Trojkombinace kočárku - jaký koupit?

petulekl
6. led 2013

Ahoj maminky! Měla bych na vás velkou prosbu. Momentálně máme kočárek Chicco S3, tu starší verzi, ale bohužel dosluhuje a chtěli bychom koupit nový (nebo použitý po jednom prckovi). Ale ztrácím se v té změti kočárů. Chtěli bychom trojkombinaci, otočná kolečka, prostornější korbičku a sportovní verzi širší, aby se do ní prcek vešel i starší. A pokud by byla konstrukce bytelnější, nevadilo by mi ani, že je těžší. Hodně jezdíme autem, jsme z malé vsi, takže kočár budu často skládat a rozkládat. Prosím, poraďte mi, jaké máte zkušenosti a co byste mi doporučili, budu vděčná!! Děkuji 🙂

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dorinek
7. led 2013

@petulekl - tak já mám kočárek V-Cross a jsem max. spokojená. Obě mimča mám na podzim, takže jsem je celou zimu a jaro vozila v hlubokém kočárku i s fusakem a nebyl problém. Perfektně a jednoduše se nacvakává korbička, sporťák i vajíčko na konstrukci a lehce se to skládá do auta. Z auta to vždycky vytáhnu jednou rukou a ono se to "v letu" rozloží. Váží asi 16 kilo, ale mám ho už 4 roky, tak možná, že ho už dělají i lehčí. Přední kolečka se dají zacvaknout, aby se nehýbala, kola jsou nafukovací, do lesa a do terénu není problém a dobře péruje. A to pérování se dá šroubem regulovat.
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-v-cross-v-tr...

katka_21
7. led 2013

Dobrý den, dle Vašich požadavků bych Vám ráda doporučila kočárek Matrix australské firmy Valco Baby, jedná se o sportovní tříkolku s nafukovacími koly, přední kolo otočné, korbička i sportovní verze kočárku jsou velice prostorné a na konstrukci kočárku je možné pomocí adaptéru nasadit autosedačku, (výběr ze tří barevných variant). Nebo také sporťák Valco ZEE, ke kterému lze dokoupit hlubokou korbičku (která je velmi prostorná), jedná se o kočárek spíše do města, ale na druhou stranu je velmi lehký a perfektně se skládá do auta apod. Na kočárek Valco Baby Zee ale bohužel nelze nasadit autosedačku. Pokud jste byla spokojena s kočárkem Chicco trio S3 (a já doufám, že ano emoticon ) doporučovala bych Vám i tento. Přeji Vám šťastné rozhodování při výběru kočárku a v případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici emoticon

boban
7. led 2013

mrkněte na Jané slalom pro 😉

petulekl
autor
7. led 2013

Moc díky za tipy. Nakonec jsem sehnala novou verzi chicco S 3 po jednom miminku, z roku 2011, tak mám velkou radost. Ale ještě jednou všem díky!!! 🙂