Tříkolka, lehce ovladatelná, polohovatelná do lehu

littlejane
5. srp 2010

Ahoj,
prosím poradíte někdo typ - značku kočárku, který by splňoval tyto požadavky:
1. kočárek sporťák - tříkolka
2. lehce ovladatelný (jednou rukou)
3. lze polohovat do úplného lehu
4. ruční brzda na madle
5. 5-ti bodové bezpečn. zapínání
6. pro velké dítě (náš malý má v 6-ti měsících už skorem 10kg :o))
Pokud máte někdo takový kočárek, budu moc ráda i za osobní zkušenosti.
Díky

dadka2
5. srp 2010

Teutonie Spirit S3. Opravdu málo kočárků jde do úplného lehu a teutonie ano.

blanka.k
5. srp 2010

Já a 2 kamarádky máme tyto tříkolky: Peg Perego GT3, Jane Slalom Pro, Quinnny Freestyle 😉
Všechny jsme více méně spokojené , jezdíme spolu po polních cestách, na brusle (nevýhoda může být u JAné brzda na předním kole, při rychlém brždění kamarádka málem přeletěla i s kočárkem 😅 ,ale zase je nejlehčí, Quinny je zase nejtěžší ,a le jde mu obrátit sporťák proti směru jízdy 😀 )

kacka.l
5. srp 2010

Za mě peg-pérego gt3. Splňuje vše. Ložná plocha cca 1m. Snad jedna z nějvětších na trhu. 😉

zlatouch
6. srp 2010

kpetra - Chicco S3 nejde do uplneho lehu, jen takového "skoro lehu" 😉 Jinak splnuje vse 😉

sussanah
8. srp 2010

Stejne jako Dadka2 hlasuju pro Teutonia Spirit S3, ktera ma jeste jako bonus otaceni i sportovni sedacku, coz ja ocenuji u naseho mamanka cim dal vic 🙂

simounah
9. srp 2010

Teutonia Spirit S3 má super podvozek-jízdní vlastnosti vynikající, jezdili jsme s ním s hlubokou korbou - super a po přechodu na sporťák jsme jej prodali - je sice super, že jde otočit oběma směry, ale tím pádem je užší. Náš malý byl drobný, ale v zimě i s fusakem - nevím jak bych ho tam narvala pod to madlo. Proto jsme jej vyměnili za Jane Slalom Pro 2009 - který je super prostorný a jsme spokojení. Takže my po vlastní zkušenosti už Teutonku ne. Hluboká korba jo (na té není co zkazit, ale sporťák úzký.

mirka755
14. srp 2010

já osobně bych šla do Jané Slalom 🙂

vikula
14. srp 2010

já mám také jané slalom a jsem víc jak spokojená,je lehký,prostorný(sporták) a super jezdí.Pravda je,že ta brzda je časem vrzající a brzdit se musí postupně.To je jsný,že když se jede na bruslích nějakou rychlostí tak se může přelítnout.Já brzdila vždy postupne.Ale kočárek je dobře skladný a opravdu jeden z nejlehčích....Já mohu jen doporučit!!!!

akcull
14. srp 2010

my máme Teutonku Spirita a velká spokojenost, krásně zvládá i jízdu v terénu díky super odpružení, lehoučce se s ním jezdí, sportovní sedačka se dá otočit po a proti směru jízdy, jde až do lehu a úplného sedu, má překlápěcí boudičku dopředu - super proti děšti, sluníčku, větrání v boudičce. A jezdíme s ním ještě teď, malá má dva roky a 14 kg...

jeudi
15. srp 2010

casualplay s4,máme a spokojenost,a splnuje všechny požadavky

rainee
20. říj 2010

mam ten isty problem + navyse potrebujem super skladnost.
mate niektora kocik urban detour od mothercare, ak ano prosim nejake nazory do IP, diky

pellullinka
20. říj 2010

jané slalom splnuje vše co potřebuješ 🙂

vojtisek2007
20. říj 2010

chicco S 3 -splňuje též, vozí se v něm občas ještě můj skoro 4 letý syn a v pohodě 🙂 jsem s ním moc spokojená a doporučuju ho