Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

andrea_stella
7. črc 2011

@bibi16 ja napiste mi do IP 🙂

renisco
12. črc 2011

HOLKY - prosím - který ten modrý fusion byl ten, co mu jako jedinému nepadala ta bouda? a který to byl ročník?

mmacko
13. črc 2011

@renisco myslim, ze to bol ten co mam ja, farba LIQUID, neviem, ci to je kolekcia 2009 tusim.

michaela2511
18. črc 2011

Ahojky 🙂 Mám taky Concord fusion 2010 a jezdím s ním 14 dní a dost mě vadí jak ty přední malé kolečka rachotí 😒 Dělá Vám to taky? Dokonce se mě zdá že jedno je trochu uvolněné a cvaká v něm víc, nevíte jestli to jde nějak útáhnout? 😖 Na ty přední kolečka se asi neprodávají nafukovací pneumatiky že? Moc děkuji za odpovědi 🙂

renisco
18. črc 2011

@michaela2511 taky mi to cvaká a taky se mi zdá, že jedno víc... na přední bohužel nafukovačky nejsou

cutce
18. črc 2011

tak to me cvaka taky ☹, ale zda se mi, ze jen to leve

michaela2511
18. črc 2011

@renisco
@cutce Tak to je na prd ☹ Já jsem na tyto zvuky uplně vysazená, když jdu na procházu a pořád slyším rachot kolečka a ještě jak jsou ted ty nové chodníky s kostkama tak to je rachot. U dcery jsem měla Casualplay tam pořád cvakalo přední kolečko a pneumatiky se po pul roce uplně sjely, tak jsem šla do tohoto když jsem všude četla jak je parádní a zase je to tady 😒 No s těma kočárkama je to složité.

cutce
18. črc 2011

@michaela2511 tak ja nastesti nejezdim po kostkach, takze to slysim minimlane, ale je to tam. Chci se zeptat na vajicko, me se zda, ze tohlre vajicko je nejmensi co jsem kdy videla. Malymu je 5 mesicu a je tam naprasovany a to to ma vydrzet az do 9 mesicu? Da se jeste neco vyjmou nebo uvolnit aby mel prostor?

renisco
18. črc 2011

@cutce a které máte vajíčko? ION nebo intense? intense je menší. My máme ion, malá bude mít teď 1 rok a stále je prostorné a má místa habakuk...

michaela2511
18. črc 2011

@cutce Já mám Intense a malý má tři týdny takže si zatím vůbec nedovedu představit jak na tom bude v 5 měsících, ted se tam uplně strácí. Je tam ale nějaká vložka a myslím že jde vytáhnout, ale zatím jsem to teda nezkoušela.

cutce
18. črc 2011

@renisco jj mi taky mame ion a kdyz ho tam davam je tam na tesno ☹, maly ma 65cm a asi skoro 8kg
@michaela2511 jj nas se tam taky ztracel 😀 😀 😀

renisco
18. črc 2011

@cutce to je divné - malá má 78cm a 9 kg a lebedí si

cutce
18. črc 2011

@renisco neda se jeste neco dat dolu krome toho prvniho vrsku pro novorozenata?

renisco
18. črc 2011

@cutce dá se vyjmout jen vložka, nic víc. jedině koupit autosedačku maxi cosi, ta je prostorná (musely by se dokoupit adaptéry) nebo autosedačku 0-18. pokud dítěti nepřečuhuje hlavička, tak je to v poho.

brisilda
18. črc 2011

dievcata ktore mate concord fusion a mate k nemu dokupene naf. kolesa nemate na predaj tie povodne umele kolieska? surne potrebujem kupit a nove nikde neviem zohnat 😔

mexx
18. črc 2011

Baby, viete mi povedat, ci sa da kupit samostatny kosik na Fusiona? 😕 Necitala som dlhsie tuto temu, tak neviem, ci ste to rozoberali alebo nie...ale by som potrebovala len samostatny kosik niekde najst. 😕

renisco
18. črc 2011

@mexx skuste se zeptat u dovozce AGS sport. jednu dobu je v nabídce měli...

kaacka007
21. črc 2011

Ahoj, je tu někdo, kdo má přesně tenhle concord?

https://www.youtube.com/watch?v=wgJQ3OJonJY

Nemůžu ho nikde najít. Přijde mi o něco kvalitnější potah než u r. 2010, co myslíte? Jak je to prosím s tou střechou, padá teda u všech concordů 2010 i 2011? A taky se my zdála korba proton 2010 nějaká úzká, korbu sleeper jsem neviděla, takže jsem nemohla posoudit naživo. Nevíte, kde bych mohla porovnat kolekci 2010 a 2011 naživo? Jsem z úzteckého kraje, klidně ale dojedu třeba do Prahy. Děkuju moc za rady.

renisco
22. črc 2011

@kaacka007 ale ten v tom odkazu videa je LAVA, kolekce 2010. jsem koukla a vidím, že se v této černé dělá zřejmě i černá barva (pokud tomu tak opravdu je)... Na internetu se taky objevily kolekce 2011 s novými koly a stejně se prodávají s těmi starými....
Jestli má kolekce 2011 lepší potah, to bohužel nevím. Korba proton je rozhodně větší než ta sleeper.

renisco
22. črc 2011

DOPLŇUJI - černá barva v kolekci 2011 (pokud tomu tak opravdu je...)

stejně mi připadne, že je to kolekce 2010 a šouply to do kolekce 2011 🙂

kaacka007
22. črc 2011

Díky za odpověď. Mě jen přijde ta černá i celý ten kočár trochu jiný, než je tady v nabídkách. A má i černou konstrukci.

renisco
22. črc 2011

@kaacka007 ta černá konstrukce se prodávala už v roce 2010 a potah mi připadne taky stejný

hamilka
22. črc 2011

Nepredavate niektora zadne nafukovacie kolieska na concord?Popripade neviete,kde by som ich mohla kupit?Aj nove,aj jazdene.....

renisco
22. črc 2011

@hamilka vím kde se prodávají v česku, na slovensku bohužel nevím

renisco
22. črc 2011

@hamilka stříbrné určitě budou u dovozce AGS sport, ¨černé ještě do nedávna neměli. černé mají u nás v Baby Dráček, ale na stránkách mají uvedeno, že se omlouvají Slovenským zákazníkům, ale zasílání tam mají pozastaveno skrz poštovné

lucula73
22. črc 2011

@hamilka ojazdené asi nekúpiš,lebo ich je veľmi máličko,ale čo viem,tak by nemal byť problém ich objednať,na predajni ich asi nedržia,ale viem o jednej holke,kupovala ich v Žiline v obchode predeti,majú aj stránku tuším,skús sa opýtať.Ale to sú strieborné,dostať vraj aj čierne,len neviem kde....

hamilka
23. črc 2011

@renisco
@lucula73 dakujem,ja potrebujem prave tie cierne,lebo mam aj ciernu konstrukciu,tak skusim v tom obchode predeti...

lucula73
23. črc 2011

@hamilka len sa nedaj odbyť,že pasujú len strieborné,istého času totiž niekde na nete odpovedali na otázky a vtedy sa tam viaceré baby pýtali na čierne a tvrdili,že len strieborné...inak mne povedali na predajni u nás v PD,že tie čierne pasujú aj z jané kočíkov,boli by mi ich bez problémov zohnali,ale nakoniec som si to rozmyslela,bo sú hrozne drahé

renisco
23. črc 2011

@lucula73 ony totiž ty stříbrné i ty černé se dělají na fusiona jen se značkou JANE. pouze NEO má značku concord....

karamellka1
24. črc 2011

Ahojte kočky, potrebujem kúpiť nánožník na športovú časť Concorda. Poraďte nejaký 🙂