Vadí černý kočárek? Bude v něm v létě teplo?

ivca_doubek
4. bře 2011

Ahojky,
vybíráme teď kočárek pro druhé mimi, a docela se mi líbí kombinace černá + něco. Ale nejsem si jistá tou černou, nebude tam mimču v létě teplo? V hluboké korbičce strach nemám, ale když dítko sedí přes léto ve sporťáku a jede se na sluníčku, nerozpaluje se to moc? A když na chvilku vyskočí a chce ťapat, a pak zase zpátky? Aby to prďolku nepálilo...🙂. Máte zkušenosti? A s jakým kočárkem jezdíte vy?

michamicha
4. bře 2011

ahoj, nevim jak černá, ale my máme tmavě hnědý a prcek se narodil v polovině srpna. Sice nebylo žádný extra vedro, ale i tak bylo v té hluboké korbičce slušný teplíčko... takže s ohledem na to jsem na další léto vybrala golfky ve světle zeleném odstínu 😉

johanka33
4. bře 2011

Ahoj, máme černý od CASUALPLAY.........materiály jsou dnes již tak přizpůsobeny, aby tomu tak nebylo 🙂 navíc černou super zkombinuješ a vypadá i elegantně........je i hodně odpůrců této barvičky na kočárcích kteří preferují jiné barvičky, ale tady je to už o vkusu 🙂

copa
5. bře 2011

taky máme černý Casual, prcek v něm byl přes léto - v hlubokém - a v pohodě 😎 v černém sporťáku je vždycky nějaká barevná vložka, takže přímo na černém nesedí
a o golfkách uvažuju taky o černých 😉

hojda
5. bře 2011

tak já mám opačnou zkušennost, černá se prostě na sluničku vždy ohřeje .... rozpálí, s kamarádkou jsme meřili teplotu v mém a jejím černém kočárku a v jejím byla teplota vyšší☹ Černá je krásná, ale raději bych preferovala pohodlí mimča, než nějakou módu.

weri1
5. bře 2011

my máme černej s bílýma kytkama a máme letní mimi a nepřipadalo mi že by tam měl nějak extra horko
a co se týká sporťáku, jak tu bylo řečeno, existují barevné vložky do kočárku,takže bych se toho nebála a myslím si , že jakákoliv barva kočárku bude rozpálená

peroli
5. bře 2011

já měla černobílej a úplně v pohodě... myslím že spíš než na barvě záleží i dost na materiálu / látce (boudy, korby, "podšívky"..), na hloubce korbičky apod... navíc jsem si dokoupila zelenkavej deštníček a super!!! trošku to to sluníčko "zastavilo" a navíc to vypadalo krásně 😵 😵

dadka2
5. bře 2011

Nevím nevím s těmi materiály, já vím jen o Teutonii, která má UV 50 plus, ale UV je jedna věc a horko v korbičce druhá věc.