Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

vendulal
25. bře 2011

Dobrý den, ráda bych vyměnila mou černou sluneční stříšku Teutonia za červenou? Nechcete někdo vyměnit? Děkuji a přeji krásný den.

carculka
25. bře 2011

ahoj...nemate nekdo zajem o rok pouzivanou teutonii(spirit s3)?
mam- cernou autosedacku s bazi(teutonie)
-adapter
-korbu,sportovni sezeni (korba a sportak-cokoladove hneda,v korbe je vnitrek v designu tech listecku do hneda a do sportaku mam tutez vlozku))
-tasku
-slun.striskx

pochopitelne i moskytieru a plastenku...
navic bych pridala hnedy fusak s ruzovym vnitrkem pokud mate holcicku(jako bonus)

v pripade zajmu piste do ip a ja poslu foto 😀

carculka
25. bře 2011

a pochopitelne i nanoznik 😉

marcy30
27. bře 2011

@tonko_babymarket chcem sa spytat na tie teutonia days...kedy a kde?? dakujem

smejko
28. bře 2011

@tonko_babymarket Mozem sa spytat co presne je : Matrac do mäkkej prenosnej tašky SOFT; Matrac penový do mäkkej prenosnej tašky SOFT ? Ked sme kupovali kocik a makke prenosne tasky, tak ste nam toto nespominali, teraz to stranke pri TEAM COSMO mate ako volitelne prislusenstvo. Dakujem za vysvetlenie.

luciferova
28. bře 2011

@tonko_babymarket tak kolko stoji ten samotny podvozok?

tonko_babymarket
29. bře 2011

@marcy30
3 aprílový týždeň v BA
@luciferova
závisí od toho aký typ...keďže podvozok nie je ako cenníková položka, vníma sa ako náhradný diel a všeobecne cena samostatného podvozku 2011 sa približuje k terajším akciovým cenám športových kočíkov modelov 2010

tonko_babymarket
29. bře 2011

@smejko
sú 3 možnosti ako vyriešiť "vaničky" kočíka TEAM COSMA :
* pevnou prenosnou taškou VARIOPLUS, kde súčasťou je matrac alebo
* mäkkou prenosnou taškou SOFT-CARRYCOT s možnosťou dokúpenia matraca s kokosovým vláknom alebo s penovou výplňou alebo
* prenosnou taškou s uchytením na podvozok SET CHASSIS 1/2 s príslušenstvom

smejko
30. bře 2011

@tonko_babymarket dakujem. K tomu team cosmo-ta tretia možnosť s uchytením na podvozok je asi nieco nove,lebo ste nam hovorili iba o tom ze sa daju len vložiť do športovej casti. A este jedna otázka-ten matrac do makkej prenosnej tasky-je to dolezite ho mat? Mame si ho doobjednat? Dakujem

tonko_babymarket
30. bře 2011

@smejko
- pošli mi do IP telefón, je to na dlhšie...

smejko
30. bře 2011

@tonko_babymarket zastavime sa dnes u vas na predajni, moze byt ? dakujem

tonko_babymarket
30. bře 2011
ela007
31. bře 2011

@tonko_babymarket dobry vecer, mame starsi model kociku teutonia, potah je trosku vyblednuty...je mozne kupit napr. len striesku a podlozku, aby bol z neho opat pekny sportovy kocik a nemuseli kupovat uplne novy? ak ano, aka by tam bola asi cena? dakujem

lodgermaniacka
2. dub 2011

ahojte maminy, dnes som bola vo viedni v jednom detskom obchodiku-kde maju inak rôzne luxusne limitky, ale aj obyčajne dostupne kočíky a mali tam teutonky na uplne tmavosivej konštrukcii 😵 vyzeralo to nadherne, neviem či patrili do kol.2011, alebo to bola tiež len limitka..

tonko_babymarket
2. dub 2011

@lodgermaniacka
bola to limitka pre Rakúsko, možno sa podarí vybaviť aj pre Slovensko 🙂

lodgermaniacka
2. dub 2011

@tonko_babymarket neskutočne krasna 😉 🙂

lodgermaniacka
2. dub 2011

@tonko_babymarket škoda, že som nepozrela cenu, ale budu asi drahšie, že? ale aspon škrabance nebudu vidieť

tonko_babymarket
2. dub 2011

@lodgermaniacka
áno, sú drahšie, vzhľadom na to, že sa jedná o limitku, ale myslím, že to stojí za to 😉

lodgermaniacka
2. dub 2011

@tonko_babymarket určite ano 😵

z.u.z.k.a.
2. dub 2011

@lodgermaniacka o aky obchod sa jednalo? dakujem 😉

lodgermaniacka
2. dub 2011

@z.u.z.k.a. Dohnal, Kärtnerstrasse, centrum viedne, aj ostatne obchody stoja za to 😉 😎

gucci
3. dub 2011

ahoj holky, jsme nuceni prodat našeho miláčka, kdybyste měla některá zájem, pište mi do IP, díky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=43718351

luciferova
3. dub 2011

a co vas nuti
@gucci ?

gucci
3. dub 2011

@luciferova no čekáme druhé mimi a musíme koupit sourozenecký

janano
4. dub 2011

Ahojte. Chcem sa vás spýtať, či ste dávali dole na Teutonii tie čierne popruhy, keď vaše dieťatko vyrástlo a už sa do nich nedalo zapnúť? A je to vôbc možné dať ich dole? Ďakujem

jasminet
4. dub 2011

@janano myslim, ze dieta tak velmi nevyrastie aby sa do tych popruhov nedalo zapnut. to by uz musel byt riadny extrem 😅 ved sa daju predlzovat, skracovat podla potreby. podla mna nie je bezpecne aby sa dieta vozilo nezapnute v kociku - aspon u nasej si to ani neviem predstavit, ta vyskakuje stale odtial len aby zas mohla do neho vysplhat 😀

janano
4. dub 2011

@jasminet no moja má rok a pol a proste ramienka má už vyššie ako popruhy. A keď je v nich zapnutá, tak ju ťahajú dole, že až pomaly leží v tom kočíku. Úplne je vykrivená. Ale ešte je tam to cez nožky. Ja som len bola zvedavá, či tie popruhy niekto už dával dole, lebo proste nám sú už malé 🙂

kdaniela
4. dub 2011

ahoj všem 🙂 možná už to tu někde je,ale zeptám se-máte některá problém s taškou na kočárek-sporťák?když máme korbičku,tak v pohodě,když jsem to zkusila se sporťákem,tak tam ta taška nejde dát,nedrží a sklápí prostor pro nožky,dolu do košíku moc nacpat nejde a ten je třeba případně na nákup atd,tak by mě zajímalo,zda máte některá stejný problém a jak to řešíte?uvažovala jsem o batohu- z čehož fakt nadšená nejsem či jiné tašce,případně jaké?moc díky za rady 😉 🙂

babo01
4. dub 2011

jupiiiiiiiiiiiii,tak teutonia be you je objednanyyyyyyyyyyyyyy a aj autosedacka 😀 vytesujeeeeeeeeeeem 🙂) dakujem za skvely pristup a cas🙂 sand nam bude kocik dobre sluzit vela rokov🙂

prettybaby
4. dub 2011

@gucci my sme na tom podobne, aj my mame tento kocik , len bez brzdy,ale este neviem ako to budeme riesit, ja tie kociky za sebou co su deti moc nemusim,no uvidime veru, s teutoniou sme veeelmi spokojni