Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

mirka285
9. srp 2010

@lodgermaniacka s farebnymi doplnkami bude super 😉

pett7
9. srp 2010

@lodgermaniacka tak nějak vypadá na sluníčku

pett7
9. srp 2010

já mám tu tyrkysovou a hnědou taky občas je prohodím mezi sebou a jezdím hnědomodrým nebo modrohnědým 🙂

lodgermaniacka
9. srp 2010

@pett7 čo prehodíš? maš 2 teutonky? či jednu dvojfarebnu?

pett7
9. srp 2010

jeden komplet mám hnědý a druhy tyrkysový podle nálady 😀

mirka285
9. srp 2010

@pett7 ty mas vlastne dva obleky pre jeden kocik..tvoj kocik sa ale ma 😉 oblecies ho podla nalady 😀

pett7
9. srp 2010

mě se líbil ten loňský růžový jenže mám kluka...tak jsem šla do hnědého letos jsem neodolala modrému 😀 nechci vidět co bude příští rok... 😀 v mám případě je to praktické, protože malý potahům dává pořádně zabrat 🙂

zorroz
9. srp 2010

@lodgermaniacka já taky měnila Spirita za Cosmo a jsem maximálně spokojená, taky mi víc vyhovují 4 kolečka. A opravdu jde poznat že je Cosmo lehčí 🙂

ziza55
10. srp 2010

@mirka285 ahaaaaaaa...no to som nevedela ze az tak dlho...hm...tak sa musime poponahlat...dakujem...ja budem chciet asi sportovy tyrkysovy a hlboky som rozmyslala nad takou uplne tmavou fialovou a le neviem ci to nebude smutne,...ale zas vanicka bude do zimy ...alebo zeby aj hlboky ryrkysovy?xixi

pett7
10. srp 2010

teď kdybych vybírala znovu tak bych asi taky brala spíš cosmo nebo fun systém

ivanek
10. srp 2010

Ahoj, taky se přidávám 🙂 Maniak - mám i Spirit i Cosmo. Fotky jste viděly 😉 Spirit kupovaný Plum, Cosmo tyrkys-hnědé. Ke každé barvě peciální barevně ladící doplňky. No co, každý má jinou úchylku 😉 Já tím nikomu neubližuju, jenom už to doma nemám moc kde skladovat.
Příští rok uvidím 😀 A to mám ještě po dceři schovaná Solana. Mohla bych dělat reklamu na Teutonku 😀

lodgermaniacka
10. srp 2010

@pett7 jaaaj, tak to maš super 🙂 ja som tiež predtým ked som mala spirit rozmyšlala nad kupou ešte jedneho potahu, ale našťastie som nezainvestovala, lebo som zistila že mi nevyhovuje, nevieš hodiť fotky tvojho tyrkysov eho aj mimo slnka? Ja som už viac naklonena k tmavomodremu, ale aby som nelutovala 😀

@zorroz tak to si ma potešila, mna spirit sklamal, z toho čo som tu prečítala na neho len pozitiva a v reale mi nevyhovoval, tak sa už teším na cosmo 😉 🙂 lebo teutonie su naozaj kvalitne kočíky

lodgermaniacka
10. srp 2010

@ivanek 😀 super, nie som sama, maly bude mať 4 mesiace a 4 kočík, ale vždy mam dva naraz, nebavilo by ma chodiť len s jedným, a čo sa tyka skladovania, tak mi mm len frfle, lebo naposledy sa zišli naraz 3 sady kočíkov, našťastie som v jeden den dva aj predala 😀 presne tak, nikomu neubližujeme, ale blbe reči sa vždy najdu 😉 aspon z mojich skusenosti

pett7
10. srp 2010

@lodgermaniacka zkusím ho vyfotit, mě se líbil i ten tmavě fialový. když vidím co v tom kočáře malý dělá tak mám strach, že se vyklopí 😕

pett7
10. srp 2010

je dobré že ty potahy jsou stejné na všechny kočáry

lodgermaniacka
10. srp 2010

@pett7 jasne, ide na všetky typy kočíkov, len ja som po predaji spirita už neuvažovala nad kupou dalšej teutonie, kupili sme cameleona ale zistila som že cosmo píšu že je o 2kg lahší a je to 4-kol.kočík, takže ma to čo mi na spiritovy vadilo, tak sa už teším 🙂

mirka285
10. srp 2010

@ziza55 ved chod do Babymarketu,tam uvidis vsetky farby nazivo a este si tri krat rozmyslis aky chces 😀 ja som chcela najprv fialovy,potom cerveny a nakoniec som tam farby kombinovala a objednala som hnedozeleny a sportiak hnedy z dovodu ze ked malu poobliekam do farebnych veci aby vynikla v kociku-mi pekne sibe,ze?a este som dokupila farebnu vlozku keby sa mi cisto hneda zunovala a potom som doobjednala zimny fusak zeleny nech ten sportiak neni fadny 😝

lodgermaniacka
10. srp 2010

@mirka285 prečo by ti šibalo, ja tiež chcem tmavomodry, aby mohol byť maly pestrejšie oblečeny a nech vinikne aj on, aj doplnky, tiež to chcem mať doladene a nie cirkus humberto, to bugaboo mam vesele, žive, tento bude važnejší 🙂 😀

mirka285
10. srp 2010

@lodgermaniacka ved kazdy ma na nieco uchylku no nie?mala ma mesiac a ja uz pozeram golfove palice 😀 a este mam uchylku na capice,mala ich ma presne 34 😀 vsak aby ladili s oblecenim treba kazdu farbu 😝

pett7
10. srp 2010

nevíte z jakého materiálu jsou ty fashion vložky do spotovního kočárku? Je to něco jako bavlna, nebo takové jako vložka do korby? Já mám vložku z loňské kolekce, takovou růžovobarevnou ta je bavlněná

mirka285
10. srp 2010

@pett7 oni su normalne z takeho materialu ako kocik,neni to ako vlozka do korby,je to take tvrdsie...

pett7
10. srp 2010

takže to není ten chlupatý semiš nebo co to je? takže jsou asi stejné jako ty vícebarevné?

mirka285
10. srp 2010

@pett7 ie neni to ten semis,teda dufam ze myslime tie iste vlozky...ja mam taku farebnu,pozri v mojom albume..

pett7
10. srp 2010

@mirka285 já myslela ty jednobarevné vložky, z téhle řady vložku mám 🙂 jinak ta tvoje korba je super 🙂

akcull
10. srp 2010

pett7,
já jsem měla vložku kolekci 2009 jednobarevnou a ta byla ten semiš, něco jako je ten materiál okolo hlavičky ve sportovní verzi, takové ty vícebarevné mi přijdou bavlněné, tu mám kolekci 2010. Já jsem si pak nechala bavlněné vložky šít, ušijou to přesně podle té origoš, přišly mi lepší...

mirka285
10. srp 2010

@pett7 su aj nejake jednofarebne vlozky?vidis,to ani neviem,musim to omrknut 😉

pett7
10. srp 2010

akcull já si myslela, že to bude ten semiš... škoda 😒 kdo ti to šil jestli se můžu zeptat? já mám ještě od emitexu ta tam jde celkem dobře. ta originální mi tak trochu plandá..

lodgermaniacka
10. srp 2010

@mirka285 my budeme mať 4 mesiace a ja som už jedny golfače mala doma, ale tie neratam, lebo som ich predala skôr ako sme ich stihli použiť a rozhodla som sa pre cosmo 😉
😀 že 34 čapíc 😀 😀 my mame celkovo vela oblečenia, lebo svokra sa v tom vyžíva, ja už pomaly nekupujem oblečko, lebo by som kludne obliekala aj trojičky, ale vyžívam sa vo fusakoch a dekach, taku mam teraz krasnu 😵 😅
@pett7 ta vložka je akoby ten semiš, to čo maš vnutro na šporťaku za hlavičkou, ja ju mam v čiernej farbe, ešte som ju kupovala na vystave v brne ku červenemu spiritu 😀 k tmavomodremu sa mi nehodi tak predavam..a je vhodna skôr na zimu, aj ked je cela priedušna, ale môj pocit z toho materialu je že je na zimu

pett7
10. srp 2010

@lodgermaniacka na zimu je to celkem k ničemu, když bude v kočáře fusak...já mám z toho materiálu i mininest... jen nevím jaký fusak koupím letos jestli od teutonie nebo lodger poraď mi nějaký 🙂

lodgermaniacka
10. srp 2010

ja mam lodger, pre istotu v dvoch farbach tak jeden predavam 😀 a do bugaboo kočíka mam original bgb tu opičkovu ediciu a ešte mam kaiser, ten som dnes predala 😀 radím lodger, baby ich chvalia, maly sa narodil v aprili, takže sme v nom zimu ešte nemali