V jakém kočárku máte 9ti měsíční mimi s fusakem?

petmic
29. pro 2009

V dubnu 2010 očekáváme druhý přírůstek a musíme kupovat kočárek. Ráda bych, abyste se podělily vy maminky, co vozíte jarní miminka 2009 v kočárcích-jestli se vám mimi vejde do hlubokého i s fusakem, nebo musíte vozit sporťák.

dosa
30. pro 2009

zalezi na tom, aky kocik si kupis, niektore maju taku korbicku, ze sa tam dieta zmesti az do jedneho roku (napr. ingelssina). v tych modernych kombinaciach je to otazne. ja som mala dceru v x landeri, ale uz 6-7 mesacna bola natesno s fusakom a isla do sportaku. teraz mam pre druhe dieta kocik gesslein s fusakotaskou a tam sa mi paradne vojde asi aj buducu zimu, lebo ked sa ta taska pri hlave rozoberie, tak sa to este predlzi 😉 alebo je dobra volba pre jarne deticky sportak s predlzovacim dielom - ten uzavrie kocik pri nozickach a je z neho hlboky (napr. teutonia) 😉

pikusa
30. pro 2009

Ahoj....malý se narodil v dubnu 2009 a máme peg perego GT3.Do 8mi měsíců byl v korbičce...pak i s fusakem-emitex,vešel se jen tak tak,ale byl tam spokojený.a to není žádný prcek.
Ted je ve sportáku a tam je taky mooooc spokojený,kouká do světa 🙂

katty_k
30. pro 2009

Ahoj, my uz jsme ve sportaku, mame Cortinu a v ni mame obyc fusak s umelym berankem http://www.facebook.com/photo.php?pid=30429128&... , ale je pak pomerne spatny pristup do kosiku. Pristi rok bychom chteli koupit GT3, videla jsem ho a moc se mi libi, nejen kvuli vychytanemu zpusobu jak se dostat do kosiku a jeho velikosti, ale treba i diky rucni brzde. Ale je to trikolka 😉 http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101278-spo...

jmisa
30. pro 2009

A to vám ty děti v té korbě vydrží? Náš prcek má půl roku a když nespí, tak v korbě ječí, protože chce koukat ven. Takže stejně půjde do sporťáku, který tedy nám jde do úplného lehu.

sayast
30. pro 2009

tak nase julka mela do 9. mesicu hlubokou korbu,vesla se i s fusakem emitex, ted az jsme vymenili na sportak aby mela vetsi prehled. jinak by tam jeste vydrzela. dcera ma 12 kg, takze zadny prcek. mame firkon quatro a julca je breznova 2009

jmisa,vydrzela. i hluboka korba mi jde dat do polosedu. takze kdyz bylo nejhur,zvedla jsem ji to

dosa
30. pro 2009

jmisa - ja mam sportak s fusakotaskou a maly uz tiez moc neoblezi, ked je hore, chce sa pozerat von. takze som z fusakotasky vytiahla zospodu ten pevny diel a mozem malemu zdvinut opierku chrbta 😉 v taske ho uz aj tak nenosim, lebo sa tam moc trepal, radsej ho po schodoch zoberiem na ruky.

ivika18
30. pro 2009

My jsme měli hluboký kočár Roan Kortinu, který jsem chtěla jenom kvůli snad největší korbičce, která je na trhu a malý, který se narodil v březnu 2008 v ní stejně vydržel jenom do října. S fusakem emitex se sice vešel, ale když ležel, tak měl pokrčené nožičky a pořád se propína a taky už chtěl sedět a korba neměla polohování zad, tak jsme koupili Jané slalom pro, který má úžasně velký sporťák a spává v něm ve fusaku ještě teď ve 21 měsících a to už je pěkný dlouhán.

cerkris
30. pro 2009

ahoj ja mám majové dieťa nosím ho v jane slalom pro šporťáku +kaiser fusak, ale poznám mamičku má skoro 10 mesačné dievčatko a má ju ešte vo vaničke má chicco kočík neviem typ taký trojkolesový niečo ako cortina alebo slalom pro, ale je maličká môj je valibuk nehrozilo o dlho nosiť vo vaničke 🙂

kpetra
30. pro 2009

Ahoj
Tak myslím, že jarní miminko se na podzim už v korbičce nevozí. 😉 Buď se tam nevejde nebo se mu tam nelíbí. Náš matýsek by se vešel do korbičky ještě v roce, ale neviděl ven, tak se mu tam nelíbilo a šel stejně do sporťáku. Takže já bych spíš řešila dostatečně velký sporťák, který snadno neprofoukne, jde do lehu a má dost dlouhou zádovou opěrku, aby se v něm dítě pohodlně vyspalo. S fusakem a případně nánožníkem dítku určitě zima nebude. 🙂

musko
30. pro 2009

za seba jednoznačne Roan Marita - veľká a pohodlná korba, dá sa polohovať, vo fusaku v pohode.

lucinecka
30. pro 2009

My jsme vozili malýho v hluboké korbě do 8-9m, je to velkej chlap (při narození 4kg) a byl ve fusaku a vešel se v pohodě. Máme inglesinu magnum, jejíž velkou výhodou je, že nemá klasickou hlubokou korbu, ale s polohovatelnýma zádama a pokud dítě nesedí ale chce koukat ven, lehce se mu zvednou zádička a je spokojený. Přitom byl hezky chráněnej a ne jako ve většině sporťáků dost odkrytej.

pimpa
30. pro 2009

ja musim povedat, ze sa mi osvedcil nas kocik Steggi variant, je to sportak, ale taky zimny, ze este ked sa do neho da fusakotaska, tak je dietatko krasne zababusene, a chrbat sa da dat aj krasne do lahu, takze Patko ma skoro 12 mesiacov, ale pekne nalezato sa v nom v parku vyspinka, je chraneny ako v hlbokom kociku a ked sa zobudi, opierku chrbta dam do sedu a on moze pozerat po svete. Nie je sice najmodernejsi typ, ale velmi prakticky rieseny 😉

pajinka63
30. pro 2009

Já jsem malýho vozila ve hluboké korbě cca do půl roku a to jsem měla velikou korbu, vejde se tam i teď v téměř 10 měsících, ale náš malej je mooc aktivní, od 7 měsíců stojí v postýlce a v hluboké korbě se mi už v létě pořád otáčel na břicho a chtěl koukat ven.Nemám teda polohování v hluboké korbě, tak šel do sporťáku a byl spokojený. Asi je to podle dítěte a jeho aktivity, každopádně si myslím že mimčo v 9 měsících už většinou v korbě dávno není, to jsou spíš jen vyjímky. Nejde ani tak o velikost jako o to že tam nevydrží. 😒

babulina
31. pro 2009

my mame aprilove babo a od septembra bola uz v sportiaku, lebo neznasala lezat na rovnom, tak sme ju presunuli

emjee
31. pro 2009

my mame polsky kocik jedorch a M. uz by do vanicky s fusakom nevosiel, takze ked je nalada, ideme v sportovom (ked snezilo 😀), inak chodime v satke / manduci

bzuco
31. pro 2009

ahoj...naša B. je aprílová a v tom veku sa veľmi dobre zmestila aj s fusakom do kočíka steggi praktik, dokonca aj ako 1.5ročná sa v zime vyspinkala v kočíku aj vo fusaku 😉

mirka755
31. pro 2009

ahoj
když to vezmu zpětně, tak Aneta je dubnová a v zimě už byla ve sporťáku. Měla jsem kočár s vložnou taškou. Ondru už vozím také ve sporťáku, i když je červencový - ale ten je velikánský, takže s fusakem se mi do korby už nevešel

jaandy
2. led 2010

ked ti bude sediet uz ho vo vanicke neudrzis, takze v 6-7m uz budes vozit v sportovom...

lucie.krajcarova
2. led 2010

tak my máme drobnější mimi- v 8 měs. 71 cm a 7,5 kilo a líbí se mu stále v hlubokém - máme Cortinu X3. počítám, že měsíc tam ještě vydrží, pak už do sporťáku. sám sedět stejně ještě neumí, i když už skoro chodí.

dadka212
2. led 2010

my máme jané slalom a vozievam tam aj 3 ročného syna vo fusaku, ten máme kaiser 🙂

julianna78
2. led 2010

my máme hlboký kočík silver cross kensington a do toho sa vojde ešte aj 2ročné dieta s fusakom 🙂

meri
2. led 2010

My máme Inglesinu Magnum a málu vozím pořád v hluboké verzi, a to není žádný drobec 😉

dadka212
3. led 2010

ešte som chcela, že malá nemusela ísť do šporťáku len mi v hlbokom nevydržala, v šporťáku vozím tak od 6 mesiaca...