Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

tilly
20. zář 2011

@luciferova
@zuzikkaa ja mienim maleho vozit este aj trojrocneho ked to bude potrebne... mi neprejde tolko peso, co ja potrebujem, preto potrebujem co najvacsi kocik... v gess ma kopec miesta, ale uz ho mam 8 mesiacov 😀 chce to zmenu.. 😀

luciferova
20. zář 2011

Aj ja maleho vozim, vozi sa rad, ale na to hebedo ako teutonka nepotrebujem 😉 su aj golface 😉

pett7
20. zář 2011

@tilly těch 48cm u gessleinu není moc zásadní rozdíl .. malý zatím vleze a místo má, na jaře to vidím taky spíš víc na golfky to mu bude skoro 2,5 roku..v případě potřeby sporťák

zuzikkaa
20. zář 2011

@luciferova no mne sa lepsie tlaci kocik s velkymi kolesami hlavne ked viem ze pojdem dlhsie nez krpca hrkotat v golfaci... najnovsie ho vsade vlacim peso 😅 zatial neprotestuje

tilly
20. zář 2011

@pett7 ja som na svojom gesse namerala 51 cm 😉

@zuzikkaa ja prave potrebujem kocik s velkymi odpruzenymi kolesami.. ja toho denne vela nachodim, takze s golfkami by to bolo len trapenie... aj ked teda mam aj golfky v aute samozrejme, ale na denne pouzivanie to urco nie je

luciferova
20. zář 2011

@zuzikkaa ak mozem ja porovnat teutonku a golfac nuna, jednoznacne s dietatom od 1,5 roka nuna 😉 tlaci sa ovela lahsie ako teutonka, hoci kolieska su pidi 😉 tym chcem povedat, ze su aj golface lepsie a horsie. Mala som golfac gesslein a to bol des...ale to som zistila az ked som kupila nunu 😉

pett7
20. zář 2011

@tilly teutonka má těch 45 co jsem zkoušela měřit
jinak souhlasím,že golfáč se do velkého kopce tlačí líp, ale když jedu se spiritem a pak golfáčem tak by mi upadly ruce odpružení sporťáku je někde jinde než u golfáče 😉

lidiab
20. zář 2011

Prosim o radu...mame Spirita a nejak zlobi to predni kolo. Udelala se tam vetsi vule a pri zatackach je kocarek znacne nestabilni. Denne byl pouzivan asi osm mesicu. Od dubna mame navic golfky, takze Teutonie je pouzivana minimalne. Ma smysl to nejak reklamovat nebo davat do opravy? Diky

mdvori
20. zář 2011

@lidiab to nevím,protože pro mě je Teutonia Spirit prostě nestabilní a mám jí půl roku,není ježděná denně.

lidiab
20. zář 2011

@mdvori Ale ono se to prave udelalo az ted, normalne mi pripadala stabilni a celkem v pohode. Ted se mi s ni ale strasne spatne jezdi, to predni kolo proste neposloucha...

pett7
20. zář 2011

@lidiab zkus ho dát do sevisu tam se na to podívají 😉

lidiab
20. zář 2011

@pett7 Jo, uz jsem jim napsala. Jen nevim zda to vubec ma smysl, ale zkusit to muzu 🙂

babyrenka
21. zář 2011

@lidiab : kočárek normálně reklamujte u svého prodejce, pokud je prodaný v české obchodní síti, tedy mimo Kiku, stejně se dostane k nám, asi si s tím umíme poradit. Ale nemá smysl to protahovat, samo od sebe se to nezlepší.

mualem
21. zář 2011

my jsme dneska dovezli domu be you a jsem uplne nadsena, nejradeji bych uz vyrazila kocarkovat 😵

lidiab
21. zář 2011

@babyrenka Dekuji, kocarek je koupen v CR, ve znamem prazskem obchode. Budu ho tedy u nich reklamovat.

mualem
22. zář 2011

nas be you 😵

alex9966
22. zář 2011

my mame spirita a tiez to predne koliesko nejak zadrhava. manzel ho vycistil, je to lepsie tak uvidim. zatial kocik pouzivame len tri mesiace. neviete mi poradit aky fusak kupit na zimu. oplati sa kupit original teutoniu alebo mate dobre skusenosti aj s inou znackou.

hobitkova
22. zář 2011

my máme Spirita a jsem s ním max. spokojená, a to už je v něm druhé dítko, neměnila bych, teď jsem pořídila nový potah na sporťák a máme skoro nový kočárek 🙂
@alex9966 fusak máme od Emitexu a sedí super, zezadu ho přicvaknu ke konstrukci, takže nesjíždí a i má ve stejné výšce otvory na protáhnutí popruhů

satyyy
25. zář 2011

my mame taky Spirita a ja teda zas tak nadsena uzivatelka nejsem, uz bych si takovy kocar nikdy nekoupila, za ty prachy jsem cekala neco lepsiho ... ze uz po pul roce uzivani sportaku mame vyšisovanou boudičku, to jsem nečekala ... o tom, že to různě vrže a cvaká, o tom ani nemluvim ...

strihalka
25. zář 2011

Holky, Teutonia BeYou?co vy na to?zkusensoti?

mualem
25. zář 2011

@strihalka, vydrz do listopadu, pak ti reknu, ale prvni dojmy, proste supeeeer!!!!! skaldny, dobre se ridi, velky kosik na nakup

gabika84
25. zář 2011

@strihalka ja mam novu BeYou -3kombinaciu, vyuzivam zatial len hlboky, je to uzasny kocik, urcite by som si ho kupila znovu. nevyhodu vidim iba v jeho vahe, je dost tazky, co moze vadit pri castom cestovani autom. ale do kufra ho v pohode davam aj sama. velmi lahko sa ovlada (jednou rukou), rychlo sa sklada. nakupny kosik by mohol byt praveze vacsi, ale to je pre mna detail. mam aj fotky v mojom albume (vybavicka) vo vsetkych jeho variaciach 😉 uvidime aky bude sportak, ale myslim ze potom ked bude mat mala cca 1,5 - 2 roky aj tak prejdeme na golfky 😎

lodicka30
26. zář 2011

teutonia - malvík, už tam má vyvěšený novinka nová korbička confort plus, vypadá už líp není tak jednouduchá, ale barvy budou prý omezené, a další.... informace, s tím, že mají i nový vzorník tak koukněte

akcull
26. zář 2011

@babyrenka chtěla jsem se zeptat, zda mohu použít adapter na autosedačku Maxi Cosi z Fun systemu na Spirit nebo to není možné, dočetla jsem se zde, že na Cosmo to nejde děkuji za odpověď

tiburcia
26. zář 2011

Holky nevíte jak to vypadá s kolekcí 2012? ta 2011 prý jde objednat jen do určité doby 😒

duracelko
28. zář 2011

prosim poradte aký zimný fusak do športového kočíka teutonia cosmo?? malý má 6 mesiacov, napr. kaiser fusak má cca 102-105 cm nie je to velký fusak pre tak malé dieťa???

tonko_babymarket
29. zář 2011

@duracelko
úplne najlepší je originál, ten má možnosť predĺženia alebo skrátenia...
http://www.teutonia.com/uk/products/accessories...
...ale nemusíš sa báť ani Kaisera, je ok aj pre 6 mesačné 😉

lucy222
29. zář 2011

@duracelko mám originál a vypadá O.K. 😉

mirasek
29. zář 2011

@tonko_babymarket vejde se mi do toho originál zimního fusaku i rok a půl letá dcerka?

alex9966
29. zář 2011

.@tonko_babymarket neviete mi poradit. mam troj mesacne dieta a na zimu ho dam uz do sportovej casti . mame spririta. chcem kupit fusak na zimu. je potrebne este dokupit predlzovaci diel a nanoznik< ako to vyriesit k co najväčšej spokojnosti.