Tříkolka Mutsy. Máte zkušenost?

anka.
14. srp 2007

Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

sarah.j
24. led 2008

anka děkuju za přizvání 😉
Já bych chtěla určitě podvozek urban rider 🙂

noangel
24. led 2008

lucija: super. sem rada ze to mam potvrzeny i od nekoho jinyho. se me to zdalo az podezrely jak to jde lehce.

sarah.j
24. led 2008

anka jak si mi poslala ten odkaz na obchod, tak tam jsem si mutsíka obhlížela 🙂 Já četla že má být začátkem března v Praze Letňanech výstava FOR KIDS tak jsem myslela jestli by se nedal mutsík koupit tam, nemáte některá zkušenost?
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, co si myslíte o té sportovní sedačce? Někde jsem četla že není moc velká ☹ . Já právě počítala s tím že pak na zimu až se mimi do korbičky nevejde tak by bylo v tý sedačce a dokoupila bych ten nánožník. Poradíte? 🙂

anka.
autor
24. led 2008

holky to je fakt super s těma schodama (taky mě to čeká) a právěže jsem tak potajmu uvažovala, jeslti by to nešlo je sjet 😀 😀 😀

noangel
24. led 2008

anka.: dobre obetuju cisty kolecka a zkusim o vikendu sjet k tomu vytahu jak to pujde 🙂

anka.
autor
24. led 2008

sarah_ohledně veletrhu mrkni na:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
my ten sporťáček chceme pořídit později, takže zatím nevím, taky mám strach ohledně velikosti...

noangel_chápu dobře, že čekáš teda teĎ druhý mimi? 😀 (a jak je velký to, co jezdí ve speedy???)

Holky bežně jsou vidět 3,4 letý deti v kočárkách, tak se přece do nějakýcho vejít musej?! 😠

sarah.j
24. led 2008

anko já bych ted taky koupila jenom ten hlubokej a tu autosedačku. ten sporták dokoupím potom, na ten je čas 🙂

noangel
24. led 2008

anka.: 😀 ne cekam prvni ale velky 😝
a kdyz sem porovnavala sportaky buzz a speedi tak speddi je jednoznacne vetsi a sirsi a delsi
mam 180 cm muz este vic tazke aby se malej netisnil 🙂

anka.
autor
24. led 2008

sarah_no možná tolik času zas není (viz lucija) 😀 To je moje noční můra, že se dítě ve 3 měsících nevejde do hluboké korbičky 😝
noangel_promiň, já jsem to brala tak, jakože už se speedy jezdíš 😀 A co ty? Na jak dlouho tipuješ hlubokou korbičku? 😉 Já mám fotky, že ještě v roce jsem přikšírovaná v hlubokým kočárku...to asi dneska nehrozí, že? 😀

noangel
24. led 2008

anka.: v poho 🙂 se speedim jezdim mam ho uz doma takze jen tak lehce trenuju. ja to taky vidim tak do zari rijen max ale to je tim ze pocitam s tloustikem i ja sem mela 4 kg a 54 cm dyz sem se narodila

sarah.j
24. led 2008

anko tak snad to bude dýl než 3 měsíce, to by mě kleplo 😀

anka.
autor
24. led 2008

angel_takže myslíš tak do půl roku? Kéž by!
sarah_neee, mě teda taky klepne 🙄 tak uvidíme...

noangel
24. led 2008

anka. doufam.......... ale tezko rict, kdyz bude malej nenazranej po me tak uz v lete holt nasadime sportak 🙂

lucija
24. led 2008

Holky, ale vy to budete mít na teplo, takže Vám fusaky a tak nehrozej, bude víc místa, Šimon je hrozně dlouhej. Včera ho dr měřila a měl 70. A to ho pořádně nenatáhla tak myslím, že bude mít víc. Ale v kočáru už má chudák skoro pokrčený nožičky. ☹

anka.
autor
24. led 2008

No, fusaky sice nebudou, ale nevím, jestli fusak ubere hodně místa. lucija_a co na šířku? To je v pohodě v té korbičce?

lucija
29. led 2008

Anka, na šířku v pohodě, a já měla takovej beránkovej takže docela hutnej, no a dneska večer už jsem sundala korbičku a nasadila sporťák a to je šimonovi 4měsíce a týden 😅

anka.
autor
30. led 2008

lucija_4 měsíce - to je teda drsný ☹ A luci, můžu se ještě zeptat, co ten sporťák - tam se to jeví jak? Místa dost???(promiň, tu dotěrnost, ale jsem z toho nějako nervózní)

noangel
30. led 2008

jak jsme slibila obetovala jsme o vikendu cisty kolecka na kocarku a zkusila snim sjet 12 schodu k vytahu a musim rict ze dolu i nahoru pohoda az me to prekvapilo

sofie
30. led 2008

Ahoj holky, to jsem ráda, že se tahle diskuse trochu rozrostla. Já čekám mimi v půlce července. Mutsy už mám vybraný hrozně dlouho, ale stále mě trochu odrazuje ta cena. Přemýšleli jsme o Quinny jak Buzz, tak Speedy. Buzz je moc hezký, ale mám obavy z těch malých koleček. Jsme z malého města, chodníky nejsou všude zrovna ideální a jízdu po kostkách si s buzzem neumím představit. Speedy se mi také líbil, ale jelikož na příští Vánoce bude mít prcek půl roku, nepočítám, že se vejde do hlubokého a u speedy se mi nelíbí, že si sporťák nemůžu otočit mimísek k sobě. Což u tak malého dítěte by bylo fajn. Hluboký se mi líbí cargo red ( vínový) ale stále přemýšlím nad podvozkem. Známá má 3-rider a velkou nevýhodou je nízko poležený nákup.košík- stačí nějaká kaluž a hned nabere vodu nebo když nasněží ( V Praze s tím asi problémy mít nebudete). Urban rider je na první pohled moc normální a na druhý už zajímavý, ale nevim nevim.

anka.
autor
30. led 2008

noangel_bravo! to je super zpráva! takže zavedeme novou disciplínu tříkolky na schodech free style?! 😀

sofie_ahoj sofi! Pojď do mutsyho 😉, cargo red je moc pěkný! A ta cena je fakt rozdílná? Já už teda přesně nevím, ale myslela jsem, že to vychází přibližně stejně. 😨 A ta tvoje kamarádka je jinak s 3riderem spokojená??? (ten košík dole mě taky hrozně štval, ale nakonec jsme si řekli, že s tím půjde kdyžtak něco udělat)

lucija
30. led 2008

Ahojky, tak s tím košíkem máte pravdu, šoupe se i když najíždíte na obrubník, ale zyze si myslím, že když si pořizujete tenhle kočár, tak určitě ne na nákupy 😉
Anka sporťák super, už mluvím z vlastní zkušenosti 🙂 . Všera v noci jsem ho přestavěla a dneska už jsme vyjeli ve sportovním stylu 😀 Má pětibodový pásy, měla jsem ho zatím na ležato a nějakou dobu ještě budu mít, ale vypadá to taky moc hezky. I když po mkorbičce se mi bude stýskat. Přemýšlela jsem jestli ji nechat na druhý, ale přítel řekl, že se koupí nová. Takže kdyby jste některá měla zájem o 4měsíce používanou korbičku čokoládové barvy(je elegantní a zajímavá) kupovanou v říjnu, tak dejte vědět. Je fakt jak nová a nezničená 😉 Taky mám 3rider a jediný co je blbý tak se mi občas postaví kolečka na štorc a nemůžu se rozjet.