Tříkolka s vodící tyčí Ofrat Leonardo. Jste spokojení?

radkapl
26. črc 2008

Ahoj máte ji někdo? Jste spokojení....Nam se moc líbí. Nebo poraďte jakou.Dík Radka

petule.h
26. črc 2008

a kolik je dítěti???? nedoporučovala bych ty šlapadla vepředu u řidítek..děti na ně často nedosáhnou...mě se taky líbila, ale nakonec vyhrála norm. tříkolka a šlapat začal sám a navíc stále jezdí i na odstrkovadle a taky jsme pořídili koloběžku se 3 kolečky...každé dítě baví něco jiného 🙂

radkapl
autor
27. črc 2008

No je jí 13 měsíců.Ty šlapátka mi tam taky vadí asi by to zatím bylo jen že bych ji vozila já... 🙂

petule.h
27. črc 2008

no mému synovi je totiž 2 roky a 4 měsíce a má i takové šlapadlo(traktor) a nechce na něm, šlapat, pač blbě dosáhne nohama...já bych popravdě zvolila nějaké pěkné odstrkovadlo zatím..to se jí bude podle mě líbit víc a protrénuje nožičky...chytne stabilitu...

radkapl
autor
27. črc 2008

No asi jo,odrážedlo má a teprve se na něm učí.Je mi jasny že na ty šlapátka pořádně ani nedošahne.Nevím pročto tak všichni vyrábí to je opravdu jen na to aby jsme je vozili mi

petule.h
28. črc 2008

no právě a je to pak ani nebaví...je to jen pěkná věc a tahač peněz...my máme tyhle šlapadla 3(dostali jsme je od švagrové) je to krásné, ale jeho nohy to prostě neurvou..ještě na to nemá.no sem tam se mu povede zatlačit..to mu jde opravdu lépe normální tříkolka, co jsme měli my...už modernější, ale kola to má pod tělem jako kolo...navíc je lepší to krz ty nohy vyzkoušet v krámě...mY by jsme malému koupili určitě všechno, ale tohle je bez využití...navíc u takhle malého dítěte, věř, že odrážedlo nás baví stále nejvíc 😀 ..za rok budeme zkoušet kolo s kolečkama, tak uvidíme 😀

radkapl
autor
28. črc 2008

Díky asi to nechám .....A za chvíli zas vymyslíme něco jiného 🙂 🙂

petule.h
28. črc 2008

jasný, to chápu, taky se vždycky pro něco nadchnu 🙂

konoupek
28. črc 2008

Asi bych to taky nepořídila radkapl.Naší malé je 14 měsíců,ještě teda sama nechodí,ale odrážedlo jí baví a jak píše petule,pěkně si na tom potrénuje noženky.Kamoška má tu tříkolku s vodící tyčí,jednu dobu jsem byla skoro zvyklaná jí to taky koupit,ale pak jsme to zavrhli.Její malou to sice baví,no každý dítko je jiný,ale my taky potom raději koupíme obyč tříkolku,at si může aktivně šlapat,pže tady na té s vodící tyčí jsou šlapky fakt v "nedohlednu" 🙂

krista
22. lis 2008

kpetra • 1d • Dnes v 10:20
Chtěli bysme koupit našemu Matýskovi tříkolku. Hrozně se mi líbí tato : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14529471&tab=2 . Nemáte ji někdo? Jestli ano, jste s ní spokojení?
Pokud máte jinou, napište taky, jak jste s ní spokojení a jestli ji doporučujete. 😵

jankatr • 1d, 19tt • Dnes v 10:49
Ahoj - musím říct že nás teda tříkolka tohoto typu dost zklamala... - myslím tím šlapání na předním kole. Pořídili jsme ji malému ve dvou letech - ale je docela velkej takže vážil kolem 17kg - sám ji neušlapal a tlačit jsme ji venku zkusili jednou - za tu jednu cestu byla vodící tyč uplně vyvyklaná
Od té doby ji používal na doma coby odrážedlo. Problém je v tom šlapání na předním kolečku - zvlášť pokud je dítě trošku těžší - tím jak musí zabrat se mu s každým šlápnutím otáčí i řídítka.
Nakonec jsme se vrátili přes léto k motorce (odrážedlu) a malému jsme pořídili kolo s postraníma kolečkama - a od tří let drandí na kole.

Jestli můžu radit - tak když už chcete investovat peníze do tříkolky - tak volte raději tu klasickou - na které jsme jako děti jezdili my. To šlapání jde dětem mnohem snáz.

denisa31
16. dub 2010

Ahoj, tahle tříkolka se mi taky dost líbí, máte někdo nové zkušenosti?

kpetra
16. dub 2010

Ahoj
Tak my zkušenosti máme, nakonec jsme ji koupili. 🙂 Máme ji přes rok a pořád jezdíme. Do dvou let se vešel Matýsek i s tou obručí a stříškou, letos jsme ji odmontovali. My tříkolku používáme místo kočárku, Matýskovi se na ní líbí jezdit a do nákladního prostoru vzadu se vejde i menší nákup.Je podstatně lehčí, než kočár,což je taky fajn.Je pravda, že pořád nedosáhne na šlapky, ale mě to nevadí, u nás opravdu nahrazuje spíš kočárek, takže ho tlačím a řídím. 😀 Na řízení si chce zvyknout, není to stejné, jako u kočáru, ale já jsem s tím neměla problém.No a co si budem povídat, spousta lidí se po nás otočí a tříkolka se líbí. 😀 To potěší.

Na léto už ji prodáme kamarádce pro jejich holčičku a koupíme kolo-odrážedlo.

benjik
1. dub 2011

ahojky,nemáte některá tuto? Má taky vodící tyč a hlavně šlapky uprostřed. Rozmýšlím se,jestli dceři k 2.narozeninám pořídit tuhle tříkolku nebo spíš koloběžku se třemi kolečky.