Váš názor na kočárek ABC Design Viper 4S?

veverice27
1. únor 2014

Ahoj maminky, budoucí maminky a snažilky 🙂. Zajímal by mě Váš názor, popř. zkušenost s kočárkem ABC Design Viper 4S. Přikládám i web stránky. http://www.slune-cz.cz/kocarek-abc-design-viper...
Předem děkuji

chris_n
1. únor 2014

@veverice27 ja ho ted v krámě zkoušela a přišel mi fajn. Celkem vypadal i dobře po složení, že by se mohl rozumně vejít do kufru auta 🙂

ckei
1. únor 2014

@veverice27 Já jej mám a maximální spokojenost! Malej se narodil začátkem října, z hluboké korby do sporťáku šel v květnu, do té doby mu byla krásně a vydržel by v ní déle, jen kdyby nechtěl koukat ven. Sporťák taky super, s č astým negativním hodnocením zádové opěrky nemohu souhlasit, sporťák je prostorný. Super velký nákupní koš. Na kočárku zatím ani jedna jediná vada, super manipulovatelnost, zvládá i VELMI obtížný terén 😉 Super na sporťáku je celosklopitelná bouda (viz. jedna moje fotka v KZ)...takže za mě jen samá + 😉 Jediné malililinké - je v tom, že nejde madlo odepnout jen jednostranně, buď celé a nebo neodepínat..ale nevadí mi to 😉
Skladnost výborná, s hlubokou korbou se mi do kufru vešel celý, tedy nesložený 😉 Sporťák musím složit, ale je to tak jednoduché, že to mi opravdu nevadí 😉

berynka
1. únor 2014

máme ho (typ 2012) a jsme spokojení. Hluboká korba je dost prostorná, má teleskopickou rukojeť, dost velký nákupní košík, lehce se s ním jezdí.
Sporťák teda už tak vychytaný není, i když sedačka jde nasadit na oba směry (proti směru nepoužívám, protože to má hroznou páku). U přikrytí hluboké korby by určitě mohl být vyšší ten okraj, aby do kočárku nefoukalo.
Součástí není pláštěnka, přebalovací taška, ale zase za ty peníze není divu 😉

veverice27
autor
1. únor 2014

holky moc Vám děkuji 🙂

duck09
1. únor 2014

My mame. Jezdime od listopadu 2012. Do srpna 2013 v korbe a od srpna sportak. Za nas spokojenost. Jen je korba trochu nize nez u ostatnich kocarku a vypada u toho vyssi clovek divne. Ja mam 170cm a manzel 185cm a nikdy jsme nemelu pocit, ze bychom se pri vyndavani male z korby hrbili. Jen nam piskala loziska kolecek. Ale vyresila to reklamace a do 5-ti dnu byl kocarek zpet.
Jinak se sportakem souhlas s @berynka.

vojackovaverca
21. říj 2017

@berynka dobrý den, mohu se zeptat, jestli vám šla sundat stříška u hlubokého kočárku? myslím tím, aby se dala vyprat.... děkuji

berynka
22. říj 2017

@vojackovaverca myslím ze nesla...