Vánoční obleček pro miminko. Kde bych ho sehnala?

pajmis
6. lis 2008

Ahoj všichni...mám prosbu 🙂 Začátkem prosince se nám má narodit chlapeček 🙂 a já bych pro něj potřebovala sehnat obleček na Štědrý den... nejlépe, aby byl zeleno červený a k tomu nějaká pěkná čepička 🙂 Nebo klasický jako Santa Claus 🙂 Nevíte, kde bych takový obleček sehnala??? Na netu sem hledala, ale našla sem na MMB jen velikost 86 tuším... potřebuji tak 56-62 max. ... a ještě sem našla na jedné stránce, ale ten nebyl moc hezký... jestli máte někdo nějaké tipy, kde bych sehnala nějaký pěkný obleček, tak mi prosím dejte vědět 🙂 Děkuji moc 🙂

pajmis
autor
6. lis 2008

Jééé, děkuji mooc 🙂 já sem si tam jeden vybrala a jdu ho zkusit objednat 🙂 Mooockráát děkuji 😉

kristi
6. lis 2008

nnei zac, staci si tam dát do vyhledáváče slovo "vánoční" a pak ti toho vyjede dost....nedávala jsem tam všechno.

zvizatinka
6. lis 2008

Ted maji spoustu vanocnich oblecku v Tescu 😉

kacka.va
6. lis 2008

mně to přijdou vyhozené peníze 😉

kristi
6. lis 2008

kacka: dyk to prodas dal treba.... 😉

makinka.1
6. lis 2008

Ja mam prima vanocni sametovej overalek se sobem.Jen malou chybku to ma,ze je Maxovi ted a na Vanoce mu bude malej... 😝

kacka.va
6. lis 2008

no to prodat můžeš, ale nevidím v tom žádný užitek 🙂, na to aby si to mimčo vzalo jednou na sebe mi to přijde fakt divný a pak každý posílá novoročenky, jak santa klaus sedí na sobovi. Já chápu, že se to hodně lidem líbí, ale mně to přijde dost kýč

pajmis
autor
8. lis 2008

Tak sem si dnes koupila overálek v Tesku, mají tam nějaké slevy... a měli tam hodně s vánočními motivy... příští týden si tam ještě zajedu na nějaké vánoční bodýčka 🙂 mají tam toho dost a moc pěkné... všem doporučuji 😉

hanickak.
11. lis 2008

Kackva.va - diskuze nebyla zalozena proto, abychom hodnotily funcknost a uzitecnost zakoupeneho obleceni. Pokud se to nekomu libi, tak proc ne, pajmis chtela tipy, kde nakoupit a ne nazory, zda jsou to vyhozene penize...Jestli jsi docilila nebo chces docilit toho, ze miminko 100% vynosi 100 % svych oblecku, tak to se nepodari nikdy nikomu. Holt jsou veci prakticke a veci na paradu. Myslim si, ze dat dve tri stovky za takovy overalek neni zadna hruza, navic ho pak mimi muze mit i po Vanocich na spinkani nez z nej vyroste.
Oblecky se Santou jsou ale hodne kycovite a taky americke, u nas chodi prece Jezisek.
Tak prijemne nakupovani holky...

kacka.va
11. lis 2008

hani: promiň, ale diskuze zní Vánoční obleček pro miminko, takže pod tím si můžu představit cokoliv, co se toho oblečku týká a sama píšeš, "abychom hodnotily užitečnost", takže jsem napsala, že pro mě je nulová 😉. Sama píšeš, že oblečky se Santou jsou kýčovité, to je v podstatě to samé, co jsem napsala já a já si pod oblečkem na Vánoce nepředstavím bodýčko s vánočním stromečkem, ale právě třeba toho Santu a nebo ty čepičky se sobíma ušima a podobné blbosti 🙂

babyworlduk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciferka88
2. lis 2014

ahoj holky zajímalo by mě jestli se dá sehnat vánoční oblek na dítě 5 let a 2 roky 🙂 🙂 🙂 🙂 děkuji

hojda
2. lis 2014

tohle bych koupila na bazaru, opravdu to mají jen jednou na sobě.