Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

safira1
5. lis 2009

ďakujem ywina, skúsim napísať...

kajunka
5. lis 2009

jasminet - to uchyceni zkusim prozkoumat, jinak ji napinam taky co to jde..
petreva - u nas je prave teren dost nerovny, takze to narovnavam opravdu kazdou chvili.

dubakm
6. lis 2009

Holky, tak jsem skusila taky zadat číslo naši teutonky na ten odkaz od kolcy( díky), a napsalo mi to, že máme taky vadnou sérii ☹ Ale já zatím žádnou vadu nepostřehla? Co s tím máte vy? Díky

petreva
6. lis 2009

Holky, nemáte někdo fusak Kaiser ve sporťáku?? NEmáte fotečku?? Má ten fusak nějaký zařítení proti skluzu??

andreb
6. lis 2009

petreva, fotku este nemam, ale v nedelu mozem pridat ak chces....fusak ma vzadu taky kusok latky so snurkami, tak tym sa to hadam bude dat uchytit....a na spodu ma nasitu latku protisklzovu

petreva
6. lis 2009

ANDREB, ahoj, už jezdíte ve sporťáku?? A máte spirit? To bych byla ráda, kdybys fotku přidala. Zatím moc děkuju. Pořád se nemůžu rozhodnout. Fusak z Dita Tábor s emi moc líbí funkčně, ale to zajištění v kočárku není žádný tak mám obavu, aby jen na kšírách držel. Moc děkuju hezký den

kolca
6. lis 2009

dubakm - mě drhne přední kolečko o blatník a je jakoby posunuté k jedné straně. Ale začalo mi to - respektivě přišli jsme na to až po roce a půl ježdění.

akcull
6. lis 2009

dubakm, já jsem to zaregistrovala tak po třičtvrtě roce jezdění, když jsem pustila kočár na rovině, tak táhnul vždy k jedné straně. Tak jsem zjistila, že to kolečko není uprostřed toho blatníku, na jedné straně zbýval už tak milimetr než by se to úplně o ten blatník zaseklo. Je to prostě takové nahnuté k jedné straně, jak píše kolca.....

dubakm
6. lis 2009

Holky, moc díky. Používam kočárek již rok a zatím jsem si toho nevšimla 😒 Ale pro jistotu jsem vypsala adresu, tak uvidím jestli něco přijde 😉

dadka2
6. lis 2009

Ahoj, já jsem zrovna dneska objevila na těchto stránkách docela zajímavé informace o servisu Teutonií a nejčastějších problémech u nich. http://www.kocarky-teutonia.cz/pages/servis/ Jinak my jezdíme se Spiritem už od dubna a zatím jsem na něm nenašla chybu, poslední týden jsme přešli už na sporťák a jsem z něj nadšená. Tento kočárek mohu jen doporučit a to jsem vybírala opravdu hoooooodně dlouho a moje kolegyně z práce taky. Jsem ráda, že jsme si sice připlatili, ale kočárek je opravdu kvalitní a zdravotně nezávadný. Fusak z Dity je taky užasný. Příjemný materiál, měkkoučký, lehký no prostě paráda. Hlavně žádná čína. Moc ráda v Ditě nakupuju, pořizovala jsem tam skoro celou výbavu.

gabous
6. lis 2009

Ahoj, já mám Spirita, už starší po záruce a taky jsem měla stejný problém s předním kolečkem - bylo nakloněné k jedné straně a dřelo o blatník.
Jsem z Liberce a kočárek jsem mohla nechat opravit na počkání. Domluvila jsem se s p. Pichlem z Babyrenky, že má náhr. díly na skladě a tak to byla rychlovka. Vyměnil mi hlavu i vidlici a obojí stálo 2x 890,- včetně práce. Tak mám klid, teď si dávám pozor ve špatném terénu.

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petreva
7. lis 2009

Moc prosím o pomoc....chceme vyprat boudičku od sporťáku...vyndali jsme dva hlavní dráty, ale ještě je tam jeden zašitý...můžem to tak dát do pračky?? Máte někdo zkušenost???

topzuzana
9. lis 2009

Ahojte, mám na predaj Teutonia Lambda vo veľmi peknej oceľovo sivej farbe (fashion gray), vhodná pre dievča aj chlapca. Kočík je vo výbornom stave, kupovaný v novembri 2008, občas nejaký ten drobný škrabanec, ktorý vznikne pri používaní (v lete nebol používaný, mali sme golfky). Ku kočíku patrí aj pláštenka do dažďa a originál nánožník vo farbe kočíka. Je s ručnou brzdou. Pôvodná cena bola 670 EUR. Súčasná cena je 500 EUR. Pošlem aj foto alebo pozrite v bazáre tu na MK.

martuli
9. lis 2009

Ahoj holky, tak dneska dorazilo kolecko

kolca
9. lis 2009

Martuli tak to je paráda, rychlovka. Psali k tomu něco?

martuli
9. lis 2009

Nejaky navod

akcull
9. lis 2009

Ahoj holky,
na babyrence je už zveřejněno info ohledně výměny koleček.
http://www.kocarky-teutonia.cz/ke-stazeni/

labutka
9. lis 2009

uz je to 13 tyzdnov co cakam na fusak. v piatok ideme do tatier, dufam ze dojde. som sklamana, ze mi v BM nevedia zabezpecit to, co si objednam. naozaj sa neda zavolat/napisat do nemecka, ze co sa deje?

andreb
9. lis 2009

petreva, pridala som slubene fotky fusaku kaiser v kociku. sportak mame len oddnes a dnes bolo teplo, tak vonku sme este s fusakom neboli takze zatial to bolo len na skusku kvoli foto 😉

juliar
9. lis 2009

Predávam Teutonia Spirit S3 HB 2008 v čiernobielej farbe + zimný fusak+ nánožnik + pláštenka.
v prípade záujmu píšte na IP, pošlem foto aj viac info.

petreva
10. lis 2009

Andreb, moc děkuju, jsi hodná! Tak jste taky přesedlali do sporťáčku?? My poprvé v neděli. Fusak vypadá moc pěkně! Ještě jednou díky a ať vám je v zimě teploučko 😉

tono_babymarket
10. lis 2009

Pre labutka
problém nie je v BM, ale v Nemcoch, opäť nestíhajú, dnes prišla opäť zásielka a ak tam nebude, tak sa zastav, zapožičiame Kaiser...

ivv
10. lis 2009

ahojte,
takze od dnes uz aj u nas parkuje teutonia 🙂 dodacia lehota rekordna.. 7 tyzdnov od objednania z nemecka. totalna spokojnost 😵

eldobi
10. lis 2009

Aj nám dnes prišlo predné koliečko priamo z Nemecka, bolo to veľmi rýchlo max. týždeň po zadaní údajov na ich internetovej adrese. Problém sme nemali, ale aj tak ho radšej vymením. Aj takáto služba hovorí o kvalite kočíka. Neľutujem, že sme sa rozhodli pre teutonku. Vďaka Kolca za link.

michal_spuntik
10. lis 2009

Ahoj,
jen chci upozornit, že zítra a ve čtvrtek jsou poslední dny, kdy ještě jde objednat kolekce 2009. Potom už půjde objednat pouze kolekce 2010 (tedy alespoň v ČR). Komu se tedy líbí barevné varianty 2009 tak je poslední šance.
Michal

mell
11. lis 2009

ahojky, ještě jednou se vrátím k těm adaptérům na autosedačku....
Původně jsme měli v plánu koupit Roemer baby safe plus, ale teď jsme objevili v totální vyprodeji modely 2009 za super cenu, takže jsme hned objednali tu Roemer baby safe plus SHR. Máme objednaný kočárek Teutonia Spirit S3 s adaptérem na Roemer. Pochopila jsem správně, že už k tomu nic kupovat nemusím? Že to SHR mi půjde už krásně nacvaknout do těch "drátů" - adaptéru?

tono_babymarket
11. lis 2009

Pre mell
Presne tak, pri SHR už nepotrebeuješ protikus do adaptéru...

nedockava4
11. lis 2009

Ahojte...
Chcela by som sa spytat...staci mi fusak Mini Nest pre januarove novorodeniatko?

mell
11. lis 2009

tono: díky moc, jsem z těch adaptéru a sedaček jelen 😀