Úplně obyčejné golfky za 700,- . Máte zkušenost?

jenovefa
7. zář 2010

Ahoj! Vím, že témat ohledně golfek je tu už hodně. Mám ale trochu jiný dotaz - moje máma chce koupit takové úplně obyč golfky, jen sedátko na tyčkách, víděly jsme je spolu za 690Kč. Já zatím nedám dopustit na současný sporťák, ale ona s ním bojuje a chce golfáče "jako jsme měli my"... Mně ale připadají strašně mělké, skoro nebezpečné, + absence košíku... Ale je fakt, že jdou hodit přes rameno, když dítě ťape... Tak nevím. Máte s nimi některá zkušenost? Díky moc...

mauska
8. zář 2010

ahoj. Měla jsem možnost vyzkoušet golfáč tohoto typu http://upaji.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2057335 jen ještě levnější vyriantu okolo těch 600,- (má ho ségra). Je to děsný hrkátko, má malá kolečka, takže na úplně hladké podlaze (třeba v obchoďáku) nebo naopak v terénu to prostě nejede, ale hrneš to. Celkově se to těžko ovládá.
Ale na druhou stranu, když je to jen občas, tak je to fajn levná a skladná varianta. Dá se to přežít a když nejsi rozmlsaná nějakýma lepšíma, tak ti to ani nepřijde 😉

marketa137
8. zář 2010

ddo těch bych nikdy nešla, přecejenom je to měkké takže si ymslim že pro dítě nic moc sezení, nohy tam visí 😒 , možná pro větší dítě někam na výlet když už hodně chodí a bolí ho nohy. Pokud jsi spokojená se sportákem tak bych to neřešila. Tomík zase nesnáší klasický kočár a tak je od 6m v golfkách ale ty mam po staršim a já zase chtěla hodně kvalitní golfky a máme inglesinny zippy ale ty jsou v jiný cenový skupině 😝 ale malej tam je až do lehu a hezky s etam i vyspí 😉

beruska2x
8. zář 2010

ty bych teda taky nebrala, to je tak na panenku ne na dite 😅 ale myslim ze docela slusny golfy se daji sehnat okolo 1500,- jsmu uz polohovaci, s madlem, striskou, kosikem....
zkus kouknout ale tohle bych nebrala, navic kdyz to chce nekde jiny ale jezdit s tim budes ty 😅

jenovefa
autor
8. zář 2010

Díky za reakce, mně ani tolik nejde o peníze, jen jsem nechtěla krám. Asi zůstanu u sporťáku + Ergo nosítko - jsem už docela korba... Tomík má cca 12,5 kg (1,5) a teprve od pondělka smí chodit (kvůli kyčlím)... 🙄

martinka.k.
13. zář 2010

Ahoj, já jsem dlouho zvažovala, zda koupit golfáč nebo ne. Nakonec jsem koupila starší (z mimibazaru) za 700 Kč (nový stojí kolem 2000 Kč). Trošku jsem se obávala, že bude ve špatném stavu, protože tam byl ještě jeden inzerát na ten samý golfáč za 1400 Kč! Ale byl to ten nejlepší kup, jaký jsem kdy udělala 😉 Jsem naprosto spokojená, golfáč je skladný, lehký, polohovatelný a má celkem velký košík. Takže vřele doporučuji koupi staršího, ale kvalitního golfáče 🙂

bjoucik.15
19. únor 2014

ahoj, obnovuji téma 🙂 myslíte si, že je k něčemu pořídit do krámů takový ten levný, nepolohovatelný golfáč? Třeba když jedu autem a jdu jen do těch bočních krámků,kam nákupní vozík nesmí. Malá už chodí vesměs sama,ale když nesedí v kočáru je těžší jí uhlídat např. Když vybírám boty 🙂