Tříkolky vhodné na inline brusle. Poraďte

innes
5. říj 2009

Omlouvám se, jestli už založené téma existuje, já ho nenašla. Byla bych ráda, kdybyste mi napsali vaše zkušenosti s kočárkama ozkoušenýma na bruslích. Díky

lennis
5. říj 2009

jané slalom - funguje 😀

matilko
5. říj 2009

susedka má Xlandra Xrun a je spokojná, často bruslí aj s malou 🙂

innes
autor
5. říj 2009

tak ten xlander by pro nás byl dostupnější, i když jsem polský kočárek moc nechtěla (no trojkolku taky dřív ne 🙂 ) Mrzí mě, že třeba bumbleride indie nemá ruční brzdu ☹

terezita
5. říj 2009

my jezdime s tfk joggster twistem a naprosta spokojenost. ale kdyz tak koukam kolem sebe, tak lidi jezdi se vsim moznym, jen aby mel rucni brzdu a predni kolecko/a se dala zaaretovat 😉

innes
autor
6. říj 2009

teresita, ten vypadá dobře, měli jste k tomu i hlubokou korbičku? Chtěla bych nejlíp i nějakou kombinaci.

kolca
6. říj 2009

Teutonia Spirit S3 a kámoška jezdí s Peg Perego Gt3

zlatouch
6. říj 2009

Chicco S3, taky myslim, ze hlavne rucni brzda a taky bacha na vysku, s bruslema uz se musim trochu hrbit a to mam 168cm 😒

terezita
6. říj 2009

innes em.je zatim v hluboke korbe. a rukojet se da zvednout relativne vysoko, coz je na brusle prima. tfk dela i primo sportovni trojkolku, ale tam je to predni kolecko napevno a to mi uz neprijde prakticke do mesta..

innes
autor
6. říj 2009

teresita, já jsem právě koukala,radši bych chtěla s tím otočným. Můžu se tě zeptat jakjsi vysoká? Já mám právě 174cm, tak abych se na bruslích nehrbila, jak píšou holky.

terezita
6. říj 2009

ja mam 176. prihodila jsem do alba bruslici fotecku. ta rukojet se da dat jeste i vys.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ducky
6. říj 2009

Já jezdila s ABC Design 3TEC a teď jezdím s Mutsy 3 Rider a jde to také 😉 😎

innes
autor
7. říj 2009

teresita, díky, vypadá dobře
ještě přemýšlím o bebéconfort high trek
ducky, mutsy byl taky náš favorit, ale kvůli ceně jsmemuseli slevit 😒 původně jsem trojkolku nechtěla, ale zas na bruslích jsem dost jezdila a po porodu by to mohl být vhodný pohyb 😉

mkr
7. říj 2009

my chodíme jezdit s cyklovozíkem a je to supr 🙂