Tip na kočárek? Kombinace pro vysoké rodiče

sarkoc
13. pro 2017

Hezký den, existuje vůbec takový?

- kombinace hluboký + sportak
- pro vysoké rodiče
- hluboká korba min.80 cm dlouhá, prostorný sportak
- kolečka nejlépe BEZ možnosti aretace, ale to bych asi přežila
- zvládající v pohodě město i terén
- rukojet lze přehazovat tak, aby dítko jelo po i proti směru jizdy
- cena tak do 18 000
- vzhledove něco jako Camarello, kocarek typu Joolz apod se mi vůbec nelíbí

Děkuji za případné typy ☺

caseopea
20. pro 2017

@sarkoc Ja jsem s nim byla spokojená a neměla jsem s ním žádný problém, to se asi může stát u každého druhu, teda pokud to nebude Hartan 🙂 tam by si to asi neměli dovolit s tou cenou 🙂, asi 40tisíc.

bambullkaa
22. pro 2017

@sarkoc Mám Peg-pérego Book Cross a jsem spokojená. Kamarádce jsem ho poradila protože je taky vysoká i její chlap a jsou spokojený. Mám hlubokou korbu Pop Up která má 80 cm, má prodlužovací stříšku (vozila jsem v ní březňátko do roka). Sporťák jde do sedu i lehu, je hodně prostorný a má prodlužovací stříšku a krásně dlouhý nánožník, takže v zimě skvěle chrání před větrem a mrazem a v létě na dítě nesvítí sluníčko. Taky podotknu, že má veliký koš a super přístup i když dítě spí. Mohu ti poslat i pár fotek. Kočárek zvládá město i terén a je lehký i skladný.

sarkoc
autor
22. pro 2017

@bambullkaa díky moc za tip, vše vypadá pěkně, akorát jsem nějak vůbec neuvažovala o trojkolce...většina lidí z okolí po pár týdnech/měsících přechází z důvodu nespokojenosti na čtyřkolky, když už si í teda někdo z okolí pořídil...

Asi budu muset zajet do nějaké velké prodejny, kde mají většinu těchto typů, co jste mi tu psaly a vyzkoušet v reálu 🙂 Zatím vítězí Gesslein kvalitou, ale nelíbí se mi vzhledově tolik, vzhledově se mi líbí Camarello apod a tam je to zase otázka kvality no :/

bambullkaa
29. pro 2017

@sarkoc neboj, kočárky Peg-pérego jsou kvalitní. Žádnou herku bych nedoporučila 🙂 Já jsem s ním moc spokojená, mohu ti poslat pár fotek do zpráv. Jezdím sice ve městě, ale jsou tu samé kostky, kočičí hlavy, koleje, shody zdolávám denně (52), na sněhu jede dle mého názoru nejlépe ze všech kočárků co jsem měla. Jezdíme i jeden krpál který vede cestou z města k nám domů a necítím že vezu kočárek se synem, nákupem a po boku se drží starší syn. Moje mamka se úplně zděsila když viděla kočárek a odmítla s ním jezdit. Pak když byla poprvé na procházce, tak mi ho už nechtěla vrátit 😀 - to je jen takový postřeh. Lidi obvykle zavrhnou tříkolku aniž by ji aspoň zkusili. Mohu ti i poslat syna jak byl v korbě atd...

xcibetka
15. led 2018

@amoretspes Mohu se zeptat, jak jste s kočárkem spokojena? Mám ho v merku 🙂

amoretspes
15. led 2018

@xcibetka mám ho zatím 7,5 mes a naprostá spokojenost,kdyz se člověk o něj stará tak super.Kojecka a brzdy se mažou,obcas otřít aby nic nerezivelo.Kozrnku bílou vistim micelární vodou nebo mýdlovou vodou.jedina nevýhoda že je trošku těžší na dávání do auta ale s tím ja počítala,pac potřebují do terénu a po městě kostky,obtubniky žádný problém a řídí se dobře a dítě ma pohodlí.Ted ma malý 8mes měří 73cm a stále i s fusakem v korbě.

xcibetka
16. led 2018

@amoretspes Děkuji 😊

matusoni
16. led 2018

A co Roan (třeba Marita) nebo Verona? Ségra ho měla a nedá dopustit...😉.

amoretspes
16. led 2018

@xcibetka jo a případně jdou na něj i menší kolečka.

xcibetka
16. led 2018

@amoretspes Ano, to jsem se dívala, že lze navolit kolečka nafukovací, pěnová, s aretací, bez aretace, houpací.... v tomto směru je opravdu variabilní 🙂

sarkoc
autor
16. led 2018

@matusoni Nad Roan Marita jsem přemýšlela, ale je vzhledově hodně podobný tomu, co mám ted...radši bych více krytou korbičku...

bambullkaa
16. led 2018

Peg-pérego má Pop Up korbu velmi dobře krytou a je prostorná ;)

sarkoc
autor
16. led 2018

@bambullkaa do té trojkolky nejdu, to už jsem se rozhodla...ale děkuji za foto, korba vypadá pěkně 🙂

bambullkaa
16. led 2018

@sarkoc stačí korbu dát na jiný podvozek od Peg-pérego.

sarkoc
autor
16. led 2018

@bambullkaa jj, můžu na ně kouknout, ale korba má vnitřní rozměr jen 72 cm na délku, to je fakt málo :/

xcibetka
16. led 2018

@sarkoc v tom případě zkuste Dorjan baby boat.
Dorjan má jednu z největších korbiček. Sice Polák, někteří jsou na ně "alergičtí". Jsou vysoké. Kamarádka má a nemůže si vynachválit. Tichý, velký, dobře se s ním manipuluje. Já nad ním uvažovala, ale nám by se asi nevlezl do auta.

sarkoc
autor
16. led 2018

@xcibetka mě se momentálně nejvíc líbí taky polák a to Firkon Vesta, takže já na ně nejsem alergická ;) Stejně je to na chvilku a pak člověk kupuje golfky 🙂

momosa
16. led 2018

Mrkněte se ještě na Navington, podvozek úžasný, projede úplně všechno, měla jsem ten s taškou pod- vlezlo se tam toho spoustu, v hluboké jsme jezdili do 9 měsíců. Sporťák bych pak pořídila nějaký skladnejsi. Prodávala jsem ho po dvou dětech a paní z něj byla nadšená a že má už i dalšího zájemce. Rukojeť nejde přehodit, ale dá se lehce otočit celá korba.

bambullkaa
16. led 2018

@sarkoc 80x35 cm, sama jsem si to měřila. Kluka jsem v ní měla do roka i s fusakem. Kluk není žádná houžvička...

sarkoc
autor
17. led 2018

@bambullkaa tak to jsou pak sami proti sobě uvádět na netu špatně informace ...Já nevim, proč tak vehementně obhajujes PP, třeba prodáváte výhradně tuto značku, nicméně říkám rovnou, ze přes net stejně nic nekoupím...☺

bambullkaa
17. led 2018

@sarkoc obhajuju proto že je to kvalitní kočárek. Jic víc.

bambullkaa
17. led 2018

@sarkoc nikdo ti neříká abys kupovala přes internet přece, Člověk nemůže říct že má jiný míry než uvádí?