Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko snažím sa nájsť ten zelený čo tu mala tá kočka v albume, ale už som 20tej strane a nič.... možno to ani nebolo abc, len pre tak prišiel podľa výzoru

zrzuska
25. říj 2010

@mmacko hej daj si to tak. to je super. nic sa neopiera nesucha a pritom v pohode lezanie aj strecha dobre drzi 😉
dobre to ta nasa @kvetinkatn vymyslela 😅

no tie srobiky su tam asi akurat tak na to aby urobili dieru 😠 nechapem to tiez. uplne tam neplnia ziadny ucel. keby boli dlhsie ze to podopiera tu dosku kde sa sedi ale iba sa to sucha o potah 😒

mmacko
25. říj 2010

@renisco ty si dala foto 3 kolesoveho a 4 kolesoveho. Ja som mala ten 6 kolesovy. Ale ta sedacka je rovnaka, len strecha je na 2011 ovela krajsia, pozri tu stranku babymarkt.de
Kludne si kup gessika na bazaroch je ich vela, ale napr ta teta, co odo mna kupila abc cko bola na 99% rozhodnuta pre gesslein, bola ho pozriet a napokon kupila ten moj abc 😉
...som velmi zvedava, co si napokon kupis 😉, a fusiona predavas?

renisco
25. říj 2010

@mmacko ne, sporťák fusiona si ještě nechám. prodám pak jen hlubokou korbu, skládací korbu a vložnou tašku....

dala jsem jen 3 a 4, protože jsem 6ti kolku nenašla, ale už jsem ji taky našla a skoukla

renisco
25. říj 2010
lucula73
25. říj 2010

@zrzuska aj ty to máš predraté pod tými šrobikami?

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn uz viem asi, ktory zeleny myslis...ale to je uplne iny typ abc cka. Ten turbo je aj vyzorovo aj funkcne 99% to, co teutonie alebo gessleiny future.
http://www.baby-markt.de/Kinderwagen-Babytragen...
toto je ten 2011 4 kolesovy, maju krajsie strechy ako minule kolekcie

zrzuska
25. říj 2010

@lucula73 nemam ale som bola zvedava co myslis tak som kocik otocila naopak a som to nasla a kukam ze to fakt sa prederie.
my kocik pouzivame len vynimocne takze asi preto. ktovie pri druhom ako to bude. ci vydrzi ci sa prederie ci co sa bude diat.

kvetinkatn
25. říj 2010

@zrzuska tak to som rada, že pomohlo 🙂 inak autorom tohto patentu je priateľ, ja mu hovorím, že to má obmotať dvakrát, tak omotal a dal na pôvodný cvok, až potom sme si v predeti všimli, že to má byť na vyššom cvoku, ale takto je to podľa mňa super 🙂

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco si si iná, že hlbokú, skadaciu a vložku. čo z toho sa dá najlepšie využiť?aby som vedela pri druhom, lebo budem dokupovat 🙂

mmacko
25. říj 2010

@kvetinkatn mame gratulovat?
poslala som ti ip 😉

januska26
25. říj 2010

baby, kuknite tuto, je tam navod...🙂ja som to skladala podla toho🙂

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A
renisco
25. říj 2010

@kvetinkatn nejvíc používám hlubokou korbu. skládací korba je dobrá, když jedeme někam na delší dobu a vím, že budu mít malou v kočárku - takže jede v autosedačce a pak rozdělám skládací, a nemusí být celou dobu ve vajíčku. vložnou tašku jsem ještě nepoužila a ani nepoužiju. je to vlastně do sporťáku místo hluboké korby...

kvetinkatn
25. říj 2010

@mmacko ešte nie🙂 určite chcem druhé, ale keďže prvé bolo cez IVF, tak je možné, že bude jedinák ☹ ďakujem za tip, pouvažujem 🙂 mne sa ešte risuje, že by som kúpila kamoškin neo, budem mať korbu aj vajíčko ako keby za plnú cenu nových a šporťák naviac, keby sme náhodou trafili, že obidve budú v kočíku 🙂

renisco
25. říj 2010

@kvetinkatn já na ty kolíbky nějak nejsem, ale do té doby bude určitě zas něco nového 😀 😀

kvetinkatn
25. říj 2010

@renisco tak tá taška by mohla byť pre mňa ideálna, len ju dať do športáku nemusím sa trápiť s vaničkou🙂

kvetinkatn
25. říj 2010

@januska26 to je presne to o ktorom tu stále hovoríme, len my sme to dali na spodný cvok a kočík ide viacej do ľahu a čudujeme sa, že v obchodoch to takto neskladajú ☹

januska26
25. říj 2010

@kvetinkatn My tiez na spodny🙂)ale divne, ze tento kocar je uplne super ale dajako nemysleli na tu uplne vodorovnu polohu pre dieta. To sa mi na nom trosku nepaci. a este sa mi nepaci, ze tie nove kolekcie nemaju na strieske to okienko, aby si mohla pozriet, ci ti dieta spi. Lebo ked zaspava a ja na neho pozeram spredu, tak ho akurat znovu prebudim a je po zaspavani🙂)

renisco
25. říj 2010

si tam dáme holky na tu boudu zpětné zrcátko, abychom na mimi viděli, ne? 😀 😀

orovka
25. říj 2010

@cutce ja mám 2010 a tiež sa mi predral poťah nad tými vystuženiami a tam hore na tom oblúku ako sa zipsuje strieška. Reklamovala som a dali mi nový poťah.

orovka
25. říj 2010

@renisco to je super nápad s tým zrkadlom, lebo aj ja stále nakúkam na malú. 😉

kvetinkatn
25. říj 2010

@januska26 pre úplne vodorovnú je vanička, šporťák sa používa od 6 mesiacov a tam už nie je vodorovná nutná. Tú striešku nerobia, lebo keď v zime zmrzla, tak sa lámala a mali na to veľa reklamácií. Ja našťastie na malú nemusím vidieť, je to v pohode, ona je rada, že je vonku a čumákuje okolo 🙂

januska26
25. říj 2010

@kvetinkatn Ano, ano, ja viem, len maly bol dlhy, takze este nemal ani 5mesiacov, a uz sa tam nezmestil, a to concordy maju jedny z najvacsich vaniciek. A maly tiez rad cumakuje, ale ked vidim, ze uz by aj spal a furt kukam ci uz spi alebo ne a ked spi tak na 95percent a zbada ma, tak sa zacne skerit a mam co som chcela🙂hahaha

januska26
25. říj 2010

@renisco
@orovka
baby, neviem, no dajako to musime s tym zrkadlom vymysliet...dajte vediet, ked na nieco pridete🙂

mmacko
26. říj 2010

@januska26 ja som rozmyslala nad novou strechou, ze si dam usit aj s okienkom, ale malu ked tak checknem, ci uz spi, ze sa pozrem spredu, tak ju to nezobudi, ale pred par mesiacmi ju to tiez len vyhecovalo 😉
Skus si kupit novu strechu, alebo dat usit 😉

januska26
26. říj 2010

@mmacko no asi to nejak zvladnem aj s touto strieskou, ja len ze by som radsej mala tu, co bola predtym, ale tak ked pisu, ze sa kazila v zime a mrzla a lamala sa ci co a boli same reklamacie, tak si tu striesku nekupim...a usit?Co ja viem, ci by to tak dobre sedelo a ci by som nasla nejaky dobry matros na to🙂))Tak nebudem na neho pozerat, ci spi alebo nie🙂aj ked minule sa mi stalo, ze som mu rozpravala , rozpravala a asi po 20minut kecania som zistila, ze on uz davno tvrdo spi🙂hehehe

cutce
26. říj 2010

@orovka no tak to je dilo teda. No ja jsem se snazila si to vsechno vytisknout protoze to bude minimalne rok nez zacnu pouzivat sportak, tak abych si to pamatovala, jak to udelat aby se mi to nedrelo, no snad budu a nebo tady za rok se budu ptat znova 😀

renisco
26. říj 2010

@januska26 taky bych ráda tu, co byla předtím, ale někdo tu psal, že na té starší kolekci byla zádová opěrka kratší o několik cm a ta stříška už na tu neoprenovou kolekci nepasuje

januska26
26. říj 2010

@renisco Aha,tak to som ani nevedela, ze to nepasuje. Tak dobre, ze to viem. dik.
Este taka otazka....Mam ku Concordu Mama bag a su na tom take suche zipsy a neviem, ako to dat na rucku, lebo ked to len prevesim, je to moc dlhe a tazko sa mi brzdi. ked to zapnem o suche zipsy po bokoch, tak zase nemozem polohovat sedaciu cast:(trosku nedomysleli...

orovka
26. říj 2010

@januska26 ja mám tú tašku tiež len prevesenú cez rúčku, lebo kočík mám stále v ľahu. Sem-tam si ju zvyknem pripnúť aj suchými zipsami, ale len tými hornými. 😉