Tříkolku pro roční dítko, vodící tyč, sluneční stříška

lukza
17. led 2011

Ahojky všem prosím máte někdo zkušenosti s tříkolkou pro prcka aby mělo vodící tyč mělo zábranu a pokud možno sluneční stříšku a pak aby se dalo vš epostupně oddělat a zustala jen holá tříkolka, no prostě aby v tom mohlo v pohodě sedět a vozit se roční dítko.je jich na trhu hodně jen mě štvě že v obchodech je mají v krabici a človějk je nevidí jaké doopravdy jsou náš Luky má už tedka 12kg a přes 81cm a mám strach něco objednat co nevyzkouším aby to pak neměl těsné a nebo aby to nestálo na prd tak prosím o tipy rady jaké máte zkušenosti.děkuji moc. 😀

am11e22
19. led 2011

Měla jsem pro prvního syna, absolutně k ničemu, vyhozené peníze. Radši počkat do cca roku a půl a koupit klasické odrážedlo.
Nám to koupila babička, v oranžovožluté kombinaci, takže na nás pořád lítaly včely a podobná havěť. Navíc šlapat se na tom nikdy nenaučil, protože je to tak hloupě udělané, že děcko nemá šanci tam dosáhnout tak, aby mohlo šlapat. No a tyčka krátká, takže absolutní nepohodlí pro normálně vysokého člověka - já mám 172 cm.
Váhově a výškově jsme byli + - stejní jako vy, malej tam vlezl ještě i ve třech letech - 110cm a 18 kg 🙂

myskin
19. led 2011

Taky jsme dostali takovou tříkolku, samý plast, převod vpředu, no nic moc. Holka to neušlápla ani ve 2,5 letech. Pokud chceš něco kvalitního tak bych vybírala od značky Puky. Mají odrážedla, koloběžky i ty tříkolky. Jsou teda dražší, ale seženeš i v bazárku. Měli jsme odrážedlo Puky Wutsch a bylo super. Pak jsme dostali tu tříkolku (značka Smoby) a tu jsme nevyužili. Teď budeme kupovat kolo bez šlapek a opět Puky nebo First bike.

meleri
19. led 2011

jestli můžu poradit tak určitě pořidte tu klasickou s pneumatikama. my ji máme a super jede, narozdíl od plastu, akorát i tak mi to přijde hodně brzo v roce už kupovat tříkolku, možná bych zkusila nejdřív odrážedlo nějaké obyčejné, aspon se na tom naučí sedět a odrážet...ono to šlapání není fakt jednoduché, můj syn má dva roky a furt to neumí, pouze jak tlačím za tu tyč tak jede ale sám to neušlápne....