V dubnu rodíme..je třeba fusak do kočárku?

denousek
4. led 2012

ahoj maminky zajimalo by me když mám termin v puli dubna zda mam kupovat zimní fusak do kočárku??mám španělskou deku to je málo?ještě mám flísovou kombinezku..mám pořizovat i zimní fusak?nemám v tom jasno... děkuji

slundo
14. únor 2012

Záleží na počasí. Já bych ho nekupovala a počkala. Pokud by mělo být hodně chladno, tak můžeš koupit fusak s nastavitelnou dýlkou a využiješ ho ještě příští zimu 🙂 Ale jestli rodíš v půlce dubna, tak beztak nepůjdeš s mimi hned ven, tak že nejspíš vystačíš s tím co už máš koupené 🙂

mrsblack
15. únor 2012

V dubnu už asi potřebovat nebudeš. Loni, když jsem rodila, bylo venku přes 20 🙂 (19.4) - lidi se opalovali na balkonech 😀

moninka
18. únor 2012

Nám se dcera narodila 16.4.2010 a taky jsem fusak nepotřebovala, jeli jsme z porodnice a krásně svítilo sluníčko a bylo teplo 🙂
a kdyby náhodou, mimi více navlečeš a zababušíš do teplé deky 😉

pettule
18. únor 2012

Já mám chlapečka v půlce března a také jsem fusak nepotřebovala. Mám deku, z které se dal udělat pytel, takže byl v tom a přikryla jsem ho další dekou a úplně v pohodě stačilo. Takže myslím, že v dubu není fusak určitě potřeba 🙂 🙂 🙂

monapink
18. únor 2012

V dubnu uz asi fusak potreba nebude,ale ja bych ho tak i tak koupila,vsak ho pristi zimu pouzijes 😉

marecek4
18. únor 2012

Ter je taky v dubnu a fusak jsme nepotřebovali,stejně bude mímo v zavince a pod dečkou,případně ještě deku přidáš a nánožník,fusak až na další zimu,tak se podívej po tom prodloužitelném,protože na dvě zimy ho pak užiješ určitě

andelka
20. únor 2012

Můj se narodil začátkem května a fusak jsme kupovali až na podzim Emitex.
Měli jsme kočárek s vložnou taškou, v ní bylo mimi v zavince a ještě pod dekou. Bylo to takové praktičtější, že se to dalo lépe korigovat, když nebylo stálé počasí.

helcas
20. únor 2012

já už bych nepořizovala, první dny stejně ven chodit nejspíš nebudete a pak už bude květen,stačí dát kdyžtak zespod deku, zvrchu deku a přetáhnout tou vrchní částí, co patří ke kočárku.. a kdyby náhodou, fusak se dá koupit všude, kdyžtak dokoupíte