Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

romisa12
29. zář 2012

ahoj-prave ke me cestuje kocarek Teutonia spirit x3-mate ho nekdo?? jak se vam s nim jezdi??

hojda
30. zář 2012

@romisa12 x3 to je nějaký nový typ? nebo klasika? já jsem spokojená moc, tady náš koráb🙂

hojda
30. zář 2012

@molin @luciferova Koukám, že měnite potahy, tak já se taky přidám🙂 Já bych brala něco víc holčičího🙂

tournesol
3. říj 2012

@babyrenka Dobry den, rada bych se zeptala, zda je mozne u vas zakoupit korbu na Spirit S3 z roku 2011? Dekuji!

babyrenka
3. říj 2012

@tournesol : ano, určité barevné kombinace korbiček v barvách Fashion máme skladem, více je možné zjistit na info@babyrenka.cz.

marianas
7. říj 2012

Prosim, poradte mi skejtik na Teutoniu Cosmo, mame model z roku 2010. Babo sa ma narodit vo februari, to bude mat starsi syn 2 roky a 8 mesiacov. dakujem

molin
8. říj 2012

Babulky, neviete kde by som kúpila poťah na striešku na cosmo 2009, príp. nepredávate niektorá ? 😉

anitram18
8. říj 2012

@marianas v prodejně mi rikali skate od Lascal

kalo
8. říj 2012

@marianas tuším, že na na všechny typy Teutonií je jeden typ skatu...Zkus zahledat na internetu...

kalo
8. říj 2012

Mám dotaz, zdali nemáte některá zkušenost s výměnou pěnovky na madle...Začala mi praskat a loupat se a nevím, co s tím. Jde to nějak vyměnit??????

babyrenka
9. říj 2012

@molin : potah stříšky z kolekce roku 2009 je střihově stejný, jako potahy letošní kolekce, takže v konceptu Made for You - tedy jednobarevných látek, není problém ho objednat, cena potahu střechy je podle ceníku 1.960,- Kč. Pokud by Vám tedy některá z barev tohoto konceptu vyhovovala nebo odpovídala barvou té Vaší, pak se můžete obrátit na kteréhokoli z prodejců a objednat ji. Problém je s barvami konceptu Trend, ty jako ceníkové položky nejsou, stejně tak originální barvy z roku 2009 již nikdo nezhotoví.

molin
9. říj 2012

@babyrenka ďakujem za odpoveď a dodacia doba je koľko?

molin
9. říj 2012

@kalo toto by aj mňa zaujímalo.....mne to manžel zalepil, ale nie je to ono.....

ja.na81
9. říj 2012

@kalo s vymenou penovky zkusenost nemam, ale ja si na madlo koupila ty kozenkove potahy, takze ta popraskana, otrhana a oskliva pena neni videt 😉 A spokojena jsem moc 🙂

ja.na81
9. říj 2012

@marianas ja mam Fun system, taky 2010 a koupili jsme skejtik Buggy board maxi od Lascal

tournesol
9. říj 2012

Ahoj, chci se zeptat, jak jste spokojene s kolečky u Teutonie? rozhoduji se totiž mezi Spirit s3 a Jane slalom pro, který ma kolečka nafukovací - neni jízda s kolečky od teutonie moc tvrdá? a je rozdíl mezi kolečky 50 a 60? díky!! 😉

mooncaa
9. říj 2012

@tournesol U Jané je tvrdá jízda, protože není kočárek odpružený, na kolech to nezáleží. Teutonka nemá klasická nenafukovací kola jako jsou třeba u golfek, ale je to kolo jakoby nafukovací, ale nez duše - tož bych řekla, že vlastnosti jsou stejné, jen není potřeba dofukovat a nepíchneš. Já mám kola 60 ty se mi líbili více, výběr kol je spíš o pocitu, funkčnoust má být prý stejná.

tournesol
9. říj 2012

@mooncaa Díky, a jaká je jízda u Teutonky? taky tvrdá?

xmalij
9. říj 2012

meli jsme Teutonku a jizdni vlastnosti jsou skvely, kocarek jde lehce houpat, neni tvrdy jak u golfek..presne jak pise mooncaa...ale tim to konci, sportak bych uz nechtela, hluboky je fajn...tzn.jakmile odvozime druhe dite v hlubokym, pujde rovnou do golfek a Teutonku prodam 😉.

mooncaa
9. říj 2012

@xmalij Teutonka jde krásně houpat. Já jsem v celku spokojená i se sporťákem, jako jsou tam mouchy, co by nemusely být, jen jsem nenašla jiný lepší - ostatní měly much mnohem víc. Štve mě hlavně nízké madlo před dítětem a nízká bouda. Co máš za golfky? Já Peg-Perego Pliko - nejsou špatné, ale jízdní vlastnosti nic moc - ty má Teutonka mnohem lepší.

xmalij
9. říj 2012

@mooncaa me strasne stval posed, tvrdy sezeni, mala mi sklouzavala ke strane a to davno uz sama sedela a chodila..pak ji rezal spodek ksiru..jinak uznavam, ze je to jeden z nejlepsich kocarku, ale mouchy ma a pro me byly zasadni. My ho brali z Nemecka, tak vysel o tretinu min,to uz je slusna pridana hodnota 😎.
Mame golfky Peg Perego Si completo, jsem spokojena, nejvic ale slouzi k vozeni motorky a nakupu, mala je dost chodiva a vozi se minimalne. Je pravda ale, ze v golfkach naspala vic nez ve sportaku, neumi za jizdy odjakziva spat, tady se to ale pro me nepochitelne parkrat uz podarilo.

mooncaa
9. říj 2012

@xmalij Tak sezení nám zrovna vyhovovalo, ono je to o typu dítěte. Já už Teutonku dlouho nevytáhla, bo chodíme ven s motorkou a golfky jsme teď využili na dovolené u moře a tahám je, když jedu vlakem do Prahy, bo ta je pěkně bariérová a naše nádraží taky. Ale doufám, že Teutonku ještě na další dítko využijeme.

martinka1981
9. říj 2012

@xmalij ahoj 😉 aky typ Teutonky mate?
My fun system a golfky tie iste ako vy 😀 😀 😀 kupovala som min.rok kvoli dovolenke lebo teutonku by sme sice zbalili do kufra ale to by bolo asi všetko 😀

tonny
9. říj 2012

Chtěla jsem se zeptat, zda-li někdo nebude prodávat černý nánožník. Napište mi prosím do IP. Díky 🙂

xmalij
9. říj 2012

@martinka1981
ahoj. no nerikej, ty me fakt bavis 😀!
Mame Mistral S, prehazovaci rukojet jsme vyuzili jednou 🙂.
Taky jsme si delali srandu, ze po slozeni mi zustalo v kufru 3 mm na kazde strane, halt nemecky auto...zato golfky jsou paradne skladny a tak lehky.

xmalij
9. říj 2012

@mooncaa jj je to individualni, my mame slank holcicku, ale treba moje kamaradka ma kluka a pekne rostlyho, je svalnaty, ne spekaty a sesouval se uplne stejne. Polstrovani neni moc mekky, bocnice taky nic moc, to Perego to ma reseny lip.To rezani mezi nozickama nas tocilo obe, nehledene na to, ze se ty samy mouchy jednou tady uz resily...prodejce argumentoval tim, ze asi deti nemaji jeste dokonaly svaly, ze neumi sedet apod., nesmysl nase deti meli ten problem davno po tom co sedeli i behali.
Abych jen nekritizovala, polar bear je dokonaly, kos velky, jizdni vlastnosti super a hlavne ta absence pichnutych kolecek.

babyrenka
10. říj 2012

@molin : dodací lhůta závisí na tom, zda je nutné potah objednat nebo zda je u prodejce skladem. Bližší informace pak získáte na info@babyrenka.cz

martinka1981
10. říj 2012

@xmalij 😀 😀 😀 fakt dobre to je 😀 aku mate farbu na Sí ?? 😎

nufficek
10. říj 2012

najlepsi kocik, my ho jazdime uz druhy mesiac a neviem si ho vynachvalit!!! malu len co donho dam v momente spi, krasne pruzi a peruje, a presli sme uz vselijaky teren. takze spokojnost najvacsia a ja vrelo odporucam ostatnym 🙂

nufficek
10. říj 2012

@tournesol ahoj my mame nafukovacie na S3 a je to super, s kocikom sa da paradne driftovat 🙂