Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

jasminet
22. čer 2009

nam volali dnes, tak si po necelych 12 tyzdnoch ideme po fesaka cosma a zajtra "spokojne a pokojne" nastupujem do porodnice 😀

katwind
22. čer 2009

tak to jsou super zprávy, už se těším taky! U mě je to dnes teprve 7 týdnů myslím, takže já ještě trpělivě čekám🙂 Ale budu doufat, že za měsíc touto dobou už by teda taky mohl být 😉

poletucha
22. čer 2009

nam taky dneska volali ze dorazil zbytek vecicek(autosedacka a nejaky doplnky), kocar prisel uz minuly tyden...po 13 tydnech. Uz se nemuzu dockat az ho uvidim, zatim je u tchyne v CR 😵

martulikk
22. čer 2009

Ahojte, tak my se taktéž přesouváme z jiných témat kočárků sem k vám 🙂 Budeme mít Teutonii Cosmo, kráááásnou červenou s barevnými "puntíky" v hluboké korbičce. Už máme objednáno něco přes týden a koukám, že z čekacích dob, které tu uvádíte je to zatím jen desetina 😲 Michal nám říkal, že máme vydržet asi 6-8 týdnů, tak jsem zvědavá... Ale stejně asi do té doby porodím, leda že by se ze mě stala slonice, abych to trumfla 😉

safira1
22. čer 2009

Nevie mi niekto poradiť, ktorý typ autosedačky Maxi Cosi je vhodný na Cosmo? Chcela by som si kúpiť asi staršiu.

jmisa
22. čer 2009

Safiro, určitě Cabriofix. Musíš mít ale adaptéry.

katwind
22. čer 2009

safira, cabriofix nebo Citi 😉

diapozitiv01
22. čer 2009

Ahojte,
tak sa pridavam do klubu priaznivcov Teutonie,
objednali sme si Spirit-ku, cervenu Fashion 3615, do vanicky a na sedak do kocika sme doobjednali na ozivenie cierny podklad s bielymi kruzkami 3465. Len skoda ze som to nevidela nazivo-tuto kombinaciu.
Cakame chlapceka, ale ta cervena bola neodolatelna. 😀 .
Uz nam zostava len cakat, mame ju objednanu 2 tyzdne, tak dufam ze do 8-10 tyzdnov ju mame doma.
Autosedacku sme zobrali Romerku s adaptermi.

safira1
22. čer 2009

Dakujem, len stale neviem naco je ten adapter a ako vypada. K Inglesine mam len zakladnu, ale na konstrukciu z kocika ju nakliknem priamo.

jmisa
22. čer 2009

Adaptér se nacvakne na kočárek a na něj se posadí ta autosedačka. Bez adaptéru nemůžeš nasadit tu autosedačku na konstrukci kočáru.
Musíš koupit ten adaptér speciálně pro Teutonii Cosmo a zančku autosedačky.

martulikk
22. čer 2009

Tak my jsme ke kočárku nakonec objednali i Teutonii autosedačku, je teda o dost těžší než ta Maxi Cosi, ale zdá se mi lepší... jo a adaptér je potřeba i pro ní... přijde mi u ní lepší, že je sundavací... na tu Maxi Cosi se ten adaptér přidělá a straší tam pořád... ti výrobci nás vůbec nešetří, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, ne?

jmisa
22. čer 2009

Martulikk, nám se právě líbilo, že na tu MC tam ten adaptér zůstane, jen se sklopí. 😀

louisev
22. čer 2009

martulikk...já mám Spirit S3 a autosedačku Maxi Cosi a adaptéry se přidělají na podvozek a zůstavají na něm - jsou zklopený a skoro vůbec nejsou vidět a nezavazí.

louisev
22. čer 2009

jmisa 😀

martulikk
22. čer 2009

jojo, určitě to má svoje výhody... jako třeba, že ho nikdy nemůžete zapomenout (ať už doma nebo v autě) 😉

martuli
23. čer 2009

martulikk - taky mame autosedacku od Teutonie a jsme moc moc spokojeni a vsem se moc moc libi, je takova neokoukana. Mate i bazi? To je velika vyhoda, zacvaknes a jedes 😉

michal_spuntik
23. čer 2009

Ahoj, o autosedačky Vás rozsuzovat nebudu ani zkoušet, každá varianta má svoje pro a proti.

Pro Safiru: pokud chceš vozit Maxi Cosi, tak můžeš cokoli vyrobené po roce 2003 (tuším). Rozhodně libovolné Cabrio či Cabriofix a také Citi. Je potřeba mít tam ale přidělaný adapter (Cosmo-MaxiCosi) - buď rovnou nechat dát na kočárek, nebo si ho nechat poslat samostatně - přidělání není nijak složité...

martuli
23. čer 2009

ja jsem Michale s bazi moc spokojena, ale urcite tam nejaky problem je, tomu verim

martulikk
23. čer 2009

martuli: jasne, ze ji mame (teda objednanou 😅 ) kdyz uz tak uz 😉

erinbrock
23. čer 2009

a na bazi od Taria se ceka jak dlouho? taky tech 10 tydnu? my jsme ji zatim neresili, jen adapter na kocar jsme objednali...

michal_spuntik
23. čer 2009

Martuli:
jediným mně známým problémem je u Taria vyšší váha (tedy hmotnost, abych se někoho nedotkl 😉 )
u všech sedaček jsem jednoznačně zastáncem báze...
Einbrock:
báze pod Tario jsou k dispozici ihned (tedy bez čekání)
M.

martuli
23. čer 2009

Michale, mne ani neprijde, ze by byla nejak tezka, predtim jsme meli pujcenou od Casualplay a ta mi prisla stejne tezka, ale mozna mam spatny odhad

belda
23. čer 2009

ahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s T. Solano? 🙂
jak je veliká? polohování zad je jako celé lůžko? a nikde jsem nenašla,že by měla košík? 😨
díky.

lentilk.a
24. čer 2009

Ahojte, prosim Vas, slnecna clona sa da pouzit aj na fashion korbu? 😕 Dakujem.

michal_spuntik
24. čer 2009

Lentilka:
no dá, ale.... musíš to tam přidělat nějak podle vlastního nápadu. (jedna moje kamarádka používá hrací kroužky od Farlinu, pomocí kterých to na korbičku uchytává) Ty packy které na cloně jsou, jsou dělané na sporťák...
Michal

lentilk.a
24. čer 2009

Michal, velmi pekne dakujem 😵

cernobilka
24. čer 2009

Ahoj, Michale chtěla bych tobě a paní Aleně moc poděkovat. Mám velkou radost, že už máme kočárek a moc děkuji za tak rychlé jednání a pomoc. Moc si toho ceníme 🙂.

teutonka je supr!

bolk
24. čer 2009

belda- solano mám jsem docela spokojená ale , košík to nemá, polohuje se to jako vanička od autosedačky tj nedá se to dát do roviny, ale malá se celkem dobře vyspí i tak, mám verzi i s nánožníkem a ten se mi hodně líbí. Ještě mi trochu vadí ta hmotnost, ale protože má malá necelých 7kg, tak to zvládám sama i do autobusu.

veronika.m
24. čer 2009

Michale jen dotaz, chtěla bych golfky Casualplay downtown jak je dlouhá čekací lhůta když si je u vás objednám po netu?? Díky Veronika

michal_spuntik
24. čer 2009

Lentilka:
rádo se stalo 🙂

Cernobilka:
ahoj, tak to jsem rád, že vše klaplo... doufám, že se jezdí dobře 😉

Veronika:
sorry, tohle sem nepatří
M