Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

krpcek
26. led 2010

labutka ty este stale nemas ten fusak? 😕 by som sa im uz vykaslala na neho.

ten rukavnik som chcela, ale nemali, tak snad buducu zimu.
inak videli ste tie nove fusaky? kolekcia 2010? vyzera perfektne. . . normalne nad nim uvazujem.

editah222
27. led 2010

Gabous - do letadla je jedno jestli máš golfky nebo sportovní kočár. Jen to musí jít složit. Aspoň takhle to platí pro normální letecké společnosti (ČSA, BA), ale netuším jak je to s nízkonákladovkama (naprř.Ryanair).
To bych se spíš bála, že Spirit bude moc velký na drandění po Londýně 😀

gabous
27. led 2010

Editko, díky moc. Já se na to poptám při rezervaci, ještě nemám vybranou letenku. Já chci sebou radši sporťák, protože se perfektně ovládá a malý v něm bude mít pohodlíčko na spaní. A taky ho můžu mít směrem k sobě, přeci jenom tam bude skoro celý den a to bysme se moc neviděli. 🙂

lovelygirl
27. led 2010

holky prosímm, mohly byste zkontrolovat své kočárky a podívat se na přední kolečko, jestli sedí dobře v té pojistce? jestli se to tam nekvrklá? díky moc.. 🙂

tono_babymarket
27. led 2010

Labutka
Ja tomu tiež prestávam veriť, ste 2 ktorým chýba, dúfam, že aspoň pre Kaisera si si prišla, ako kompenzácia ti zostane zdarma, pokiaľ budeš mať záujem....
Tie nové fusaky 2010 sú fakt lepšie, dúfam, že sa na mňa nenahneváš, keď poviem, že všetko zlé je na niečo dobré...

lovelygirl
27. led 2010

tono, mohl bys mi prosím pomoct?

jurajm
27. led 2010

Ospravedlnujme sa ze mimo temu, neviem kam spravne umiestnit svoju otazku, som tu novy... Mame kupeny sportiak Teutoniu Fun 2009, farebna kombinacia 3480 - tmavomodra z farebnym vzorom. Chceme si k nemu dokupit tasku - ale uz jednofarebnu, len tmavomodru aby k tomu isla. Viete mi niekto poradit, ake oznacenie ma ta tmavomodra farba z kombinacie 3480 - ale ako jednofarebna v kolekcii 2010? Pripadne aj v kolekcii 2009 (mozno este niekde zozeniem). Podla obrazkov na nete a tlacenych materialov sa to urcit bohuzial neda Velka vdaka. J.

susik77
27. led 2010

Ahojte, tak to nastavovanie noh a opierky vproti smere jazdy by ma tiez celkom zaujimalo ake to je, som myslela ze to je vymakany kocik, to by teda bolo blbe, keby mi celu cestu hrkotal 😖

z.u.z.k.a.
27. led 2010

Chcem sa spytat, ake kolieska su podla vas lepsie? 50 ,alebo 60 a preco ? dakujem.

z.u.z.k.a.
27. led 2010

tak to s hrkotanim predneho kolieska po jazde po macacich hlavach by zaujimalo aj mna.... robi to aj viacerym ??

ywina
27. led 2010

Mě hrkají přední kolečka taky,mám Cosmo....ale to hrká všem kočárkům,moje kamarádka má Cortinu a hrká jí to taky...nebo je něco špatně???Odborníci se snad vyjádří... 😉
zuzka-A mám 60 kolečka,nejsou tak ploché a líp se mi s nimi jezdilo,na zkoušce...a líp vypadají a asi se i líp čistí...A na Spirit jdou ještě větší kolečka,ty jsou asi do terénu lepší.....viděla jsem to na kočárku v Kika....

neurologia
27. led 2010

ja mam cortinu ale 3-kolku a nic mi na nej nehrka.... 😎

z.u.z.k.a.
27. led 2010

no tak ked hrkaju na aj na cosmo,tak som teda velmi sklamana,to nie je pravda ze hrkaju na vsetkych... jane urcite nie, jazdila som s nim 2 roky... dufam,ze nebudem lutovat ked sme objednali spirit.

mirka285
27. led 2010

to bude asi tym ze si s nou este moc nejazdila 😀

susik77
27. led 2010

mozno je to vlastnost teutonie 😎

z.u.z.k.a.
27. led 2010

s cim som moc nejazdila? so jane? 2 roky je malo?

andreb
27. led 2010

ja mam spirit, koliecka 60 a zatial som si teda hrkanie nevsimla a to jazdim denne hodinu a viac ...mozno mame prilis rovne chodniky : ) 🙂 ...a musim kocik pochvalit, aj v snehu super...prerazim dokonca aj 15 cm sneh medzi chodnikom a cestou, ktory tam nahrnu z cesty :( len musim zaaretovat predne koleso

mirka285
27. led 2010

zuzka to nebolo pre teba,to bolo pre neurologiu 😉

krpcek
27. led 2010

tono prosim ta, mate na predajni nejake fusaky 2010?

z.u.z.k.a.
27. led 2010

aha,lebo uz som sa zlakla,ze 2 roky je malo 😅

akcull
27. led 2010

Mně kočárek rachtá jen když jedu se sporťákem -Spiritem po nerovnostech po směru jízdy a mám dole podložku pro nohy, ten plast je prostě položenej na tom oblouku od konstrukce, jinak jsem se s tím nesetkala. Kolečko vůbec nerachtá a to jezdíme dost v terénu a když si otočím sedačku proti směru jízdy tak naprostá pohoda. Já jsem teď chtěla aby měla malá lepší výhled než jen pořád na mě🙂))

Já jsem jinak s kočárkem moc spokojená, oproti tomu co jsem měla..... a neměnila bych,ale tohle rachtání mě zklamalo.☹ Čekala bych, že to pujde zacvaknout do té zarážky, která by to držela. Zajímalo by mě jak to mají ostatní modely, je tam taky tenhle problém ?

Jinak ke kolečkům, nevím jak u Spirita, já mám 50 a naprostá spokojenost, oni jsou takové široké, hezky zvládají různé povrchy, neboří se, myslím, že i 60 budou fajn, jde o to co se člověku víc líbí

U Cosma si myslím, že jsou určitě lepší 60, ty kolečka vepředu jsou takové masivnější a bude se s tím kočárkem lépe jezdit.
Jezdila jsem na zkoušku s 50 a o ty přední kolečka jsem měla až chvílema strach aby se nezlomila, myslím super na rovinky, ale i menší terén jim dal hodně zabrat nebo spíš mně🙂.....uvízla jsem s nima v rozbředlém sněhu a tak jsem musela s kočárem vycouvat. Ty zadní kola to zvládla v pohodě a to byl pro mě monent, kdy jsem se rozhodla pro Spirita ač jsem původně trojkolku nechtěla.

nanula06
28. led 2010

Gabous, nevím,jestli to není nějak omezeno věkem dítěte, ale když jsme letěli v létě do Řecka na dovču, tak tam běžně dojeli maminy až k letadlu s kočárkem a tam jim ho letuška odebrala, složila a naložila do letadla. Po přistání jim ho opět vyložili k okamžitému použití. Nevím, zda to tak má každá letecká společnost, každopádně Travel Service to tak určo dělá. Možná by to chtělo zkusit obvolat leteckou společnost, se kt. poletíte.

krpcek
28. led 2010

po monich skusenostiach, ked som videla ako s kocikmi hadzu, by som si nikdy sporit do lietadla nebrala. v lete ideme do grecka a uz teraz pozeram nejaky pohodlny golfac, ktory aj ked mi pokazia mi nebude luto. aj to thajska to bude riesit rovnako a to tam budem mesiac.

lul
28. led 2010

krpcek my sme sli s kamaratmi, ktori mali male dieta 2 leteckymi spolocnostami, dokonca sme prestupovali a s kocikom nebol najmensi problem. Mala sa doviezla k lietadlu, letuska kocik prevzala, uskladnila v lietadle, ked sme vystupovali mala hned nasadla a isli sme. Velmi podobne ako cesta autom ci autobusom, takze kupovat iny kocik kvoli lietadlu je podla mna blbost najvacsia 😉 a ked pise, ze v nom bude male vozit cely den, niet lepsej volby ako spanie v teutonke (nie v golfacoch😉)

Kocky ja teda neviem, co vam hrkoce, ale denne pouzivam cosmo co sa maly narodil, nesetrime ho nejak extra a nic mi nehrka, ziadne kolesa... 😅

danula.ch
29. led 2010

ahoj, neviete mi niekto poradit, ci sa Outlast fusak od Dity Angel hodi to Teutonky? nikde neviem najst na kolkobodove zapinanie su otvory

vdaka 🙂

danula.ch
29. led 2010

a este do autosedacky Romer sa ten fusak hodi?

europa8
29. led 2010

danula-hodi,my ho mame,mame Spirit,fusak ma 5 bodove zapinanie a som snim max. spokojna 😵

danula.ch
29. led 2010

jej, europa, dakujem, to si ma fakt potesila, nahodou Romer autosedacku nemas?

germik
29. led 2010

ahojky, mam Teutonku Mistral S s ručnou brzdou a stalo sa,že mi prasklo lanko na ruč.brzde ☹ Nestalo sa to niektorej z vás?

martulikk
29. led 2010

danula.ch: mame Angel exclusive, je fakt super, do hluboke korby perfektni! zkousela jsem ho dat predevcirem do autosedacky (5-ti bodove pasy) a v pohode to pasuje, i kdyz teda do autosedacky je lepsi zimni zavinovacka nebo primo fusak do autosedacek... protoze klasicky fusak je na ni moc dlouhy... my zatim sportak nevytahujeme, nase mala v 6-ti mesicich meri jen 62,5 cm, takze se v pohode vejdeme do hluboke korbicky...