Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
24. říj 2010

@cutce to asi nie☹ a aký máš ten podvozok? čierno strieborný?

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn no je stribrny 🙂

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn pomuze kdyz bych ti neco nafotila? Ale ne sportak, ten mam dole, a jeste s nim moc neumim 😅

renisco
24. říj 2010

@cutce celý stříbrný, nebo má tu tyčku pod sedačkou černou? a jaký máš košík pod kočárkem- máš ho na suchý zip uvnitř?

renisco
24. říj 2010

já pořád přemýšlím, že skusím ten gesslein. jen nevím,jestli future nebo vision. ale na trojkolky nejsem, tak asi ten future...

cutce
24. říj 2010

ja to jdu vyfotit 😀

kvetinkatn
24. říj 2010

@cutce vyfoť 🙂 inak mne povedal predajca, že im chodili modely 2010 na obidvoch podvozkoch, tak neviem, podvozok je aj tak pre ten košík lepší 2009, hlavne aby športová časť mala tie vystuženia na rohoch dolu vzadu, aby sa ti to nepredralo 🙂

cutce
24. říj 2010

me by jen zajimalo jakou kolekci mam a na co bych si mela davat pozor abych ho neznicila. menit ho nebudu, protoze se mi moc libi a je pro me prakticky

Zde jsou fotky

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn byla byjsi tak hodna a mohla mi ty vyztuze vyfotit, ja vubec nevim, kam bych mela koukat, ale kdybys mi to vyfotila, tak bych vedela. 🙂

kvetinkatn
24. říj 2010

@renisco nevymýšľaj 🙂 future je prehadzovacia rúčka? to som chcela stráááášne moc, ale požičala som si kamoškyn PP Uno a Ti poviem bolo to utrpenie, keď som išla tými veľkými kolečkami dopredu a malými pri nohách... ťažoba tažká, narobená jak hovado... na nete ho síce vždy odfotia v tej prehodenej pozícii, keď má všetky kolečká rovnaké, ale čo keď to budeš potrebovať a vpredu budeš mať malé koliečká?

kvetinkatn
24. říj 2010

@cutce no išla som to odfotiť, priateľ na mňa čumel, že čo robím 🙂 podvozok máš zjavne 2009, presne ako ja, ale ako hovorí renisco, tak je lepší, kvôli tomu košíku, lebo sa dá vybrať tá doska dnu, na 2010 je už napevno zašitá vnútri. tu sú fotky, toto je podľa mňa jasné odlíšenie 2009 od 2010 čo sa týka športovej časti. som ti odfotila aj môj podvozok, a tie vystužené rohy sú tie oblúčiky dolu na každej strane tej popísanej časti, taký iný materiál je to.

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn no ten muj na me taky koukal, co jdu delat. moc ti dekuju jsi moc hodna 🙂 , takze ja mam 2009, co bych si u neho mela davat pozor? jen aby se mi neodrel ten spodek, tak ty popruhy 2x obtahnout? Jeste neco?

Moc dekuju za pomoc 😉

kvetinkatn
24. říj 2010

@cutce a tú športovú časť si bola kuknúť? či tá je bez tých výstuh? ja za seba hovorím, že mi pomohlo to obtočiť 2krát, na videu je, že to máš dať na druhý cvok od košíku, ale ja to mám na prvom od košíku a už sa mi tá zadná časť neopiera o tie suché zipsy na košíku, keď je kočík v ľahu a nederie sa mi to. Mne sa od tých suchých zipsov spravili diery presne nad tými výstuhami, za 2 týždne to budem mať vyreklamované, tak už si na nový dám pozor. Predtým sa mi aj sklápala strieška, keď bol kočík v ľahu, teraz sa mi nesklápa. Ešte čo by Teba mohlo zaujímať, keďže máš aj hlbokú časť je, že sa tak kýve keď ju dáš na konštrukciu, to tu tiež kočky riešili okolo tej strany 80 a viac, ako to spraviť aby sa nekývala🙂

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn jj, vanicka se hybe, tak to jdu docist. ted se jdu podivat na tu sportovu cast 🙂

cutce
24. říj 2010

tak jsem to vyfotila 🙂

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn koukam, ze ty stranky mas pekne prostudovany 🙂

renisco
24. říj 2010

@cutce výstuhy tam nevidím... řekla bych, že máš rok 2009 i co se potahu týče.

cutce
24. říj 2010

@renisco dekuju, dam si bacha, az budu pouzivat ten sportak, abych neprodrela ten potah. Moc dekuju 🙂

renisco
24. říj 2010

@kvetinkatn oni jsou dva ty gesleiny - F4 a F6. ten co chci já, nemá přehazovací rukojeť, ale otočnou sedačku má. když já pořád přemýšlím, jestli by se mi nejezdilo blbě i s trojkolkou. zkušenosti nemám, ale když čtu, jak jsou některé nestabilní, tak určitě bych zrovna já ho převrátila - jak se znám...

cutce
24. říj 2010

@renisco muzu se zeptat ten fusak v tvem albu je do concordu? Kde jsi ho sehnala je moc hezoucky 🙂

renisco
24. říj 2010

@cutce řekla bych, že si můžeš dávat bacha jak chceš, ale prodře se tak i tak. ona tam dře i ta vnitřní deska a když si mimi lehne, tak se to napne... snad víš, co chci říct... samo že ti to nepřeju, ale já už těm potahům nevěřím. jezdím zatím s hlubokou a do sporťáku mám obavy, že bych to nejradši ještě obalila smršťovačkou a jezdila tak 😀

renisco
24. říj 2010

@cutce myslíš tu růžovou sestavu? není to přímo concord, ale pasuje tam 😀 sehnala jsem to na MMB, je to dovezené z Anglie

cutce
24. říj 2010

@renisco to vazne 😢 a ja myslela, ze mi vydrzi i na druhy mimco ☹ , no tak pak budu muset koupit tu sportovou verzi z roku 2010

cutce
24. říj 2010

@renisco to by me zajimalo od jake spolecnosti, ja totiz ziju v Anglii 😀 😀 😀 , ale je nadherna ta sestava 😀 😀

renisco
24. říj 2010

@cutce ta se prej zas dře na jiných místech 😀 mě děsně rachtají kolečka, a to s ním jezdím chvíli. jak kdyby se mi vysypaly ložiska (ale žádné nemá) 😀 😀 já s ním jinak spokojená jsem - lehoučký, super se s ním jezdí, ale je hrozně slyšet, že se kolikrát stydím a přeju si, ať se nadnáší 🤐

renisco
24. říj 2010

@cutce jdu to skouknout.... metroventure

cutce
24. říj 2010

@renisco to mi ani nerikej, ja jsem se na nej taaaak tesila 😒

renisco
24. říj 2010

@cutce já taky, šetřila jsem na něj jak blbec, na rovince je to super, ale najedu na chodník z kostek a děs!!! nejradši bych jezdila jen po asfaltce 😀

cutce
24. říj 2010

@renisco je tak nastesti mi tu kostky nemame 😀

renisco
24. říj 2010

@cutce tak to ti fakt závidím.... když jdu do školky, tak hrkám jak blázen, že se maminy otáčejí... ostatní jedou s kočárkem tak potichu, že ani nevím, že za mnou některá jede.... ty přední malé jdou fakt děsně slyšet.