Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
8. bře 2011

@kvetinkatn inak to je sila,že pre UK iná kvalita,normálne nechápem,mala by som sa ísť na ne pozrieť 😕

kvetinkatn
8. bře 2011

@lucula73 no že je nejaký protipožiarny, aby spĺňal ich normy 🙂 že ako keby nejaká fólia na ňom, aj ja by som ho rada videla, ale tipujem, že kým sa tam ja dostanem bude fuč...

brisilda
8. bře 2011

dievcata neviete poradit stranku kde predavaju tasku na concord vo farbe polar? 😕 dik

lucula73
8. bře 2011

@kvetinkatn ak pojdem do mesta,zbehnem sa kuknúť,zo zvedavosti,aj tak sa chcem ísť opýtať na ten moj poťah,nepredralo sa to úplne,mám to riadne oslabené,ale ešte drží...pri tom zipse,na spodu sedacej časti mám dierky už.....

kvetinkatn
8. bře 2011

@brisilda juuuj to bude asi ťažké... v predeti majú už len chili a tuším liquid, ja mám polar, vykutrali mi staré zásoby v Prievidzi...

simka01
8. bře 2011

ahoj mamky... prosím o radu... mám v plánu si do 14ti dnů vyzvednout tento kočárek..v barvě Peacock ... model tedy 2010.. nemůžete mi prosím jen tak shrnutě napsat,zda je to dobrý kočík a nějaký názor.. kolem mě nikdo tento kočík nemá,u nás na prodejnách nikde ani náhodou... vše se objednává a pokud chci něco "omakat" musím do Prahy ...máme ho bloklý cca na 14 dnů..dřív se ani na " výlet " nedostaneme..tak zda mám změnit ještě názor... přesedlávám z Janéčka 2008 🙂 maminka se zamilovala a chce zkusit jiný 🙂

simka01
8. bře 2011

.předem moc děkuji 🙂

brisilda
8. bře 2011

@kvetinkatn sakra takze myslis si ze uz ani na ebay nezozeniem? ☹ skusim to dat omrknut asi sestre dik 😉

kvetinkatn
9. bře 2011

@brisilda tam by to snáď šlo 🙂

kvetinkatn
9. bře 2011

@simka01 a aký jané máš? lebo to je v podstate to isté 🙂 keď si prečítaš pár strán dozadu je tu veľakrát zhrnuté čo je dobré a čo nie, stále to tu omielame dokola 🙂 ja som veľmi spokojná, super ovládanie, veľký, super skladanie 🙂 myslím, že oproti jané to nebude veľký rozdiel 🙂

simka01
9. bře 2011

@kvetinkatn mám trojkolku Jané Slalom pro 2008 komplet... ale chci zkusit tu čtyřkolku a můj prodat jako komplet... já právě zkoušela dočítat zpět a je toho tolik 🙂

kvetinkatn
9. bře 2011

@simka01 čo sa mňa týka ja som maxi spokojná, hlavne to ovládanie, skladanie a priestrannosť i keď mi už kočík používame len málinko 🙂 treba upozorniť, že nejde moc do ľahu, teda pri správnom pripevnení na konštrukciu, dá sa to všelijako obísť ale potom zase väčšine padá strieška☹ takisto niektorým chýba okienko na strieške aby videli bábo. tieto veci mne neprekážajú 🙂 potom keď je kočík v ľahu je dosť zlý prístup do košíku, treba tam dávať veci zboku a tak tam napr. nedáš plnú tašku, musíš to tam dávať po kusoch, ale zase na Slalome je lepší prístup ale je menší košík.

simka01
9. bře 2011

@kvetinkatn super,děkuji........ objednán je.... zálohován taky a zatím to mínusko jsou jen detaily- pro mě aspoň... těším se na něj snad víc než maličký kulíšek náš 🙂

kvetinkatn
10. bře 2011

@zuziatko dnes to hádam zvládnem malá je chorá☹

zuziatko
10. bře 2011

@kvetinkatn v pohodičke 😵 😵 . A malej skoré uzdravenie 😉 😉

renisco
10. bře 2011

tak jsem vzala i ten 3 kolový podvozek gess vision... a s kočárkama už končím... chtěla jsem tu tříkolku prostě skusit, když je to poslední mimi a jede se s ním úžasně, jen se zapomínám a sjíždění z chodníků mi dělá problémy, protože jsem zvyklá jen na 4kolky. váha se rozloží, takže není tak cítit váha, ale jede se s ním jak s pavučinkou - na rozdíl od concordu krásně měkoučká jízda... do auta ho skládat nebudu, takže zatím super 😀 😀

kvetinkatn
10. bře 2011

@renisco no super, konečne spokojná 🙂 čo manžel, keď videl ďalší podvozok? kde to prosím ťa skladuješ, mňa by zabil 🙂

renisco
11. bře 2011

@kvetinkatn snažila jsem se si najít vhodnou dobu na to, abych mu to řekla, ale jaksi se žádná nenaskytovala, tak jsem to na něj vybalila rovnou... řekl mi, ať mlčím a už nic neříkám, že už to nechce poslouchat - jestli jsem normální atd... když se trošku uklidnil, tak jsem chtěla v konverzaci pokračovat, ale zas bylo - ať mlčím a nic neříkám...
tak jsem ho poprosila, že k tomu řeknu jen jednu větu a to tu, že aspoň vyzkouším i tu 3kolku, když už nebudu mít nikdy možnost ji vyzkoušet, protože už další mimi fakt ne... a že se mi ta nástavba i líp prodá, když to budu mít komplet 😀 😀 tím naše konverzace ohledně kočárku skončila... vyjela jsem s kočárkem jen párkrát tady kousek do školky a zatím v poho. je pravda, že cítím váhu a na concorda stále nedám dopustit, co se manipulace a lehkosti týče, ale tady si fakt nemůžu vynachválit ten prostor a otočení ke mě... takže spokojená jsem napůl.

kde je skladuju? kde se dá... podvozek concordu se chystám umít, nasadit na to sportovní část a uložit do krabice, ale stále mi stojí v kuchyni a nejsem schopná se k tomu dokopat. 4 kolový podvozek gess mám teď momentálně v ložnici, ale tam překáží, tak ho přenáším k malé do pokoje, ale když potřebuju dát malou na spaní k oknu, tak ho musím dát pryč, abych se tam vlezla a projela. trojkolku mám na chodbě a občas v dětském pokoji. Jinak zbytky kočárků - nástavby má malá naházené v pokojíčku... prostě nejsem pořád schopná to zredukovat a pouklízet... 😀 😀 😀

renisco
11. bře 2011

@kvetinkatn jinak on ten podvozek ještě neviděl, protože mi dorazil až tento týden. jen jsem ho chtěla připravit na to, že přijde, protože zas takový blbec není, aby si nevšiml - kor když uvidí 3 kola 😀 😀 😀
no ale já už nemám potřebu ani koukat na kočárky - tak jak jsem je hltala předtím, než jsem koupila gesse, tak už mě nic neláká, jsem spokojená....

dara29
12. bře 2011

Chcem sa spýtať a poprosiť o radu-tému som čítala ale všetko si už nepamätám. Vymenili sme korbičku za šporťák, búda stále padá, sporták akoby sedel úplne na košíku-neviem či to tak má byť. A ešte sa spýtam ten pásik čo končí tou umelou hmotou a čo ste písali, že sa má dvakrát omotať a pripnúť na prvý cvok je akýsi krátky. Začínate motať zvonkajšej strany alebo zvnútornej? A tie krátke pásiky Vám idú cez striešku do kríža alebo rovno alebo to dávate pod striešku? Som z toho už magor. V každom obchode to majú inak a už sa mi stalo, že prečo sa pýtam ked som tam kočík nekúpila-mám sa opýtať len tam kde som ho kupovala. Prosím a uvítam všetky rady a návody. Ahojte Dara dúfam, že ste aspoň trocha pochopili.

renisco
12. bře 2011

@dara29 na nasazení sedačky vám sem vkládám video a ty krátké pásky přes boudičku se nekříží, ale ani je zapínat nemusíte, teoreticky nemají na nic vliv...

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

když ty pásky s tím umělým obmotáte 2x, nebude padat stříška. pokud jen 1x, opěrka bude docela na košíku ležet a dřít se, ale zas bude padat stříška. zkoušejte jak Vám to bude nejlíp vyhovovat. Hlavně nezapomeňte usadit tu sedačku na ty cvoky a dole zadělat tím suchým zipem...

zrzuska
12. bře 2011

ahojte.

no kukam ze
@renisco ma novy kocik 😀 tak predsa 🙂

ja som vo stvrtok kupila vajicko a vanicku ku concordu ale od jane. som spokojna, krasne su ako nove. dufam, ze na dlhsiu dobu nebudem kocik riesit 😝 mne sa to tak nechcelo predavat a potom zase zhanat. aj teraz som stastna ze som zohnala hlboku cast a vajko a nemusim uz kukat inzeraty 🙂
akosi sa mi tie jane viacej pacili. ako dobre ze sa to da nakliknut aj na concordy 😵 este dufam, ze sa nam zmesti vanicka vedla autosedacky ku malej vzadu aby mohol krpcek chodit aspon prvy mesiac v lahu vo vanicke, nie vo vajicku.

renisco
12. bře 2011

@zrzuska 😀 😀 😀 no neodolala jsem a pořídila vše, co jsem pořídit chtěla

já jsem taky měla obě varianty vaniček i vajíčka - jedny od concordu a druhé od Jane a pak jsem jen přemýšlela, které nechám... kvůli barvě vyhrál concord.

nám se vanička dozadu do auta vlezla, i když upínání byl docela boj, protože tam "zavazela" malá s autosedačkou, ale trápil se s tím přítel - ne já, tak jsem byla v klidu 😀 😀 bylo to tip top, ale vlezlo se...

zrzuska
12. bře 2011

@renisco no tak super ze si spokojna 🙂 to je hlavne 🙂 a aj mala hlavne ze sa citi v kociku dobre 🙂

no super. ja ze sa nam to nevlezie. musime to vyskusat lebo chcela by som maleho vozit vo vanicke zo zaciatku. no a mala ma autosedacku recaro. je dost objemna tak som zvedava ci sa nam budu dat zavret dvere 😀 😝

vidis mne sa viacej pacia tieto jane. aj celkovo riesenie strechy a tak. ale tak sice ono tam nie je taky velky rozdiel od tych vaniciek concord co este nemali neoprenovu strechu. ale aj cenovo lepsie ponukali jane.

renisco
12. bře 2011

@zrzuska já měla tu jane rok 2009, takže jsem raděj volila concord. ony jsou rozměrově úplně stejné, a barvu jsem měla meteorite. nejdřív jsem ji moc chtěla a pak, když jsem ji měla doma, se mi to nějak rozleželo, že je to smutná barva, tak jsem šla do chilli... tam se mi ta stříška právě moc ani nelíbila...

spokojená jsem. malá má obr místa, což je nejdůležitější...

my máme tuším megamax autosedačku, renault scenic a vlezlo se a držím palce, ať se vleze i tobě. použili jsme ji za celých 7 měsíců jen 3x, ale i tak jsem ráda, že nám to tenkrát vytrhlo trn z paty 😀 😀 😀

zrzuska
12. bře 2011

@renisco my mame teraz ford focusa. predtym sme mali renault lagunu a tam by to isto voslo. tam bolo vela miesta. toto je mensie volake. ale tak uvidime.
ja mam vanicku tmavomodru a ten nanoznik co je tyrkysovy z jednej strany a zeleny z druhej aj vnutro striesky je zelene. mne sa velmi paci 🙂

lucula73
12. bře 2011

@renisco som sa pobavila o tom skladovaní podvozkov 😀

A mne sa dnes definitívne predral poťah pri tom zipse,síce len na kúsku,tak neviem,či mám furt čakať,ale bo hneď reklamovať,je tam vidno dieru aj vystrapkané to je,asi 1,5cm,som to fotila teraz,ale vobec to nevidno skrz blesk,skúsim zajtra po svetle.

renisco
13. bře 2011

@lucula73 já mám sportovní část pořád jako novou 😀 😀

nebude to tím, že ji mám pořád v krabici? 😎 😎 😀

lucula73
13. bře 2011

@renisco 😀 😀 .ja som to pochopila 🙂
som nasr...........lebo ten povodný kočík čo sme mali sme zbalili na poval ,horkoťažko vytrepali hore a ak mi tento vezmu,tak neviem 😠

kvetinkatn
13. bře 2011

@zuziatko konečne som sa k tomu dostala 🙂
má to 4ks zipsov, ja používam len tie horné dva, tie spodné nepripútavam, ale odfotila som ti obidva spôsoby 🙂 a samozrejme to nepripútaš, keď je kočík v ľahu ☹