Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

gabika3105
16. dub 2011

@kvetinkatn prosim ta a ako si pouzivala mamabag pri vanicke proton?mne sa to nijako nepozdava....dakujem za radu

kvetinkatn
16. dub 2011

@gabika3105 ja nemám vaničku, len šporťák ☹ takže neporadím 😅

barbora87
17. dub 2011

Babule tak parada!vyzera este lepsie ako som si myslela!

nikisvord
17. dub 2011

@barbora87 hod nejake fotky..inak tu som tiez nasla za 419 eur 2010,aj vo farbe peacock len tu niekto pisal,ze tie frebne striesky su este kratsie ako cierne a nedrzia dobre.A ake mas kolieska?lebo na fotke su take zubkovane,ale ja co som videla v predajni,tak mal normalne kolieska,take ako aj 2010.

barbora87
17. dub 2011

@nikisvord ahojky fotky mi nejdu pridat :( mozem len cez mail...no kolieska ma normalne ako 2010...

renisco
19. dub 2011

holky, mám dalšího favorita - SUPER VYMAKANÝ 😀 😀 😀 nepoužívat tu sportovní otočnou nástavbu gesslein, tak jdu okamžitě do něj - bouda kryje úžasně, přední kolo super odpružené... no musím šetřit... sice 3 kolky nemám ráda, ale u tohodle bych to i přežila 😀 😀

mmacko
19. dub 2011

@renisco nevyzera zle, ale ja 3 kolky nemusim. Mne to pride nestabilne a aj tazsie ovladatelne. Ja som tak rada, ze ma presla kocikomania, concord si nechavam 3 kombi a ked pojde do sporatka, tak si kupim to nove perego, co je ako golfac, len ma spojenu rucku a tym som s kocikmi skoncila 😉))

renisco
19. dub 2011

@mmacko taky jsem chtěla skončit, ale gesslein F4 buggy mě děsně zklamal, že už mám zas roupy... tenhle je vymakaný, tak jen proto mě láká.... 😀 😀

mmacko
19. dub 2011

@renisco tak tento gessik nie je dobry? Mi prisiel ako jediny v pohode podla parametrov z gessleinov, takze asi nie...taka draha znacka a taka na figu ☹
Mne sa uz len paci to perego, ze ma vlastnosti golfaca, aj skladanie, ale ma spojenu rucku a aj otocnu sedacku.

kvetinkatn
20. dub 2011

@renisco a čo sa nepáči na buggy? som myslela, že si už spokojná 😉

kvetinkatn
20. dub 2011

@mmacko ja už kočíky nesledujem aké je to peg perégo?

renisco
20. dub 2011

@kvetinkatn kdybych si koupila nějaké golfky se spojenou rukojetí o polovinu levnější, tak to vyjde na stejno... sem myslela, že za ty prachy bude pořádný, ale ten sedák je horší, jak na některých levných golfkách.... 🤐

barboramarek
20. dub 2011

@renisco on je aj obrovsky pre dieta 😉 ja uz hladam len kompromis, golfky, kde sa da spat, dennodenne ☹

renisco
20. dub 2011

@barboramarek vidíš, a ten jodger má nosnost 35 kg. to je aspoň kočár, ne jak gess, to je chrastítko...

mmacko
20. dub 2011

@kvetinkatn ahoj, este ho nemam, ale pozerala som ho uz nazivo, vola sa switch easy drive a je to na styl plika, aj sa tak sklada, len ma same vyhody oproti klasickemu pliku: otocnu sedacku, jednoite kolieska (lahsie sa karuje), sirsiu sedacku a spojenu rucku. Uz sa tesim, ked si ho kupim 😉

barboramarek
20. dub 2011

@renisco no mi nehovor, gesslein som mala f2, baby buggy a este aj ten najmensi a nic moc ☹

kvetinkatn
20. dub 2011

@mmacko no vyzerá super, ale 400 Eur nedám za golfky 😒 aj tie farby, si neviem vybrať, akú si vybrala ty?

mmacko
21. dub 2011

@kvetinkatn no v babymarkete v BA ho maju uz teraz za 316, co je super cena, ale rozmyslam, ze si pockam na koniec jesene, ked budu vo vypredaji modely 2011. Ak by som potrebovala skor, tak kupujem v BM, to je super cena, naj na trhu.

dara29
25. dub 2011

Máte niekto do kočíka concord fusion fusak buggysnuggle? Pasuje Vám tam? Dakujem za radu

szalimi
25. dub 2011

caute kocky, stale vaham nad kupou tohto kocika Concord fusion.... ste s nim spokojne? odporucate? ake ma muchy?
kupili by ste si ho znova? napiste mi prosim + ale hlavne aj -
dakujeeeeeeeeeeeem

kvetinkatn
26. dub 2011

@szalimi odporúčam prečítať diskusiu tak 60 strán dozadu 🙂 je tam všetko, táto otázka zodpovedaná viac krát 🙂 príjemné čítavé večery prajem🙂

renisco
27. dub 2011

@szalimi
+ prostornost, lehkost, bezva manipulace
- není odpružený, neoprenová boudička - když dáte opěrku tak, aby jste jí měla hodně v lehu, bouda padá... , špatný přístup do košíku, ale to se dá vyřešit odepnutím jednoho druku a suchého zipu, špatně dostupná a těžká nožní brzda

jestli bych si ho koupila znovu? to by záleželo, jaký jiný nový model by se objevil na trhu. ale pravdou je, že mám více kočárků, ale concorda z domu nedám, protože jeho lehkost, prostornost a bezva manipulace předčí vše ostatní... ovšem ta bouda mě osobně fakt štve

tanija133
27. dub 2011

@szalimi renisco to vychytala presne aj plusy aj minusy....ale znova by som ho kupila.....

biela
27. dub 2011

@renisco my máme tiež concord ale zatiaľ vozíme len vo vaničke a to s tou "búdou" je problém všetkých fusionov? myslím ročníky 2009 a 2010? a správne som pochopila, že to padá dozadu? nedá sa to reklamovať?

renisco
27. dub 2011

@biela ano, je to problém všech fusionů s neoprenovou střechou. starší kolekce (rok 2007/2008 - měly jinou stříšku a potahy barev zelená, oranžová, šedá atd) ty měly úplně jiný typ stříšky a podle mne i lepší - lépe kryla.
Když dáte zádovou opěrku do polohy lehu, tak stříška se sklopí dozadu k zádové opěrce. reklamovat se to nedá - bohužel. a taky se mi nelíbí, jak je ta stříška na bocích krátká - prostě je tam díra. ročník 2009 na tom byl lépe, ten tam takovou díru neměl, ale rok 2010 děs!

biela
27. dub 2011

@renisco no nestraš ma, ja som sa na šporťák tešila 😀 potom keď budeme v šporťáku, tak napíšem, ako som spokojná

renisco
27. dub 2011

@biela nestraším, to je realita. musíš si omotat ten pásek s tou plastovou sponou (co zvedá opěrku) kolem rukojeti 2x (to pak stříška nepadá - ovšem najdou se vyjímky jako já, že mi přesto mi ta stříška padá) , ale to pak nebudeš mít opěrku v lehu, ale pololehu...
pak napiš a moc nenadávej 😀

biela
27. dub 2011

@renisco mne ale nejde do hlavy, že sa to nedá reklamovať, však keď strecha nespĺňa účel na aký je určená, tak by to mal byť dôvod na reklamáciu... pôjdem im tam potom tú striešku otrieskať o hlavu 😠

renisco
27. dub 2011

@biela vím, že to některé maminky zkoušely, ale nepochodily.
pak ještě pozor na trhání potahu. sice rok 2010 je vyztužený v místech, kde se většinou 2009 potah trhal, ale u stříšky (jak je zip), tam na to jaksi zapomněli... Jinak výhrady nemám. Já mám teda ušitou stříšku, jaká byla na starších ročnících, ale jezdila jsem jen s hlubokou vaničkou a sporťák mi tu stojí v koutě a práší se na něj... Mám gessleina a to jen proto, že jsem chtěla mít malou otočenou k sobě, ale pak se zase ke concordu vrátím...

lucula73
27. dub 2011

ahojte

tak mám kočík po 6 týždňoch konečne doma 😠 ,poprešívaný je teda krížom krážom,snáď sa trhať nebude,ale nevyzerá to teeda nejak vábne 😝 ....som z toho sklamaná,chcela som ho predať,tak ešte porozmýšľam.