Veletrh Brno Prodítě. Byla jste tam některá?

evolotka
29. led 2012

Ahoj všem, prosím byla jste některé na veletrhu Prodítě v Brně? Vyplatí se ho navštívit? Chtěla bych se podívat na kočárky a jde mi o to zda je tam možné zakoupit kočárek za výhodnější cenu? Děkuji za Vaše příspěvky Eva

rolenka
30. led 2012

Ahojky, my už jsme byli na veletrhu dvakrát a letos se chystáme zas, jestli předčasně neporodím 😀 Poprvé jsem tam jela taky kvůli kočárku, nakonec jsme tam sehnali a koupili za výstavní cenu. Záleží co hledáš za typ, ne všechny značky jsou na veletrhu zastoupeny. 😉

kaji_
31. led 2012

My sa tam tento rok chystáme prvýkrát, tak som tiež zvedavá, či sa to vyplatí...

evolotka
autor
31. led 2012

Já mám zájem o Joolz ale samosebou kuknu i na ostatní a na výbavičku
a když nic nekoupím alespoň bude pěkný výlet 🙂

j.kriv
31. led 2012

My byli 2009 a loni, v 2009 tam bylo víc zástupců na kočárky, loni mi chybělo Jané a Peg Perego, letos tam snad zas budou, chtěla bych se podívat co mají nového. jinak se tam chystám hlavně ulovit slevy na doplnění plenkové výbavičky 🙂

wiwiane
2. bře 2012

ahojky obnovuji diskuzi vyplatí se tam jít ? co všechno jste tam nakoupili ?

hannulee
4. bře 2012

@rolenka Ahoj a můžu se zeptat na veletrhu je to o dost levnějši nebo jak je to s cenama?A kupuje se asi za hotový co?

lamarika
4. bře 2012

@wiwiane
@hannulee
Když jsem tam byla poprvé v roce 2009, tak jsem z toho byla nadšená. Tehdá jsem tam koupila Jané Nomad, byla na něm nějaká sleva (sporťák+korba) cca 3000,-. Dále pěnové puzzle, polštářek, deštník a nějaké hračky. Minulý rok už mě teda nenadchl. Bylo tam všeho o dost méně a nepořídila jsem vůbec nic. Platí se hotově. U kočárků se většinou dává záloha, protože ty kočárky jsou na skladě. Na všech výrobkách je nějaká veletržní sleva. Pokud tam chcete kvůli konkrétní značce, tak si na stránkách veletrhu zjistěte zda tam bude 😉

hannulee
5. bře 2012

@lamarika
Děkuji za info,jedem to tam jen omrknout,a kdyby náhodou ten náš vyhlidnutej kočárek měli že by sme ho i koupili.TAk uvidíme.Ještě jednou dík 🙂

nektarine
7. bře 2012

@evolotka my jsme na veletrhu byli předloni. A já těhotná jsem byla z toho hrozně unavená a uchozená. Ale jinak se mi to tam líbilo. KOukni na stránky Brněnských výstavních veletrhů. Můžeš se tam registrovat, a tím získáš výraznou slevu na vstupném. My se tm teď chytáme i s malou. Jak už psal někdo předemnou, najdeš tam i kdo vystavuje. A slevy tam jsou různé podle značek 5-30%. A taky snánky s oblečeníčkem a vůbec se vším možným. Já jsem tam koupila malýmu čepičku miminkovskou.

http://email.seznam.cz/redir?hashId=1100554775&...

kachen
8. bře 2012

Byla jsem dnes a zadna hitparada. Bylo toho tam hrozne malo.

lenkarakova
15. únor 2013

http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika...
50% sleva na vstupne - muze se hodit