Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lodgermaniacka
25. únor 2010

babyrenka, tak lepšiu odpoved som ani nemohla dostať, vidím že su tu odborníci 🙂 dakujem 😉

martuli
25. únor 2010

Tak uz jsem tu boudu vymyslela, budu potrebovat jen dve zabky na zaclony a je to, az to poresim a bude cas, dam fotku

aktakk
25. únor 2010

AHojte, neviete mi povedat, ci adapter na autosedacku na kocik Teutonia Mistral S je rovnaka pre vsetky tri mozne autosedacky, tzn. Romer, Maxi Cosi a Teutonia, alebo kazda autosedacka ma svoj adapter???
Dakuj

mirka285
25. únor 2010

ja sa chcem spytat ze kamoska mi pozicala autosedacku maxi cosi ale ona mala kocik gesslein,ja mam teutoniu cosmo..takze staci ked si dokupim adaptery a sedacku mozem pouzivat?

lulii
25. únor 2010

aktakk, každá autosedačka má svůj adaptér, mrkni na adresu dole 😉
http://www.kocarky-teutonia.cz/doplnky/adaptery...

aktakk
25. únor 2010

Lulii- Dakujem, super stranka 😉

safira1
25. únor 2010

Neviete kde si môžem objednať novú striešku, madlo a sedačku na Cosmo? Mám čierny a chcela by som si zmeniť farbu na inú. Kedysi sa tu písalo, že tie farby 2010 sa budú môcť kúpiť aj na starší kočík..

lulii
25. únor 2010

safira, určitě ve Špuntíku, Michal ti řekne přesně 😉

mirka285
25. únor 2010

safira v Babymarkete v Bratislave,na Vajnorskej ul.,kocky a na moju otazku mi nikto neodpovie?

lulii
25. únor 2010

mirka, nevím, jestli má gesslein stejné adaptéry, že bys je nemusela kupovat. Ale kdyby ti to tam nepasovalo, tak by stačilo si jen dokoupit adaptéry maxi cosi přímo na cosmo 😉 Podívej se na ten odkaz, co jsem psala nahoře 😉

lodgermaniacka
25. únor 2010

mirka, ja tiež neviem poradiť..

safira a kolko taka sranda asi stojí? ja by som zase asi čierny 😀

mirka285
25. únor 2010

oki 🙂

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
safira1
26. únor 2010

na Slovensku som obvolala dve predajne a povedali, že u nich nový poťah nie je možné objednať.. A s Michalom to je zložité, niekedy ho tu neviem nájsť, alebo neodpíše. ☹

Babyrenka, ja chcem biely a čierny predám lodgermaniačke 🙂 . Ceny sú asi také, ako na stránke teutonia.cz..

lodgermaniacka
26. únor 2010

safira 😀 ja som ešte môj ani nezačala používať, to by som už doma nevysvetlila, mam dva kočíky a dieťa až o mesiac 🙂 ale neskôr budem určite špekulovať, ked sa da 😀

aktakk
26. únor 2010

Babyrenka- dakujem za odpoved, zaroven sa chcem spytat, ci si nejako spojena so strankou www.babyrenka.cz, lebo by som si chcela objednat nejake veci (ak sa teda dnes kupime kocik) na teutoniu.

editah222
26. únor 2010

Aktakk - stránky jsi si našla správně tak u nich šupky šupky objednávej 🙂

pett7
26. únor 2010

Ahoj, chci se zeptat když máte sporták v lehu je stříška pěkně propnutá nebo v zadu tak trochu plandá?

akcull
26. únor 2010

Holky,
kdyby měl někdo zájem, prodávám sluneční stříšku a vložku do sportovního kočárku značky Teutonia, více na
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30292696&ta...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31102986&tab=6

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martuli
27. únor 2010

pett7 - tohle presne resim taky, plandá a nevypadá to dobře

ywina
27. únor 2010

peet7-já mám fashion kolekci a ze spod jsou cvoky i na sítce a ni neplandá!

pett7
27. únor 2010

taky mám fashion kolekci v hnědé barvě a i přes připlé cvočky když je sporták v lehu tak bouda občas v zadu plandá...mám i náhradní potah v nové modré a tam je bouda krásně napnutá. ještě se zkusím podívat na to upínání boudy jestli to není povolené třeba v těch šroubcích

michal_spuntik
28. únor 2010

Ahoj,
omlouvám se všem, kdo mi psali dotazy do IP. Nasazujeme jeden časově hodně náročný projekt a zabíralo mi to veškerý čas. Proto jsem se na MK v poslední době vlastně vůbec nedostal.
Snažil jsem se v průběhu dneška všem, kdo mi napsali a já dlužil odpověď, odpovědět. Pokud jsem Ip od někoho přehlédl, připomeňte se mi. Díky! Už budu opět k dispozici - slibuji 😉

Pro Mirku:
Cabrio budeš určitě moci použít, je potřeba pořídit si adaptér podle typu Teutonie, kterou máš (Cosmo, Spirit, Mistral...), takže v tvém případě na Cosmo - je to téměř shodné i pro Spirita - takže kdyby ti ho někdo, kdo ho už nepotřebuje poskytl, tak ten by také pasoval.

Pro Pett7:
u Fashionu by to plandat skutečně nemělo - naopak speciálně v poloze vleže by měl být vypnutý. Kdo má Trend kolekci, tak se dá samozřejmě koupit někde v galanterii velké druky a ty na zadní část sportovního potahu a na lacl stříšky přidat - tím to sice vyblokuje v některých polohách kapsu na boudičce, ale bude to potom stejné jako u Fashionu a nic plandat nebude.

mirka285
28. únor 2010

Michale diky 😉

jafulka
1. bře 2010

Prosím, kde se dá koupit pláštěnka na Spirita? Děkuji Jana

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michal_spuntik
5. bře 2010

Ahoj,
psal jsem, že už vám zase budu k dispozici - takže se předem omlouvám - všem jsem na IP odpověděl, a příští týden jsem s rodinou na horách. Nebudu na mailu. Následující týden vystavujeme na veletrhu v Letňanech (18.3.-21.3. - veletrh For Kids) kdo byste se chtěl přijít podívat, tak tady Vám mohu dát vstupenky zadarmo - pro každého koho berete s sebou vyplňte jeden formulář:
http://www.forkids.cz/2010/cz/voucher.asp?v=726... - snad to takto bude jeko proklik fungovat. Kdyby ne, okopírujte tu adresu nahoru do řádku v prohlížeči. Budu tam celou dobu a rád se alespoň s některými z vás seznámím osobně 😉
Michal

jaruska8
9. bře 2010

Ahojte dievčatá, vedeli by ste mi poradiť, ja som to totiž nikde nenašla. Aký je rozdiel medzi kolesami č.50 a 60???? U nás v obchode to totižto nevedia. 😒 A do BA sa neviem dostať. ☹ Ďakujem za odpoveď.