Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

jmisa
25. říj 2009

Martinko, já mám Fun System a spokojená jsem.

lentilk.a
25. říj 2009

Ahojte, chcem sa opytat maminiek, co uz jazdia so sportakom s miminkom, ktore este nesedi, ci ste vyberali zatial tie bezpecnostne pasy...teda aby na nich nelezalo.

cernobilka - ja nemam Tario, tak nepomozem. 😒

Dakujem.

poletucha
25. říj 2009

cernobilka-tak to mame stejny problem,uz jsem to tu jednou psala,ale vzdycky vsichni odpovedeli ze to jde dobre povolit. My to uz dali do posledni diry,takze je to volny,ale zase to nejde ted poradne dotahnout kdyz tam malyho dam 😕 Tak to fakt nechapu,jsem z toho hrozne zklamana 😒 navic ani nevim,jak tam navliknout nejakej fusak,kdyz ty pasy nejdou uplne vyndat 😕
A do kdy se tam nechava ta vlozka pro prcky?

maminnka
25. říj 2009

ahoj zienky, tak sa pridavam do rodiny Teutonia fanusikov. V sobotu sme kupili kompletnu zostavu, so sedackou Romer... vsetko spolu stalo 930 EUR. Myslim, ze taka fajn cena 🙂

lul
25. říj 2009

ahoj maminka, aku teutonku mate?

lul
25. říj 2009

maminky teutonacky, idu tie pasy dat prec? Mame vloznu tasku ktora ide do sportaku ale pasy zavadzaju 😖

michal_spuntik
25. říj 2009

Ahoj Cernobilko a Poletucho,
zcela evidentně někde děláte něco špatně, ale i kdybych se rozkrájel z toho co píšete namám šanci poradit. Černobílko, ty by ses mohla u nás zastavit a tam to určitě vyřešíme a budfe po problému, Poletucho, ty mi napiš IP a zkus mi vysvětlit podrobněji svůj problém s Tariem - zkusíme to vyřešit písemně 🙂
Michal

danula.ch
26. říj 2009

Ahojte,
v sobotu som bola v BM akoze objednat kocik - a uz ho mame aj doma 😀
Na staru kolekciu maju klasicky 10% zlavu plus dalsich 5%, ak si vyberiete z ich skladovych zasob. Tak som nevahala, lebo na sklade mali tie farby co som aj chcela objednat.
Nova kolekcia podla toho co mi hovorili, vychadza o dost drahsie 😢

nedockava4
26. říj 2009

ahojte, tehulky...
pripajam sa k tejto teme...vcera sme v BA v BM kupili Teutoniu hlboku, sportovy kocik, nanoznik, tasku, Romer autosedacku, adaptery na autosedacku, hrubsku podlozku a sme veeelmi spokojni 🙂
FOTO v albume

michal_spuntik
26. říj 2009

Danula.ch:
to je pravda na Slovensku (a ve všech okolních zemích také) skutečně bude nová kolekce dražší (minimálně o 7% ale na některých položkách daleko více).
Kdo jste však z ČR, tak se bát zdražení nijak zvlášť nemusíte. V ČR to zůstává víceméně stejné (kočárky a korby levnější, doplňky stejné nebo dražší), protože přepočet z Eur na Kč vychází u nové kolekce o 7,5% méně a tím se to mezi sebou vynuluje.
Michal

petreva
26. říj 2009

Tak moc zdraví všechny a jdu taky na radu...
Fusak od Teutonie je péřový, jak jsem pochopila...a proč je 2v1?? Píší něco, že se dá odpenout vršek, jaký vršek? To co je směrem od pytle nahoru? A co to má za účel?
Ještě jsem chtěla poprosit Michala...odkaz na fusaky se zobrazí přihlášení 😕 Nemohl byste to zkouknout a hodit ho sem znova? Nebo napsat v jakých barvách se prodávají?? Díky!!
Nemáte někdo zkušenost s fusakem od Dita Tábor do Spirita??

tono_babymarket
26. říj 2009

Michal nedávaj nepravdivé informácie, veď ty nemáš nič spoločné s cenotvorbou na Slovensku a v okolitých krajinách...

Jedno je však isté, teraz sú ceny na Slovensku na skladové zásoby bezkonkurenčné 😎 a zatiaľ je z čoho vyberať...

nedockava4
26. říj 2009

tono_babymarket....na co sluzi Romer Adapklik a adapter na Romer?
Dakujem

valentovak
26. říj 2009

ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nebudete v brzké době prodávat Teutonii Spirit S3. KOupila bych v zachovalém stavu a barvě vhodné pro holku i kluka. Nebo pokud víte, kde na netu je mají za super cenu, určo se ozvěte, budu ráda za každou radu. Za kolik se prodávají Spirity na Slovensku, jen sporťák? Díky a hezký den 🙂

tono_babymarket
26. říj 2009

nedockava4
...Romer Adapklik nasunieš na autosedačku - je to protikus do adaptéru, ktorý sa upevňuje na kočík...

nedockava4
26. říj 2009

tono...Dakujem 🙂

luciferova
26. říj 2009

danula.ch na skladove kociky, resp. vystavene kusy je navyse 5% zlava?

Tono - je to pravda? My sme tiez brali cosmo na sklade a dostali sme len 10% ako ostatni. Preco?

tono_babymarket
26. říj 2009

pre luciferova
Táto akcia je platná od 19.10., tak neviem, či si nekupovala už predtým 😕, je to dopredaj skladu kolekcie 2009...

lul
26. říj 2009

ano, kupovali sme skor. dakujem za info 🙂 a neda sa to dodatocne? vidim, ze sme sa zbytocne ponahlali so vsetkym... lebo krpec este tvrdne v bruchu a vyzera, ze este aj dlho bude 😒

lul
26. říj 2009

pisala som za kamosku 😉

ivkamuro
26. říj 2009

Ahojte kočky!
Aj my sa pridavame do rodinky Teutonie! A to vdaka skvelemu personalu v Babymarkete v BA.. Objednali sme si v sobotu Cosmo, komplet výbavu a aj s autosedackou Romer. Dostali sme 10% zlavu, kedze sme si vybrali farbu, ktoru nemali na sklade.. Inak by bola 15%-tna 😉 .
Uz sa nevieme dockat... Tak drzim vsetkým palce!!! 😵

michal_spuntik
26. říj 2009

Ahoj, ještě se vrátím k té změně cen mezi roky 2009 a 2010.
Vezmu jen pár údajů z oficiálního ceníku zastoupení v ČR (mají to k dispozici to na stránkách)
Spirit S3 2009 - 15.000, 2010 - 14.580
Cosmo 2009 - 15.500, 2010 - 15.280
Hluboká korba Fashion 2009 - 4.400, 2010 - 4.179
- skutečně vše je o kousek levnější...
některé položky (doplňky) ale o něco podražily. V součtu to bude zhruba stejné...

No a k tvrzení o zdražení v okolních zemích jsem došel tak, že oficiální ceníky Teutonie při představení nové kolekce 2010 šly cca o 7% nahoru (a u doplňků i o 10-15%) - v zásadě by to mělo znamenat, že se srovnají ceny mezi ČR, Německem, Rakouskem a podobně - nechme se překvapit.

Na druhou stranu se chci omluvit za tvrzení o Slovensku - skutečně platí, že cenotvorbu na Slovensku neznám a není to má kompetence - vycházel jsem z výše uvedených skutečností o zvýšení továrních cen a z příspěvku Danuly, že jí řekli v BM, že nová kolekce bude o dost dražší ... takže omluva na Slovensko 😉

Michal

martinka1981
27. říj 2009

Ahojte,tak už aj my patrime medzi vas 🙂 včera sme kupili fun system športovy,krasny oranžovy 🙂 strašne sa z neho vytešujem a neviem sa dočkať kedy vyrazime do ulic 😀

danula.ch
27. říj 2009

Luciferova: je to pravda, spolu 15%, ale dva tyzdne dozadu aj nam ponukali len 10%

niki11
27. říj 2009

Ahojte, chcela by som Vas poziadat o rodinu ohladom vyberu autosedacky k Teutonii. Mate niekto Tario? Naklikava sa priamo na konstrukciu kocika alebo je tam tiez potrebny adapter? Dakujem.

michal_spuntik
27. říj 2009

Ahoj, je tam potřeba takový rámeček, do kterého se Tario upne - takže adaptér je potřeba.
Michal

tono_babymarket
27. říj 2009

pre niki11
....adaptér na Romer, môžeš mať stále na konštrukcii, keď používaš vaničku, len ho sklopíš... pri adaptéry na Tario ho musíš demontovať pri použití vaničky....

michal_spuntik
27. říj 2009

Ahoj Tono,
spíš bych řekl, že zmáčknout čudlík a odendat, aby to nnevypadalo, že se musí něco šroubovat - je to jeden pohyb.

Niki:
.. pro úplnost Maxi Cosi má ty adaptéry také sklápěcí, takže mohou zůstat pod hlubokou korbou nebo pod sportovním sezením
- takže podle typu autosedačky je postřeba vybrat správné adaptéry (což ti každý obchodník samozřejmě pomůže) a platí to, co jsme teď napsali s Tonem.

petreva
27. říj 2009

Tak moc zdraví všechny a jdu taky na radu...
Fusak od Teutonie je péřový, jak jsem pochopila...a proč je 2v1?? Píší něco, že se dá odpenout vršek, jaký vršek? To co je směrem od pytle nahoru? A co to má za účel?
Ještě jsem chtěla poprosit MICHALA...odkaz na fusaky se zobrazí přihlášení Nemohl byste to zkouknout a hodit ho sem znova? Nebo napsat v jakých barvách se prodávají?? Díky!!
Nemáte někdo zkušenost s fusakem od Dita Tábor do Spirita??

niki11
27. říj 2009

Tono, Michal, vdaka. Takze, ak tomu spravne rozumiem, adapter treba aj pri Tario, aj pri Romer, aj pri Maxi Cosi, ale pri Romer a Maxi Cosi ho nemusim pokazde davat prec, ale mozem ho nechat na konstrukcii a len sklopit. Takze tieto dve posledne su asi o trosku lepsie riesenie ako Tario? A adaptery sa musia tiez objednavat (a cakat tak dlho ako na kocik) alebo byvavaju na sklade?