Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kamilakd
3. pro 2010

😅 @lucula73 akoze 2x takmer 100e? a nie je to troska vela ked z maarskej stranky sa daju za CCA 57e a nasla som aj jednu cesku stranku ked sa mi poari hned hodim link
@wolfskinka nemala by namoknut ak mokne chyba neopren je nepriepustny mozes reklamovat 😅

dievcata moja reklamacia po 2hy krat! novy potah ten co mi dali akurat obsili ten spodok a vrch ktory sa dral a suchal o tasku s tym nic neurobili a predajca mi povedal ze taam nemam davat tasku 😅 hmm? no pekne zajtra pofotim aj vyjadrenie z relamacneho....a vraj ked sa mito derie pri strieske tak nemam tam mat tasku a drat sa nebude 😠 to co je za vysvetlenie

wolfskinka
3. pro 2010

@lucula73 mne sa robili ale na tej bledej bude to uplne jasno vidiet ze je zvnutra mokra

@kamilakd mozno je to len vlhke a nie mokre musim to odsledovat ale uz ma to serie, ja nic ine nerobim iba reklamujem ten kocik .... teda ak neviete co sa mi zase stalo, tak som to napisala lucul do IP ... takze novy sportiak este nepouzity som vybalila z krabice a chyba tam drziak na striešku, na ktorý sa strieška navlieka a úchytky ktorými sa strieška prichytáva na kočík a pikoška to plátno je celé poškodené, povytrhávané kusy tkaniva, pozatrhávané ... pripadá mi to akokeby mi tú striešku vymenili z nejakého iného kočíka ....

som z toho kočíka veľmi sklamaná, Matej ešte nemá ani 5 mesiacov hlboký kočík som reklamovala už 2x a idem reklamovať športový kočík, ktorý som ešte ani nepoužila iba z krabice vytiahla a za kočík som dala 700 eur ... nemecká kvalita

lucula73
3. pro 2010

@kamilakd aj mne sa to vidí veľa,asi sme sa s predavačkou nepochopili...lebo aj tie strieborné stáli spolu cez 50 euro,tak nevidím dovod,aby čierne stáli raz tolko......juj,neviem...som s jej dva razy pýtala,či za jedno koliesko....možno sa pomýlila ona 😠

orovka
3. pro 2010

@wolfskinka ja mám oranžovú na šporťáku a guličky sa mi nerobia, tiež mi nasiakne keď prší. ☹

lucula73
3. pro 2010

@wolfskinka ,no neverím tomu,že by to nebol neopren.....ale je fakt pravda,že tá kamoška,čo ma peacok,ten tyrkysový,tak má tyrkysovú aj striešku a mne sa na omak zdala nejaká iná,sme to skúmali,no neviem,musím sa jej opýtať 😝

lucula73
3. pro 2010

@orovka ☹ no ja som moju čiernu ešte mokrú,teda premočenú nemala a veru som šla párkrát bez pláštenky 😒
a poťah čo?nederie sa?

orovka
3. pro 2010

@kamilakd tebe dali aj nejaké vyjadrenie??? Ja keď som reklamovala, tak mi nič nenapísali, len to čo vymenili a opravili.
A načo potom robia tašku na kočík keď ju tam nemáš nosiť!!! Oni by mali začať vyrábať iný poťah aby sa nedral, keď majú toľko reklamácií. 😠

surviver
3. pro 2010

tak ja mam čiernu striešku a robia sa mi take guličky ,ked prši a mokra,teda premočena ešte nebola 🙂

orovka
3. pro 2010

@lucula73 to mi ani nehovor, že tebe sa nepremokne. Už druhý krát sa mi reklamovať nechce! 😠 Poťah sa nederie, ale od začiatku to tam mám už také bledšie od tej výstuže, ale je to stále rovnaké......vkuse to pozorujem. 😀

orovka
3. pro 2010

A o sucháče sa mi to neopiera, aj to som už odsledovala 😅

wolfskinka
3. pro 2010

@lucula73 vyzisti dakujem
@orovka a premokne ti ?

wolfskinka
3. pro 2010

@orovka a nekvapka ti na babetko ? alebo si to vyriesila nejakym krytom? alebo ako, lebo ta cierna buda bola neopren na 100%

lucula73
3. pro 2010

@orovka 😀
bože to je hrozné,sledovať kde sa ti čo derie..ja mám aj dvojkombináciu ešte po veronike,7 ročný kočík,ktorý nemá chybu...vyzerá ako nový,nafuk,kolesá,kvalitný poťah.,priestranný ,,....no paráda,len je nemoderný 😀 a ťažký..tak je na balkone 😀 😝

lucula73
3. pro 2010

@wolfskinka a tebe kvápe?to by teda nemalo,neopren je nepremokavý...no ak sa zistí,že to nie je neopren...tak to je teda podfuk...a kočík drahý jak hovado.... 😠

kvetinkatn
3. pro 2010

@wolfskinka no mne tiež čierna nemokne, steká to po nej pekne, ako keď dá človek vodeodolnú vrstvu na auto lak 🙂
a aký máš teda ten kočík 2010?
ale tá nová čierna čo mi chceli dať pri reklamácii, mi už taká neprišla, preto som si radšej nechala starú ☹ asi je to už nejaký iný neoprén, lebo ani nebola taká pekná čierna a taká tvrdšia látka to bola.

onellyo
4. pro 2010

ahojte 🙂
mne sa ako som si vsimla na potahu gulicky robia
takze asi to je ok,,
ale aj napriek otoceniu na2 krat to co drzi spodok sportoveho
mi strieska pana ,, 😢
a neviem ako u vas ale u nas snehu dost a nemozem prejst
po snehu nikam a aj ked tak maleho tak natriasa ze konec
som zvedava ci vobec vydrzi ten kociar jednu zimu .
mam asi asi mesiac zlozeny na sportak a uz sa mi aj derie strieska po bokoch 😢

lucula73
4. pro 2010

@onellyo strieška?kde na bokoch?

orovka
4. pro 2010

@wolfskinka No na malú nekvapká, zatiaľ sme nešli v takom daždi, že by kvapkalo, len sa mi to hneď vpije do tej látky. Ja stále nosím aj pláštenku, keby dačo. Ale reklamovať sa mi to ozaj nechce.....ešte počkám čo spraví poťah a budem reklamovať naraz 😅 . Alebo ho predám, lebo mi to ide už na nervy stále ho pozorovať, či sa niečo netrhá. 😠

onellyo
4. pro 2010

@orovka 🙂
no naj je asi predat tie sroty s plastu vsetko a v zime ked mrzne
staci malo a pukne vsetko 😠
@lucula73
ano po bokoch sa mi derie po mesiaci,,,
katastrofa,,, ako ja sa nevyznam mam prvy kociar ako
aj prve dieta ale v dnesnej dobe za take peniaze
taky kociar no nech sa nehnevaju 🙂
mam pocit ze s polska najlacnejsi by bol lepsi 😲

mmacko
4. pro 2010

Baby, vidim, ze ste zas popisali.
No mne strecha tiez nepremoka ani v naj dazdi, pekne sa voda skotula dole. Takze to je super.
Dnes som vyskusala kocik po snehu a parada, isiel skvelo, po clapkanici trosku horsie, ale stale v pohode. Som milo prekvapena.
A dnes som pouzila aj ten Vas figl, ze ten nanoznik som natiahla smerom hore na strechu, ked sme sli proti vetru a super.
No neviem, u mna max spokojnost. Ja mam tam hore pri taske a tam dole, ako su tie suchace trosinku potah akoby "leskly" (cize trosku odraty), ale to tak mam uz asi 3 mesiace a nederie sa viac. A aj som odopla tie suchace a tym padom mam kocik len na prvom cvoku, ide skoro do lahu a je to super.
Nechapem, ze niekto tam ma diery na potahu po mesiaci a my nic, kocik pouzivame od juna, je pravda, ze nie denne, tak priemerne 3 krat do tyzdna.

mmacko
4. pro 2010

A chcem si kupit ten rukavnik na kocik, mate ho niektora? Povodne som nechcela, ale dnes sme boli vyse hodku na prechadzke a brrrrrrrrrr. Tych 8 eur obetujem 😉

sakura77
4. pro 2010

mne tiez voda robi gulicky a tie sa pekne skotulaju,jak sa na neopren patri,ty kokso,to co robia za novinky ked uz to najnovsie vsakuje?

@lucula73 po snehu si zaaretuj,je to tazsie do zataciek,musis nadvihnut trocha kocik,ale znicis si kolieska inak 😉

@wolfskinka no ja mam dost....kde si kupovala?

jankasim
4. pro 2010

Som tu nová a veľmi by som potrebovala poradiť. V marci sa nám ma narodiť syn a vôbec neviem aký kočík je dobrý. Mne sa zatiaľ páči Concord Fusion. Ak máte s týmto kočíkom skúsenosti, prosím o radu. Nie je vanička moc malá (72x31cm) síce sa má narodiť v marci, takže vaničku budeme viac menej využívať v lete (nebudeme mať problém s fusakom, pchať ho do vaničky), ale aj tak sa mi zdá malá. Neviem čo sa týka kolies, či tieto štvorkolky s prednými kolesami otáčacími o 360 stupňov sú dobré, mne sa zdá, že sa s ním lepšie vykrútim ako s klasickými 4 kolesami. Neviem či sú lepšie plastové alebo nafukovacie kolesá? Nešmýka sa s plastovými kolesami na snehu, alebo keď pôjdem po kamienkoch nehrkoce to veľmi? Nemôže strieška na kočíku premoknúť, neneprefučí cez ňu na bábo. A čo nánožník, nie je tenký? Prosím, ak môžte poraďte. Alebo mi dajte typy na dobré kočíky. Ďakujem

lucula73
4. pro 2010

@jankasim ahoj,no myslím,že vanička je jedna z najvačších,aspoň čo tu je popísané...do zimy sa určite budete zmestiť,no na zimu budeš musieť šporťák vytiahnuť
vaničku som ja osobne nemala,nech ti napíšu tie čo ju majú..ale športový je priestranný,ľahučko sa karuje,skladný,má aj chyby nejaké,ale ideálny kočík neexistuje,záleží,čo od neho očakávaš.Nafukovacie kolieska sa dajú dokúpiť,keby si chcela,ja ich nemám,lebo na športovom mi stačia tie čo sú tam,ale kočík je podľa mňa trochu tvrdší,nafukovacie by mu určite pomohli,ale sú dosť drahé 😠
akurát ten poťah je nejaký nekvalitný,alebo čo,lebo ak by si si prečítala nejakých posledných 30 strán,tak dosť báb ho reklamovalo,že sa im derie.,.ale zatiaľ ho bez nejakých vačších problémov vyreklamovali... 🙂 tak asi tolko,možno ti ešte napíšu...

lucula73
4. pro 2010

@jankasim a strieška je nepremokavá,neprefučí...len nemá okienko,takžee musíš sem tam drobca skontrolovať.... 🙂
a nánožník je tenučký veru,niekomu však stačí,povedala by som pre vačšie deti je postačujúci..no moeš si dokúpiť zateplený,dostať ho,šijú ho aj v čechách,priamo na conocrd,ja som si dala ušiť a som veľmi spokojná 😉

kvetinkatn
4. pro 2010

@jankasim baby napísali presne to čo si myslím ja, ešte dodávam, že čo sa týka ovládateľnosti je super, ide úplne ľahučko, tie predné otočné sú dobré do zátačiek, nemusíš v každej zákrute nadvihovať kočík, aby si zmenila smer, ja by som určite nemenila, som max spokojná 🙂 minule som prenasledovala mamičku čo mala všetky kolečká pevné a veru nezávidela som jej to stále nadvihovanie ☹

kvetinkatn
4. pro 2010

@orovka a čo kúpiš?

tintinka1
4. pro 2010

@lucula73 ahoj prosím ťa mohla by si dať kontakt kde v Čechách šijú nie nánožníky. Lebo ten originál ku kočíku je úplne o ničom keď fúka. A hlavne teraz v zime potrebujem niečo teplejšie. Vopred ďakujem

wolfskinka
4. pro 2010

@sakura77 www.predeti.sk

tak bola som tam dnes v tom obchode, zobrali mi tu striesku vymenia mi ju za novu, chceli hned z druheho kociara ale aj na tom druhom bola poskodena a ten drziak zo striesky hned poznacila a dodaju nam ho

sakura77
4. pro 2010

@wolfskinka no,aspon ze tak..ale sa tam nachodis co..o nervy 😒