Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

wolfskinka
4. pro 2010

inac baby aby ste boli v obraze este som kupila dnes aj igelitovy obal na cely kocik aby mi nepremokol vyzera to des ale ked zacne premokat tak to tam navleciem

wolfskinka
4. pro 2010

@sakura77 no dnes sme boli kupit podbradnik igelitovy a take teplejsie topanocky do fusacika a mame to po ceste alebo mozem tam ist aj s kociarom pesi sa prejst takze ziaden problem

wolfskinka
4. pro 2010

@orovka no ja som sa v tom kociku strasne sklamala, ale aj tak sa mi strasne paci a nevymenila by som ho za nic, tie rpedavacky v tom obchode su mile a snazia sa vyjst v ustrety

lucula73
4. pro 2010

@tintinka1 ja to mám od tejto panej
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28739060&tab=0

ale ako som si teraz všimla,keď som to hľadala,tak ich tam je viac,čo ponúkajú aj na concord,,,neviem...

orovka
4. pro 2010

@kvetinkatn najradšej by som ostala pri tomto, takže pevne dúfam, že nebudem musieť reklamovať. Odkedy mám fusion, žiadny iný ma zatiaľ neoslovil.

orovka
4. pro 2010

@wolfskinka Ja som na tom tak isto...strašne ma to sklamalo. Vyhodila som zaň toľko peňazí....... 😠 , ale tiež by som nemenila. 🙂

wolfskinka
4. pro 2010

@orovka presne ale neviem co by som si teraz vybrala keby mi aj vratili peniaze lebo som za 4,5 mesiaca reklamovala kocik uz 3x tak mam pravo na vratenie penazi, ale co by som si vybrala tak to netusim a s fusionom si spokojna ?

orovka
4. pro 2010

@wolfskinka jasné ja som spokojná až na tie ich chybičky. Ja som mala predtým už viac kočíkov a tento je naj, preto by som ani nevedela začo by som menila. Super do auta, aj manévruje sa ľahúčko a malá má tóóóľko miesta, že sa tam môže rozťahovať, takže ja by som nemenila, len by mohli vylepšiť tú látku na poťahu. Ktovie aká bude tá látka na kolekcii 2011. 😕

haffynka
5. pro 2010

@kamilakd ahoj můžeš mi prosím napsat co ti napsaly jako vyjádření na tvojí reklamaci potahu a nemáš případně fotku jak to obšily?Já budu podruhý reklamovat v lednu a poprvý mi napsaly,že to je moje chyba,že jsem měla špatně nandaný potah a mění mi to vlastně na dobrý jméno dovozce,tak se bojím,jak dopadnu.I když mám slíbeno od prodejce,že to vyřídíme v pohodě. 😨 Děkuju Hanka

mmacko
5. pro 2010

Baby, cim viac chodim v tejto zime von s fusionom, tym si ho viac neviem vynachvalit, ako som pozerala ine kociky, tie deticky su tam ako sardinky a nasa 1,5 rocna tam ma krasne vela miesta, aj na dlzku a ta strecha je super, dnes ked spala som jej nedala kocik do lahu, ale pololahu a budu k madlu, deku vyhrnula a vobec nechybal nanoznik, mala krasne dlho spala v teplucku, proste uzasny kocik na zimu pre dieta od roka (myslim priestorovo). Aj po snehu ide super lahko.
Takze som spokojna, ze som ho nevymenila, ked ma zas pred par mesiacmi chytila kocikomania 😉

kamilakd
5. pro 2010

@mmacko tak to si asi jedna z mala co je takoto spokojna 😉

mmacko
5. pro 2010

@kamilakd ja viem, ako to tu citam, ale v podstate, na kociku je podla kazdej jedine negativum ten potah, ze sa prediera. Len nechapem, ze niekomu sa spravia diery po par tyzdnoch a ja mam taku lesku latku na 3 miestach uz asi 4 mesiace a vobec sa to dalej netrha, dufam, ze to tak aj ostane 😉

sakura77
5. pro 2010

inak co sa tyka ovladania a skladania,tak uplne naj naj u mna vedie mutsy transporter-tak to bolo fakt ze jednou rukouvazne este lepsie ako concord),aj velkostou fajn,dokonca aj nanoznik mal ,aj dost velku strechu,ktora nepadala-akurat zas nemal polohovatelne nozicky-len poloha dole spustene-co ale pri vacsom dietatku uz nevadi napr...no ale fakt,ze na kazdom nieco... 😉

kamilakd
5. pro 2010

@sakura77 a mozes dat link ze aky kocik?dik sak ja vravim ze by mali pospajat kociky a urobit jeden dokonaly 🙂

lucula73
5. pro 2010

ja som dnes telefonovaala s jednou babou,čo má 2010 peacoc...........a už ho nemá......ani nie po mesiaci používania sa jej predral poťah pod zipsom,na chrbte,presne,kde tlačí tá doska....a po dvoch týždňoch sa jej rozpáral neopren...takže mála kočík už mesiac v reklamácii.......a vymenili jej poťah tyrkysový za čierny..........no sila..lebo nemali taký,ako chcela....tiež je z neho veľmi nešťastná. 😠
A navyše jej tá tyrkysová strieška perfektne držala.a teraz má čiernu strieškua tá jej nedrží,aj keď to má dva raazy omotané..no otras ☹
@wolfskinka...........pýtala som sa jej,či jej tá farebná strieška premokala,ale ani to nestihla zistiť,lebo ho musela reklamovať kvoli poťahu...takže neviem...

wolfskinka
5. pro 2010

@lucula73 sila ... ja uz som si kupila potah igelitovy univerzal na vsetky kociky amam po probleme, zacinam mat taky dojem, ze nenajdem jedinu babu, ktora by nereklmamovala kocik

zuziatko
5. pro 2010

Aj ja som spokojná 😵 😵

lucula73
5. pro 2010

@wolfskinka no ano,dážd si poriešila...len aby ten poťah vydržal..ja to tam mám také bledšie,akoby vyšúchaané,ale roztrhaané to ešte nie je,ja mám len na spodku sedacej časti dve malé dierky od takých šrobikov 😒

sakura77
5. pro 2010

@kamilakd http://www.bambini.sk/sk/store/product/4369/27/... ale ja som vyuzila hlavne hlboky,mala v 5 mesiacoch uz chcela vykukovat a v tomto bola este hrozne utopena,tak som ho vtedy predala a kupila quinny buzz 😉 .ale tento mutsy tiez nesiel uplne do lahu,jak aj concord-no ale pre mna to nebolo podstatne,kedze my v kociku od tych 5 mesiacov nespime,proste fakt asi idealny nie je....alebo ked je ,tak ja ho nenapcham do kufra a to mne treba,lebo ja vela jazdim

sakura77
5. pro 2010

@wolfskinka a preco univerzal,nemala si origos?

sakura77
5. pro 2010

a inak,este sa mi dooost paci brio go....ale uz by ma moj muz asi nakopol niekam 😀

lucula73
5. pro 2010

@sakura77 tak aj mňa by nakopol a rovno asi vykopol 😀 .musím čušať,čo som si vybrala,to mám 😝

kvetinkatn
5. pro 2010

@sakura77 vyzerá fajn a aj cena🙂 a ako si bola spokojná s buzzom?Mne tam vadí tá krátka strieška, taký image na leto 🙂 kamoška ho mala, po 5 mesiacoch sa vyheglal jak hovado a vrátili jej peniaze 🙂 a to už bola zima a vrátila sa do Nurse Dakar 🙂 takže to vyhrala na plnej čiare.

kvetinkatn
5. pro 2010

@sakura77 presne moja otázka, veď ten origoš je super, teda mne sa veľmi páči🙂

kvetinkatn
5. pro 2010

@wolfskinka ak si nemala, ja mám dva mohla som posunúť 🙂

sakura77
6. pro 2010

@kvetinkatn presne ako hovoris,buzz ako letny kociarik je super,preto som ho aj na jesen predala,lebo je dost otvoreny a zdal sa mi aj dost uzky na fusak a podobne..ale inak fajn,hlavne ja som ho potrebovala na ten prechod medzi lezanim a "ozajstnym" sedenim,lebo mne mala ked sa zobudila v tych 5 mesiacoch tak len pistala,lebo z vanicky nic nevidela,takze buzz je ten naklapaci system,tak v podstate lezala-ale bola "naklopena" takze vsetko videla a bola spokojna-v normalnom sportaku som ju este nechcela davat,kym este uplne sama nesedi a len v tom polosede sa mi tam smykala,toto bola ako v korytku,takze na toto fakt super-a strasne sa mi pacil imidzovo,aj sa mi paci doteraz 😉 ale ta stieska sa da stiahnut uplne nanizko,lepsie ako fusione,aj ked vyzera byt mala teda

kvetinkatn
6. pro 2010

@sakura77 no ja som ho tiež chcela kúpiť presne na to obdobie prelomu 🙂 ale nebol za dobrú cenu, tak som to vzdala, tá kamoška ho tiež využila presne na to obdobie 🙂 inak teraz majú ten na čiernom podvozku dúhový, robí ho nejaký návrhár, tiež je cool 🙂
tak baby, keďže sme fusak nepoužili, vymenia mi ho 🙂 ja som taká šťastná 🙂
ponúkol mi ten Emitex, ale na nete som našla, že sú tri druhy: combi, 3v1 a combi 3v1, aký je medzi nimi rozdiel? a sú aj do veľkej zimy? My asi pôjdeme na liečenie do Tatier, tak nech tam nemrzneme 🙂

mmacko
6. pro 2010

Baby, vidim, ze vsetky sme tak trosku posadnute kociko maniou 😉
Ten mutsy sa aj mne pacil, ale ja si neviem predstavit, ze sa nedaju nozicky polohovat, moja ma stale hore nozky a to ma rok a pol a pri fusaku to musi byt velmi nepohodlne.
A buzz...to je aj u mna podla mna ideal kocik na prechod od vanicky do sportaka a teraz su aj za dobre ceny na bazaroch aj v brendone, ale my uz sme na to velki 😉

sakura77
6. pro 2010

@mmacko amen 😀

kvetinkatn
6. pro 2010

@mmacko vylúúúúčené 😀 😀 😀 😀