Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

krpcek
30. led 2009

ahojte.

chcem sa spytat Michala, ci je pri Teutonii konkretne Spirit S3 HB, nieco co sa castejsie kazi alebo nieco nejaka suciastka na ktoru treba davat "pozor"?
alebo ci je vobec nieco na teutonii na co si dat pozor?

dakujem. 🙂

sebastianna
30. led 2009

michale: ve špuntíku mi to nikdo nebral, můžu se zeptat, jaká je dostupnost autosedačky maxi-cosi citi stone? máme spirita s3 hb, máme adaptéry na maxi-cosi, ale ta autosedačka jaksi chybí a nikde neni momentálně skladem, no a mimi asi nebude čekat, až jí seženeme🙂 Díky

stana888
30. led 2009

Pro Michala:Bohužel nejsem z Prahy,bydlíme v Liberci. Už kvůli bydlišti,hodně zvažuji volbu kočárku. Miminko se narodí na začátku léta,což znamená,že na podzim(říjen,listopad) ,kdy už je v Liberci poměrně zima bude asi potřebovat fusak,ale do sportovní sedačky ho asi ještě nabudu moci dát.Nevím jaké rozdíly jsou v rozměrech hluboké korbičky Mutsy a Teutonia. Vzhledově se mi sice líbí více Mutsy (hlavně korbička Joye Silver),ale ta bude zřejmě už podle vzhledu asi hodně malá. Jinak kontakt na mě je s.pidanicova@seznam.cz. Předem moc děkuji za poradu a pomoc.

matosl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tilly
30. led 2009

mutsy má užšiu športovú časť, nie? celkovo sa mi zdá tá športová časť na mutsy malá

klementina
30. led 2009

to je celkom drsne, ze ste zmazali ten prispevok matosl. ved tam bol odkaz na inetovu stranku, ktorych je tu milion a som si nevsimla, ze by ste to vsetko mazali 😒

michal_spuntik
30. led 2009

pro Krpcek: neboj, tanhle kočárek je nejen co se kvality týká nejlepší co znám. Poruchu jsme ještě (čestné slovo) neřešili. Takže pozor dej jen na to, abys objednala vas (trvá to jak jsem už psal minimálně 8 týdnů)

matosl
30. led 2009

Ahoj klementina, ak si chces pozriet tu stranku, tak je to Nechapem preco to admin zmazal, pravdepodobne si myslel ze propagujem tu nemecku firmu. Chcem sa iba podelit o skusenosti, kde je vyhodne nakupovat. Takychto rad je tu niekolko...

michal_spuntik
30. led 2009

Pro Stanu: No jasně, to chápu. Korbička je u Teutonie opravdu na pohled velmi jednoduchá. Na druhou stranu je v porovnání s Mutsy výrazně lehčí i o něco větší.
Navíc u Teutonie až prostě s fusakem z korbičky prtě vyroste, tak ho můžeš v klidu dát do sportovního počárku, který úplně položíš a nasadíš tak, jako kdyby to byla korbička - tedy proti sobě. budu to dělat úplně stejně (ale o pár měsíců dříve 😉
Jestli chceš, napiš mi do interní pošty svůj telefon. M.

klementina
30. led 2009

matosl, ja som si kupila kocik v babymarkete 🙂 tak ale mozno pomoze niekomu inemu. ja by som aj tak rozmyslala, ci si ho objednat cez net z nemecka, predsa len je nan tri roky zaruka a neviem si predstavit potom tu reklamaciu

denisab32
30. led 2009

klementina, presne to sme sa mu sanzili vysvetli, ked u nas zjedaval cenu, je toho viacej co nedokáže pochopiť a ver tomu snažili sme sa k nemu pristupovať korektne...

Jednoznačne nákupom v BM si získala 3 ročnú záruku, myslím, že to oceníš....
Náhradné diely a servis BM zabezpečuje len pre svojich zákazníkov!

kacici
30. led 2009

Michale muzu se zeptat zda se da sehnat univerzalni skate ke kocarku Teutonia Spirit? Ja byla rozhodnuta pro sourozenesky kocarek Phil a Teds,ale ted mozna jeste pockam na jaro jestli se nam mala trochu vic rozchodi a pak by stacil kocarek jen pro mimi a skate pro starsi 😉 ,ale nevim zda sezenu skate,ktery by sel k tomuto kocarku pripevnit.dekuju za odpoved 🙂

krpcek
30. led 2009

Michal dakujem. dufam,ze nebudem prva co objavi nejaku skrytu vadu. 🙂 kocik uz mam objednany, uz len cakam kedy zavolaju a ja mozem v obyvacke nacvicovat kocikovanie.

deniska prosim ta, daku sa u vas v BM objednat aj nejake doplnky? napr. ten nadstavec na sportak, alebo slnecna clona?

labutka
30. led 2009

krpcek, dnes som bola v Babymarkete, a maju tam plno krabic Teutonie. Ked si objednavala kocik v decembri, tak ho uz maju. 🙂
My sme objednavali 2.januara a pride nam behom 2-3 tyzdnov.

denisab32
31. led 2009

krpcek, dajú sa objednať všetky doplnky, už je k dispozícii aj katalóg v slovenčine, kľudne sa poň zastav....

labutka, prvá objednávka bola výrobcom vybavená do 3 týždňov, bohužiaľ sviatky urobili svoje a tak je sklz cca 3 týždne, ale Michal má pravdu v tom, že je lepšie počítať s dlhšou dodacou dobou, človek nikdy nevie....

zuzana581
31. led 2009

DENISAB32 chcela som sa ťa len opýtať, keďže ako tu čítam, asi pracuješ v BM, že keď si kúpim teutoniu inde, tak si už prípané náhradné diely nemôžem kupiť u vás? Fusak, predlžovaciu časť, prebalovaciu tašku ak budem chcieť ešte v inej farbe a tak podobne? Aspom tak som to pochopila z tvojho príspevku zo včera večera.

krpcek
31. led 2009

labutka ano maju kopu krabic, ale nas kocik v nich nie je ☹ ☹ ☹ kamoska, co objednavala tri tyzdne predomnou si pon vcera bola, ale ja budem mat az o tie dva, ci tri tyzdne - sa na to pytala. takze ich budeme mat asi naraz. 🙂

denisab32
31. led 2009

zuzana581

Fusak, predlžovaciu časť, prebalovaciu tašku - sú doplnky tie sa dajú zakúpiť, ale nie je potom zľava...

- náhradné diely sú napr. koleso a podobne....tie sú zabezpečované len pre zákazíkov BM a po dobu záruky, čo je 3 roky je to v réžii BM

zuzana581
31. led 2009

Aha. Ok, tak ďakujem. Inak je tam velmi milý a ochotný personál. Len škoda tej farby. Ja som sa proste zalúbila do tej starej kolekcie a musela som ju mať. Inak som chcela kupovať u vás.

denisab32
31. led 2009

zuzanka ja viem...som v kontakte s pani Pichlovou a viem o tebe a myslím, že už prišiel aj tvoj podvozok...ona mala skladom myslím ešte 3 ks....

za ten personál ďakujem, naozaj sa snažia.... 😵

grej
31. led 2009

Já bych měla ještě dotaz - už se to tu jednou řešilo, ale odpověděla tuším jen jedna holčina a stejně z toho nejsem moudrá. Asi bude vědět nejspíš Michal nebo ten kdo už kočár má...

Až přimontuju na kočár adaptér na autosedačku maxicosi, musím ten adaptér pokaždé, když tam budu vracet sporťák, sundavat? Nebo se tam prostě jednou přidělá a už tam navždy zůstane a nepřekáží ani korbě?

Stana888: pokud jste z Liberce - tak máte jasno, ne? Babyrenka to jistí 😉

denisab32
31. led 2009

grej
on sa dá potom zložiť, čiže raz primontuješ a potom sa dá sklopiť....

grej
31. led 2009

Skvěle - děkuju moc! Manžel si myslí, že to budem muset pokaždé skládat. Chtěl totiž jinou značku autosedačky, která na ten kočár vůbec nejde, a tak má pocit, že mi musí tu maxicosi znechutit :DD

V krámě jsme se na to zapomněli zeptat. Díky ještě jednou.

denisab32
31. led 2009

grej,

repáč až teraz som si všimla, že máš Mistral, myslela som si, že Spirit, tam to ide sklopiť, ale pri tom tvojom som si nie istá, zistím od našich chlapcov a dám vedieť....

tilly
31. led 2009

netreba to dávať preč, len sa to tak sklopí a na to ide korba...

bolk
31. led 2009

ahoj, měla bych dotaz zda se ke starší verzi Teutonia S3/06 dá koupit nová korbička či vložná taška - resp. jestli se to dá na starší verzi nasadit. Dík

mavanka
31. led 2009

Ahoj, taky jsme vybrali teutonii a už se nemůžu dočkat, až s ní vyjedeme. Vybírali jsme dlouho a tohle je kočárek, který splňuje vše, co jsme chtěli 🙂 Jenom jsem se chtěla zeptat, dá se zvlášť objednat vnitřní potah do korbičky? Koupili jsme starší model S3 a barvu si tudíž nemohli vybrat - zvenku je krásně oranžový, ale nejsem přesvědčená o černém vnitřku (o čemž přemýšlím až teď, v obchodě mi to neepřišlo, doma ho ještě nemáme), takže kdyby bylo možné jen ten potah doobjednat ve světlé barvě za nějakou rozumnou cenu, možná bych o tom uvažovala. Nebo máte někdo zkušenost s tmavými vnitřky? Díky moc.

grej
1. únor 2009

Mavanko, nám v krámě doporučili soci jako vnitřní potah, ale bylo to do sporťáku. Je to jen na ten vypolstrovaný vnitřek. Když to mimčo zprasí, tak vytáhneš jen tu látkovou vložku a dáš jí vyprat. Abys nemusla prát celé to polstrování. Ale jesti to jde na starší model - těžko říct...Kupovali jsme to v LIberci, tak si tam zkus zavoalt, třeba paní poradí..

mavanka
1. únor 2009

Díky Grej, je to starší model (2007), ale jen barvou - rozměry se nezměnily. Jde mi o vnitřek do korbičky. Sporťák máme celý oranžový.

stana888
1. únor 2009

Grej: Ještě jsem v babyrence nebyla,ale vím že v Liberci prodávají Teutonii hlavně oni. Ale také jsem se byla podívat v Rochlicích(to je čtvrť Liberce),v prodejně Dětský ráj. Ti sice teutonii přímo tady na liberecké prodejně nemají,ale jejich pražská pobočka je prodává a dá se to přes ně snad objednat. Koukala jsem na internetu,že mají celkem zajímavé ceny za celé sety ( např.hluboká korba,sporťák,autosedačka,fusak). Ta to porovnám s tím co nám nabídnou v Babyrence a uvidíme. Také mě ještě stále vrtá v hlavě Mutsy kočárek,také se mi líbí. Vy jste z Prahy a koukám ,že jste kupovali teutonku v Liberci ,můžu se zeptat z jakého důvodu Liberec? Díky moc za info. 😉