Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

oacka
24. srp 2010

kočky,určite ste to tu už rozoberali,ale nemám čas hľadať vo fóre,preto sa opýtam: aké vajíčko na teutonku spirit? vraj sa dá aj romer aj maxi cosi. trebba na to nejaký adaptér? alebo máte priamo teutonia vajíčko?

krpcek
24. srp 2010

@oacka mozes si vybrat z troch znaciek - bud priamo teutonia alebo maxi cosi, alebo romer. ku kazdej potrebujes adapter, rozdiel je len v tom, ze adapter k teutonii musis davat dole, ked budes nasadzat korbu a adapter k maxi cosi a romer tam moze zostat, ten len sklopis a nasadis korbu. 🙂

babush
24. srp 2010

ahojte,
mam otazku ohladne moznosti opravy Teutonie Spirit na SK. Kocik vsak uz nie je v zaruke. Mate nejaku skusenost, alebo este lepsie, viete mi niekoho odporucit? Vyzera to, akoby sa mi predne koleso pokazilo, teda skor ten cely system vsuvania kolesa do konstrukcie a akoby to odpruzenie tam uz nebolo. Nemate niekto s tym skusenost. Som z toho nestastna, lebo dcerka ma len 7. mesiacov a sportak sme akurat zacali dobre vyuzivat. Zimu bez neho si neviem predstavit. Teraz mame docasne iny kocik, ale ten nie je plnohodnotny, len na rychle presuny. Dakujem za vsetky rady a tipy,velmi mi tym pomozete. 🙂

krpcek
24. srp 2010

@babush skus zavolat do babymarketu - oni robia servis teutoniam, sice len zakupenym od nich, ale mozno budu vediet pomoct.
alebo sa obrat na michala zo spuntika. 🙂

pett7
25. srp 2010

@babush tady v ČR je servis v babyrence, ale asi taky pro teutonie zakoupené tady

luciferova
25. srp 2010

podla mna ti to
@babush opravia aj v babymarkete, le ie zadarmo v ramci zaruky ☹ a ako to, ze kocik uz nemas v zaruke?

dadka2
25. srp 2010

Ahoj holky, já německy umím a co jsem pochopila, tak je ten sprej úplně na všechno🙂, takový malý zázrak🙂 se divím, že to neprodává TV product🙂, ale musí se to nanést předem, chrání to před vznikem, vzniklé už neodstraní.

dadka2
25. srp 2010

Ještě jsem to našla ve slovenštině

http://www.babytrend.sk/gesslein-magic-spray-p-...

zkusím kontaktovat jednu maminku na MMB, co jezdí do Německa, zda by to nemohla přivést.

cara.m
25. srp 2010

Já budu objednávat z Německa, tak přemýšlím, zda to nepřiobjednat, ale nevím, jestli to nebude zbytečné? Pochybuju, že tím že to nastříkám předejdu škrábancům?

dadka2
25. srp 2010

Já to zkusím🙂, jen už nemáme nový kočárek☹, ale golfky jsou nové, lze to použí i na kola atd.
@cara.m
@cara.m

cara.m
25. srp 2010

@dadka2 no já nad tím teď taky bádám, že až budu objednávat, zda ho taky nevzít 😀

cara.m
25. srp 2010

@cara.m našla jsem ho i v češtině 😀 např http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/d...

lodgermaniacka
25. srp 2010

@luciferova tak asi ho kupovala z druhej ruky, ked nie je už v zaruke 😉
babush, skus zavolať do BM, podla mna ked si to zaplatiš nemusel by byť problem 🙂

lodgermaniacka
25. srp 2010

ten sprej vyzera super, ja ho asi tiež objednam, mam už sice oškreniny, ale nemusia byť dalšie 😀

dadka2
25. srp 2010

@cara.m ale cena tam není☹((

cara.m
25. srp 2010

@dadka2 leda jim zkusit napsat, ale jestli se nepletu, v Německu je za 10 eur, tak by to mělo být tak nějak do 300...

dadka2
25. srp 2010

@cara.m když ale připočtu poštovné od nich, tak to vyjde z toho DE stejně levněji🙂

cara.m
25. srp 2010

@dadka2 no já budu objednávat tak bych Ti to mohla přibrat, jenže problém je v tom, že můj balík přifičí nejdříve za 10 týdnů, což už pro Tebe bude asi pozdě 😒

mirka285
25. srp 2010

baby a neda sa ten sprej kupit v Rakusku v hocijakej predajni kde sa predavaju kociky?

mirka285
25. srp 2010

jeej teraz ma napadlo,ze vy z Ciech to asi nemate na skok do Rakuska ako ja z Bratislavy..

cara.m
25. srp 2010

@mirka285 eee to nemáme, leda někdo z jihu Moravy...

dadka2
25. srp 2010

Uvidím co mi napíše ta paní z MMB, má super poštovné 5O,- na všechny objednávky a beru i ní hodně věcí.

zuzasss
25. srp 2010

Ahojky, mám kočárek teutonia cosmo a zatím jsem s ním velmi spokojená. Řeším teď ale fusak. Poradíte mi někdo jaký koupit fusak do sporťáku? Dcerka má 3 měsíce a korbička jí bude v zime určitě malá, tak budeme muset vytáhnout sporťák. Našla jsem dva fusaky od teutonie - jeden je péřový a druhý je zimní zateplený. Nevím který je lepší a hlavně který bude prostorný. Máte někdo zkušenosti? Díky za odpověď 🙂

dadka2
25. srp 2010

Nezkoušel jste někdo prát spodní košík pod kočárkem? Je tam taková tvrdá deska a nevím jestli to můžu vyprat???

dadka2
25. srp 2010

@zuzasss Já mám fusak s Dity Tábor s outlastem - samoregulace tepelné pohody pro mimčo a byla jsem moc spokojená.

krpcek
25. srp 2010

@zuzasss ja mam tento http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fusak-c...
a bola som s nim spokojna, az na to, ze mi v zime dost vadilo to komplikovane zipsovanie. 😝

mirka285
25. srp 2010

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... ja mam tento,este som ho nepouzila ale tiez som dlho rozmyslala aky fusak do sportiaku a nakoniec vyhral tento 😉

zuzasss
25. srp 2010

Super ,moc jste mi pomohly, asi také koupím ten který má mirka285, připadá mi dostatečně teplý a velký. 😉

peko
25. srp 2010

ahoj holky, nepoužíváte některá na zimu fusak Lodger? Máme vložnou tašku, malá bude mít v zimě cca 5 měsíců a do tašky se s pořádným fusakem asi nevejde, bude ten Lodger stačit?

editah222
25. srp 2010

@peko Já jsem měla celou lonskou zimu malou v Bunkeru od Lodgeru a jsem maximálně spokojená 🙂