Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

ellaell
21. únor 2012

Tak to mě udivuje, já dostala také jen jednu pláštěnku.

editah222
21. únor 2012

@mualem ta druhá (malá) pláštěnka je k Fashion korbě, ne tašce 🙂

Já jsem měla fashion korbu a k ní pláštěnku, pak druhou na sporťák. Nikdy jsem nepoužila ani jednu, protože jsem si koupila tu textilní a byla s ní moc spokojená.

mualem
21. únor 2012

@editah222 no ja jsem myslela korbu, ale napsala tasku 😉

editah222
21. únor 2012

@mualem tak to je fakt divný.

smejko
21. únor 2012

@babymarket_sk zdravim, kupovali sme od vas pred rokom Teutoniu Team Cosmo, chceli by sme ho predať, nevykupujete náhodou jazdené kočíky, prípadne neviete náhodou o nejakom takomto výkupe (komisia) ? Ďakujem

yanus
22. únor 2012

Ahojte, vymenim alebo predam Teutonia fashion vanicku oranzovej farby z kolekcie 2009 za chlapcenskejsiu farbu. Ma niekto zaujem? 😎 🙂

tiburcia
22. únor 2012

@babyrenka Dobrý den, mám od vás kočárek Teutonia a měla bych pár dotazů

1. síťka na hmyz, na tu fashion korbu jsem ji odepla, dle obrázku na vašich stránkách jsem ji zkoušela dát na korbičku, tím černým lemem dolů, akorát pak nevím, kde mám zaháknout ty gumičky, co jsou po stranách? to samé u sportovní verze.

2. u sportovní verze mi přijde že ta stříška je strašně vzadu (aspoň dle obrázků co jsou na internetu) a nevím jestli jde dát víc dopředu 😒

babyrenka
22. únor 2012

@tiburcia : pokud máte na mysli ty dlouhé gumičky, tak se spojí vzadu za střechou korby nebo sportovní sedačky a brání tak posunutí moskytiery směrem k nohám a drží moskytieru přilehlou k potahu kočárku nebo korby..
Střecha sportovní sedačky je polohovaná v kloubech, ty v podstatě dovolí napolohovat střechu až k nohám dítěte ve sportovní sedačce, záleží pak jen na poloze zádové opěrky, protože na ní je obvykle přichycená spodní část zadního dílu střechy.

tiburcia
22. únor 2012

@babyrenka aha....takže síťku už chápu...a ty klouby u té sportovní sedačky, tam se taky něco mačká jak u fashion korby? nebo jak tou stříškou pohnu aby šla víc dopředu?

pett7
22. únor 2012

@babyrenka Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou potahy Made For You použitelné i na starší kolekce?

laloona
22. únor 2012

@babyrenka dobrý den,chtěla jsem se zept\t, bylo by možné poslt taky jednu samolepku? samozřejmě na Vaši cenu.,děkuji moc

vendy26
22. únor 2012

@mualem
@imzadi
@laloona Můžu se zeptat, jakou samolepku všichni myslíte?🙂 Na kočárek teprve čekám....

laloona
22. únor 2012

@vendy26 já takovou tu co je mezi polstrováním na rukojeti kočárku 🙂

vendy26
22. únor 2012

@laloona Jo taková ta "duhová"? Tak to joooo, děkuji🙂

laloona
22. únor 2012

@vendy26 jojo 🙂

laloona
22. únor 2012

@mikitullka ahoj s 206 přesně nevím,ale do felicie ho kamarádka dala,když jsme jely na nákup v pohodě. 🙂 snad jsem trochu pomohla

imzadi
22. únor 2012

@vendy26 presne tak...ona se docela brzo ponici...nechapu, proc to neudelali nejak jinak...

vendy26
22. únor 2012

@imzadi A když se poničí, pod ní je normálně černá rukojeť?

satyyy
22. únor 2012

@tiburcia - proste se za tu strisku vezme a posune se kam je treba, nic se mackat nemusi ... v te poloze operky zad, co je na obrazku by to melo jit skoro az k madlu ... jen se nebat zabrat 😉

tiburcia
22. únor 2012

@satyyy tak mě to normálně nejde a to už na to docela fest tlačím 😒

babyrenka
22. únor 2012

@tiburcia : u střechy sportovní sedačky se nic nemačká, žádná pojistka tam není. Stačí jen uchopit za přední rám střechy a podle potřeby buď zatlačit dozadu anebo zatáhnout směrem dopředu.

babyrenka
22. únor 2012

@pett7 : pro sportovní sedačku zatím ano, pro korbu již ne, protože korba Made for You je oproti Fashion korbě větší, takže potahy střechy, kryt korby i vnitřní vybavení mají jiné rozměry.

pett7
22. únor 2012

@babyrenka zajímala mě hlavně sportovní sedačka, takže letos bude už jen jeden typ potahů nebo to bude opět rozdělené pro Be you a ostatní jako loni?

martuli
23. únor 2012

Moc dekuji vsem z @babyrenka, meli jsme tam podvozek na prohlidku, vse presne podle domluvy a v rekordnim case 🙂 dekujeme

babyrenka
23. únor 2012

@pett7 : zatím jsou potahy pro sportovní sedačku ještě rozdělené na potahy zvlášť pro BeYou a zvlášť pro ostatní varianty, v letošní kolekci potahu pro BeYou došlo ještě k vylepšení šití potahů a předpoklad je takový, že by pravděpodobně s nástupem nové kolekce, tedy 2013, mělo dojít ke sjednocení sportovní sedačky pro všechny typy podvozků, tedy že by nadále pokračovala pouze varinta pro BeYou, která je lepší a chytřejší. Tomu by odpovídalo i zavedení jediné platformy pro uchycení nástaveb pro všechny single podvozky kromě Elegance, takže od letošní kolekce se již nedělí na nástavbu pro podvozky Mistral (2) a pro podvozky ostatní (1) a tak lze nyní sportovní sedačku pro BeYou prakticky nasadit na všechny. Nelze ji však na jiný typ podvozku zatím objednat.

kape
25. únor 2012

Chcela by som Vás poprosiť, môžete mi niekto napísať rozmery kolies u Teutonie Spirit S3, priemer a hrúbku. Veľmi pekne ďakujem.

babyrenka
27. únor 2012

@kape : zadní kola pro Spirit S3 vzor 60A mají průměr 290 mm a šířku 55 mm, kola vzor 50 mají průměr stejný, šířku 63 mm. Přední kola mají průměr 250 mm a šířku 58 mm ve variantě 60 i 50.

kape
27. únor 2012

@babyrenka - velmi pekne dakujem.

hojda
28. únor 2012

Nemáte někdo zájem o nylonovou pláštěnku na Teutonku? Použitá jen párkrát.

nikieda
28. únor 2012

Chtěla jsem se zeptat, jakou máte přebalovací tašku na kočárek Teutonia Hb S3? Kde na rukojeti drží? Jestli jsem se dobře koukala, nejsou tam nikde úchyty... Děkuji