Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

ikarkulka
3. říj 2010

@gabrielkap jestli máš kočárek 4 měsíce a kolečka jsi ještě nepromazala, tak se nediv, že vržou 😀

krpcek
3. říj 2010

@marrakech ja mam od teutonie all round, http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fusak-c... ale ten by som si uz nevybrala, aj ked je dobry, co je na nom minus, je komplikovane zapinanie. . . . ak od teutonie, tak fusak kolekciu 2010 http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fusak-z...

hehena
3. říj 2010

ahoj všem teutoňačkám... mám takový dotaz, tak to zkusím mezi vámi. nepořizovala jste některá nový potah kočárku? netušíte, jestli to lze ho vyměnit? díky moc za odpovědi. 😵

hehena
3. říj 2010

@lodgermaniacka mě ta nestabilita příde docela úsměvná... je to trojkolka a podle toho je potřeba jí ovládat. Měla jsem nedjdříve Cosmo a vyměnila jsem za Spirit. pokud nenajíždím na obrubák chová se naprosto stejně - tzn. stejně stabilní... při najíždění je potřeba řídit oběma rukama - ale to každou trojkolku. 😉 běhala jsem s kočárem, docela nakláněla ze strany na stranu a příde mi v celku nemožný dítě vyklopit, pokud se ke kočáru chovám normálně.

jinak jízda se Spiritem je pro mě pokaždý naprosto zážitková. pořád si kočár užívám. samozřejmě jsou věci, který mi na kočáru vadí - hlavně ta bouda! příde mi, že je spousta kočárků, který ji mají vymakanější... to okýnko v nových kolekcích - na netu se píše "praktické" - mě tím oknem na malýho v lehu svítí sluníčko... :(
taky polohování zad - by se hodila ještě jedna poloha navíc - tak samo u polohování nohou...
a co mi příde občas alchymie je nožní brzda... ta se chová dosti prapodivně 🙂)

někdo tu psal o skrčený síťce - měla jsem u předchozího Cosma... a taky mi to trochu vadilo 🙂)

lodgermaniacka
3. říj 2010

@hehena pre teba usmevna, pre mna nie 😉 som dospely človek a chovam sa docela normalne 😉 🙂 ty maš svoj nazor, ja tiež..a maš pravdu v jednom, na to som uplne zabudla, v lete malemu do očí cez strechu svietilo slnko, bol z toho nervozny, malo to byť prekryte cele, a nie po stranach len sietka, cez ktoru prenika slnko 😖

ikarkulka
3. říj 2010

@hehena co myslíš tím potahem? já mám na výměnu boudičku, potah madla, nánožník i tu zádovou část, dá se to koupit zvlášť, takže je jasné, že to vyměnit jde.
nemám hlubokou korbičku, takže tam netuším.

hehena
3. říj 2010

@lodgermaniacka nemyslela jsem samozřejmě se chováš nenormálně... jen si myslím, že opravdu jediná potíž se stabilitou je při najíždění na něco... a s tím je třeba prostě u trojkolky počítat... ale samozřejmě - tvůj názor, tvoje zkušenost.

@ikarkulka díky 🙂 huš jsem to našla... i ceny 🙂
co se týče tý výměny, tak tos objednala nové potahy, kočárek někam zavezla a tam ti to mění?
se omlouvám, nějak jsem tohle nezkoumala, neptala jsem se na to v obchodě, bo jsem chtěla celohnědý.... teď bych brala něco veselejšího... 😅

hehena
3. říj 2010

@lodgermaniacka lepší stříška je u Trend kolekce, ale tam se mi zase vůbec nelíbí potahy...

pett7
3. říj 2010

@hehena to si vyměníš sama podle libosti je to hned 🙂 souhlasím s tím, že problém je jen u obrubníku nebo v lese jinak ten kočár není možné vyvrátit

hehena
3. říj 2010

@pett7 aha aha... děkuju 🙂 šmarjá no tak si myslím, že mě muž zabije 🙂)))) mno jo, ale nějak si nemůžu pomoct 🙂))

ikarkulka
3. říj 2010

@hehena ne vyměníš si to sama, je to na druky a někde na poutka nebo tak... prostě to jde snadno sundat a vyměnit 😉

lodgermaniacka
3. říj 2010

@hehena ano, trend to ma lepšie vymyslene, ale tiež sa mi poťahy nepačia, teda, keby som mala babu, jeden by som brala 😀

pett7
3. říj 2010

@hehena já mám hnědý a modrý hned bych kupovala další mít holku

luciferova
3. říj 2010

Kocky ked ste pri prezliekani kocarov, jak vyzleciem budu?

Ma niekto fusak 2010 ? Zaujima ma cena 🙂

A kolko stoji novy prevlek?

luciferova
3. říj 2010

Co myslite, pomohlo by toto na skrabance konstrukcie? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2564386

mirka285
4. říj 2010

@luciferova ja mam ten fusak,v Babymarkete ma stal 77 eur,ale mam z toho obchodu aj kocik,vtedy mas zlavu na doplnky 10 percent....a cakala som na neho mesiac a pol 😒

luciferova
4. říj 2010

@mirka285 tych 77 je uz asi po zlave, hej? A maju na sklade aj nejake neutralne farby? Ci nevies? Treba sa dako preukazat, ze mam kocik od nich?

mirka285
4. říj 2010

@luciferova ja som objedbavala este v juli,takze vtedy nemali na sklade absolutne ani jeden,ale teraz snad uz maju..hej ta cena je po zlave,hlavne im treba pripomenut ze mas narok na tu zlavu lebo si tam kupila kocik,staci mat od kociku tusim blok...mna si uz pamatali tak nechceli nic 🙂

gabrielkap
4. říj 2010

@ikarkulka ja uz som premazala kolesa viackrat, len sa mi zda ze to musim robit velmi casto, aby nevrzgali..

lodicka30
4. říj 2010

Tak vam reknu letos teutonie zavahala, kolekce inglesiny concord maji v kolekci 2011 isofix mozny pouzit i na autosedacku na vetsinditko. Peg perego taky. No to jsem zvedava ..... Jak jim to pujde, ty adaptery nic moc.

pett7
4. říj 2010

@lodicka30 teutonie má jen tario větší sedačku nedělá

mirka285
4. říj 2010

ale lodicka si aj tak rada rypne 😀

lodicka30
4. říj 2010

Nerypnu jen ze kdyz koukam na nove kolekce co je noveho. Zalezi na te vyplne detickama ne.

akcull
4. říj 2010

lodicka30, moc nerozumím co je na tom za novinku, vždyť se prodávají sedačky pro větší děti s isofixem běžně, já mám zrovna Maxi cosi a je super.🙂 Na vajíčko jsem nevyužila, protože jsem netušila, že ho v autě mám....jinak bych do toho šla taky

rukavnikcz
4. říj 2010

Pro maminky, ktere chteji koupit kocarek od Teutonie: je to solidni firma se silnym zastoupenim v Nemecku a pouze (pokud vim) se DVEMA zastoupenimi v CR. Nedoporucuji libereckou firmu, hledejte Spuntik, na tu libereckou jsem slysela same stiznosti, ze se v pripade reklamace chovaji arogantne. Byla o tom i rozsahla diskuze na rodina.cz. Jinak kocarky maji velice pekne, daji se kombinovat barvy...

babush
5. říj 2010

Ahojte, uz som sa raz pytala ale dostala som len "asi" odpoved a potrebovala by som to vediet naprosto presne. Maminky z CR, viete mi povedat, ako zarucnu dobu davaju predajcovia na kociky Teutonia kupovane v Cechach? Kokretne mam na mysli Zlin. Dakujem vam velmi pekne, pomozete mi vasou odpovedou 🙂

ivanek
5. říj 2010

Ahoj, mohla bych porosit o radu? Možná, jestli nakoukne i Michal.
Vyšisovala mi taška ke kočárku. Nejvíc na místě, kde je připnutá druky ke kočárku. V těch místech je skoro bílá. Originál barva je černá 😉 Je možné ji reklamovat? Tašku používám od března a to ještě na střídačku s jinou.
Díky moc 🙂

pett7
5. říj 2010

@rukavnikcz A proč je nedoporuješ máš od nich kočárek nebo nějakou osobní zkušenost? Já už vyzkoušela obě prodejny a určitě v nich nakoupím zase 🙂

pett7
5. říj 2010

@babush v té knížce ke kočárku je napsané, že zákonná lhůta je rok, ale teutonie poskytuje 3 roky, ale nejsem si jistá jestli při nákupu přes internet není jen 2 roky

babush
5. říj 2010

@pett7 dakujem za informaciu. Asi skusim priamo oslovit predajcu a uvidim, co mi povie. 3 roky zaruky by mi fakt pomohli 😉