Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

gabika3105
13. lis 2010

@cutce mozem sa opytat ci uz kocik pouzivate a ako sa udrziava tato bleducka farba bamboo,lebo sa mi velmi paci uvazujem nad nim,len sa trochu obavam ten bledej....dakujem za odpoved

gabika3105
13. lis 2010

@gabika3105 nemate nahodou aj niekto iny futo farbu bamboo? ako sa vam to udrziava?

cutce
13. lis 2010

@gabika3105 ahojky, zatim ho nepouzivam a rict ti budu moci az nekdy pristi rok, jelikoz maly se narodi snad v polovine unora 😉

gabika3105
13. lis 2010

@cutce jeeej tak to je nahoda aj ja mam termin tiez podobne 14,02.
aj tak ti dakujem snad ho niekto pouziva dlhsie a vie povedat skusenosti s touto bleduckou farbou....

didakuku
13. lis 2010

@wolfskinka aha, díky za odpověď

wolfskinka
13. lis 2010

@gabika3105 ja ho budem mat az v pondelok, tak ti po tyzdni poviem, ale vraj sa to da prat v pracke aspon na tom co som mala tu farbu predtym to bolo napisane na 30 sa to dalo dat do pracky

timea.ryan
13. lis 2010

@gabika3105 Ahoj.Ja som mala kociarik fusion vo farbe polar,teraz mam neo quantum vo farbe bamboo. Mam velmi dobre skusenosti s udrziavanim bamboo ako aj som mala dobre s polar. Ja to cistim vodou,do nej dam lovelu detsku tekutu a hobkou jemne cistim..Fajne to vonia a krasne cisti 😉 Jednoducho tie materialy su uzasne,odporucam 🙂 Kludne sa pytaj ak ta nieco zaujima 🙂

gabika3105
13. lis 2010

@timea.ryan velmi si zlata dakujem ti pekne, pouzivate uz sportovu cast,lebo sa bojim toho co najviac chyta dieta, ci tam neostanu flaky a ako casto ho musis cistis aby nebol uchytany?maju posledne kusy v tej akciovej cene za 666 cely travel set tak sa musim rychlo rozhodnut,povodne som chcela leaf,ale je uz vypredany ☹ velmi je krasny peacock,ale ten do akcii nedali ☹ tak mam na vyber len bamboo a lava a cierny tiez nechcem,bojim sa ze by bolo dietatu v tom moc horuco v lete,chilli je tiez pekny ale to skor pre dievcatko a my cakame chlapceka 🙂

gabika3105
13. lis 2010

@wolfskinka dakujem pekne za info,myslim ze to uz bude pre mna neskoro,lebo sa musim do pondelka rozhodnut lebo maju uz posledne kusy,ale aj tak si zlata,vdaka.

renisco
13. lis 2010

@gabika3105 na madlo si můžete nechat ušít igelit, pouze bude muset být sundaný, když by jste rozdělávala na nánožník

timea.ryan
13. lis 2010

@gabika3105 Ja by som fusion nekupovala...tak ako tu uz dievcata spominali,tak ta sportova cast sa trha..stalo sa to aj mne,maly bol v nej len mesiac ako polrocny.Ta doska to presuchala asi 2cm som mala roztrhnute..nechcem ta odhovarat,ale ani do prania to nevies dat,lebo je dnu drevena doska,musis vsetko odsrubovat,no hruza. Taktiez to polohovanie sportovej casti je hrozne-tie snurky,kazda inym smerom mi isla a tak aj sportova cast bola jedna strana krivsie..Co sa udrziavania tyka,ide to lahko dole,fakt ten material je super,cistis podla potreby..

talinka
13. lis 2010

ahojte dievcata, dlho som tu nebola 😉

@timea.ryan no mne sa teda nic netrha..cisti sa uzasne a som s fusion velmi spokojna...aj co sa tyka polohovania, snurky su na svojom mieste a vsetko je super... 😉 asi si mala tie snurky troska zle tam...ja by som zas Neo neriesila,aj ked je mozno stylovejsi..ale dost mensi a dietatko vacsie tam s fusakom dost zle narves 😅 ale na druhej strane...kazda ma svoje pre a proti...a idealny kocik fakt neexistuje

timea.ryan
13. lis 2010

@talinka niesom tu jedina kto ho reklamoval a su tu aj baby ako ty,ktorym drzi super 🙂 Ja mam neo a nemenila by som,maly ma strasne vela miesta na dlzku aj sirku a to tam mame este podlozku,lebo sa utopí bez nej 😀 😀

kvetinkatn
13. lis 2010

@talinka asi tak, plne súhlas s Tebou, ja som tiež chcela Neo pôvodne, ale zvíťazila praktičnosť, mám zimné bábo a ročné s fusakom do Nea nedostaneš. So šnúrkami problém nemám a predratie bolo u mňa kombinované so zlým upnutím a šúchaním o suché zipsy na košíku ako som tu písala už veľakrát, mám ho teraz vyreklamovaný, tak uvidím či sa to prederie aj keď sa to nebude dotýkať suchých zipsov, potom samozrejme napíšem 🙂

talinka
13. lis 2010

@timea.ryan no jasne viem o tom, sak som to tu aj citala a hned som si kocik kontrolovala, no nic...nastastie..a som rada, ze si s Neo spokojna..kazda mamina je,ked si kupi kocik blizky jej srdiecku a vyhovuje jej..tak zelam vela stastnych kilometrov 😉
@kvetinkatn no to som aj ja zvedava, ci bol v tom zadrhel 😉

gabika3105
13. lis 2010

@kvetinkatn baby ja co som tu citala mne sa zda ze je problem iba z kolekciou 2009 co sa tyka latky,ale kolekcia 2010 by mala byt podla vsetkeho ok,nie?

gabika3105
13. lis 2010

@renisco dakujem za super radu...asi to budem nejako takto riesit...

timea.ryan
13. lis 2010

@kvetinkatn Moj maly ma 11mes. je velky a bez problemov ho mam vo velkom hrubom longeri fusaku v neu 😉

talinka
13. lis 2010

@gabika3105 ja mam 2010 a vsetko ok 😉

timea.ryan
13. lis 2010

@gabika3105 ja som mala 2010 a bol problem 😖 ale ja som asi natrafila na zly kus 😢 dufam,ze tvoj bude ok. Inac podvozok bol super aj v zime fakt 🙂

timea.ryan
13. lis 2010

@talinka aku mas farbu??

talinka
13. lis 2010

@timea.ryan tu naj 😀 leaf

timea.ryan
13. lis 2010

@talinka krasna je naozaj..to ma niejake vzory v sebe?? lebo je to blbo vidiet na nete..rozmyslam nad vanickou,je to take do zeleno zlta?

lucula73
13. lis 2010

@talinka a nederie sa ti ani pri tom zipse kde je strieška prichytená?

lucula73
13. lis 2010

@timea.ryan ano,vanička má vzory v tom poťahu..a podľa mňa je viac do žlta.......mne sa veľmi páčila tá vanička,ale mne už nehrozí,míme len šporťák,ten leaf..

kvetinkatn
13. lis 2010

@gabika3105 ja mám lavu a myslím, že je to podobné, na čiernej toho tiež veľa vidíš a potrebuje častejšiu údržbu, ktorá je na týchto materiáloch v pohode a na bledej tiež všetko vidíš a tiež potrebuje častejšiu údržbu 🙂
ja som chcela čiernu a nikto by ma od nej neodhovoril, ty chceš bamboo a tiež ťa nikto neodhovorí 🙂
a v čiernej je v lete pohoda, veď prečo chodia Arabi v 40tich stupnoch v dlhých čiernych sutanách?

kvetinkatn
13. lis 2010

@timea.ryan budúci týždeň, keď bude malá konečne dúfam, zdravá idem na návštevu ku kamoške, čo má neo, tak beriem fusak a fotím ju v obidvoch a uvidím 🙂 malá má 11mesiacov a 10 kg, oblečenie nosí ešte aj 6-9 tak myslím, že nejaký obor to nie je🙂

kvetinkatn
13. lis 2010

@gabika3105 no ja mám 2010 a predral sa, ale mala som ho len raz obtočený na konštrukcii, teraz ho mám 2krát a je to v poho, uvidím či to predsa len nerobí tá doska, ale veď vyreklamujem 3krát a druhému kúpim Mylo 🙂

timea.ryan
13. lis 2010

@kvetinkatn pravdaze porovnaj si to a uvidis..mne maximalne vyhovuje po vsetkych strankach 🙂 a to tam mam este vlozku a zmestime sa..

mexx
14. lis 2010

Baby, myslite, ze na sportovy Fusion z kolekcie 2011 budem moct dat vanicku Proton z 2009? 😕 Teda chcela by som kupit Fusion, chcem odtien Polar, ale zistila som, ze to je starsia kolekcia a uz sa to asi moc kupit neda. 😒 Tak som chcela, ze by som kupila zvlast vanicku Proton niekedy teraz, a potom dokupim sportak v nejakej vyhovujucej farbe, kludne aj novu verziu. Len ci to potom bude kompatibilne... Poradte, ja som Concord doteraz nemala. 😅
Nasla som par vaniciek na predaj, pripadne aj s vajickom, len teda neviem, ci by bol niekto ochotny cakat do noveho roka, kym to budem moct kupit. 😅 Ak by ste niektora mali na predaj vanicku vo farbe Polar a stacilo by vam to strelit az niekedy v januari/februari, dajte vediet, dohoda ista. 😉