Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

zuzasss
3. srp 2014

@babyrenka Můžete mi prosím poradit: jistě se to tu již někde probíralo ale nemohu nic najít:...Mám korbu teutonia Fashion 2010 a chtěla bych vyprat boudu od korbičky. Po její sejmutí má bouda uprostřed výstuhu (tyčku). Výstuha je všitá napevno, nemůže se s ní nic při praní stát? Nerada bych aby se výstuha přelomila nebo nějak zdeformovala. Budu velmi ráda za odpověď díky 😉

hojda
3. srp 2014

@zuzasss Musí se rozšroubovat boky a výstuha vyndat (je to u sporťáku, že?), je dobré si to nafotit, ať víš, jak to patří zpátky, prala jsem to několikrát🙂.

hojda
3. srp 2014
zuzasss
4. srp 2014

@hojda ne ne, u sporťáku nemyslím. Mám na mysli boudu od korbičky 😖

hojda
4. srp 2014

@zuzasss A jakou máš korbičku? Pošli odkaz? Já tam žádnou tyčku neměla????

zuzasss
4. srp 2014

http://www.malvik.cz/BAZAR/Bazar-Bazar-teutonia...
uprostřed kde se skládá ta boudička, vede taková ohebná tyčka. tak já nevím jestli to můžu vyprat aby se to nějak nezlomilo nebo taaak 🙂

zuzasss
4. srp 2014

@hojda http://www.malvik.cz/BAZAR/Bazar-Bazar-teutonia...
uprostřed kde se skládá ta boudička, vede taková ohebná tyčka. tak já nevím jestli to můžu vyprat aby se to nějak nezlomilo nebo taaak emoticon

hojda
4. srp 2014

@zuzasss aha už vín prala jsem i s tím v pračce na ruční praní

babyrenka
5. srp 2014

@zuzasss : potah stříšky korby je možné prát tak, jak ho z korby odepnete. Vždy by se mělo jednat o praní na šetrný cyklus bez ždímání, prací prostředek na jemné barevné prádlo bez optických zjasňovadel. Textilní díly by se měly prát pokud možno samostatně, aby nedošlo při praní k zakroucení textilních dílů do jiných kusů prádla a k poškození integrovaných výztuh.

zuzasss
5. srp 2014

@hojda
@babyrenka díky za pomoc!!! 😵

ev.ka
14. srp 2014

Dobrý den. Mam teutonku Spirit 09 a chtela bych koupit podvozek mistral. Používám pouze sportovní sedačku a autosedačku. Bude mi to pasovat na podvozek od roku 2012? Diky

babyrenka
14. srp 2014

@ev.ka : sportovní sedačka Vám pasovat bude, autosedačka bude potřebovat jiné adaptéry.

hojda
14. srp 2014

@ev.ka Koukám, že plánuješ stejnou kombinaci kočárků jako já. Já ke Spiritovi, taký pořídila Mistral s velkýma kolama, kvůli sněhu na zimu 😀 . Už se ale s kočárkama loučíme, nechávám jen golfky.

ev.ka
14. srp 2014

@hojda a budete prodávat?

ev.ka
14. srp 2014

@babyrenka díky za odpověď. Starší předpokládám, ze pasovat nebude

hojda
14. srp 2014

@ev.ka Spirita už prodávám, uvidím s jakým potahem se prodá a pak bych prodala MIstrala.

renny83
28. srp 2014

Dobrý den, prosím o informaci z Babyrenky. Můžete mi prosím napsat hmotnosti podvozků včetně sport. sezení u těchto kočárků? Na stránkách si nejsem jistá, zda je hmotnost uvedená s nebo bez sportovního sezení.
Teutonia Cosmo a Be you.

A ještě jeden dotaz. Nejlehčí kočárek, který máte v nabídce je Teutonia Fun system?
Díky moc.

babyrenka
28. srp 2014

@renny83 : když si zadáte stránky www.teutonia.com, pak v nabídce Přehledy se Vám otevře kompletní nabídka rozměrů a vah jednotlivých kočárků a i v různých konfiguracích. Takže okamžitě vidíte, kolik bude Váš kočárek vážit bez nástavby, s jednotlivými typy korbiček a i s jednotlivými typy potahů na sportovních sedačkách.
Z této tabulky pak váhově nejlépe vychází Cosmo, protože je 0 10 dkg lehčí než Fun System.

kajark
21. zář 2014

ahojte, ak citate nejake Slovenky, budem o mesiac predavat vaničku teutonia comfort plus, ak by ste mali zaujem, inzerat mam na SK konikovi, dakujem

kibiz
24. zář 2014

Děvčata,prosím o radu,než bych to dohledala.....Mám spirit s3 2009 ale pořád uvažuji na Cosmem nebo Fun myslíte že si tím polepším nebo si mám raději nechat spirita?? Děkuji moc holky....🙂

hojda
26. zář 2014

@kibiz Záleží, co od té změny chceš? Já si ke spiritovi pořídila nakonec Mistral s pevnýma kolama, kvůli zimě do sněhu a každý má svoje výhody i nevýhody.

katkaf
26. zář 2014

@kibiz ...zdravím, já měla spirita a nebyla jsem moc spokojená se stabilitou, tak jsem pořídila cosmo, ikdyž jsem ho používala krátce, tak u mě jednoznačně vede cosmo.
Jinak kdyby někdo chtěl, tak mám na prodej cosmo, opravdu jak nový,měla jsem povíce kočárků...omlouvám se, vím že to sem nepatří.

vec01
28. zář 2014

Maminky, jiz nejakou dobu se divam po Teutonii Mistral P, mam doma Spirita kolekce 2010 a na zimu bych radeji ctyrkolovy podvozek. Pokud by jste byla nektera ochotna prodat jen podvozek, budu rada.

babyrenka
29. zář 2014

@vec01 : hlavně nezapomeňte na to, že oba podvozky jsou kompatibilní až od modelového roku 2012, na podvozek starší Vám nebudou pasovat Vaše nástavby ze Spirita.

blazeenka
29. zář 2014

Ahoj, zamilovala jsem se do Teutonie Be you, můžete mi prosím říci, jak jste s kočárkem spokojené, výhody, nevýhody. Díky Jde mi jen o sportovní sedačku a podvozek.

vec01
29. zář 2014

@babyrenka Tak a je to vyreseno. Moc Vam dekuji za Vasi reakci, to jsem netusila. Ani me nenapadlo, ze by nastavba nepasovala.

teegreen
3. říj 2014

Ahojte teutoňáčky 😉, keďže túto tému nám MK šuplo na CZ stránku, prosím o rady 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/...
Ďakujem!

123vanda
8. říj 2014

Chtěla bych si koupit podložku do sporťáku spirit. Bude mi tam pasovat http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-red-mo... Jestli ano, je lepší s postranicemi, nebo bez nich http://www.pinkie.cz/detail/97/podlozka-do-koca...