Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama ono hlavne ked ho budes pozerat, skus ho dat do co najviac lahu, aj rukou pritlac, ci ti ta strieska neskoci o jeden diel spat, ak hej, tak nekupuj, lebo to niektore robia a to je na nervy....viacere maminy s tym mali problem, aj ked ja (klop klop) nie nastastie, mne dokonca ide strieska este aj v pololahu skoro az k madlu, co som vyuzivala v zime proti vetru a v lete ako slnecnu striesku.

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 pojdem vpriebehu buduceho tyzdna.....no ja s takou opravou suhlasit nebudem....a navyse ako som pisala , reklamujem tuto zavadu po 2x, este raz a mam narok na prachy.......kde si citala ten poriadok?

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko pojdeme bud v piatok alebo v sobotu....my cakame az zaciatkom decembra, ale ja mam rada veci pripravene , lebo viem ze za dva mesiace sa uz nebudem schopna nikam dostat, uz teraz ma maly dost vycerpava...jasne , napisem ako som dopadla, a rozmyslam, ak to nebude OK, skusim potom este omrknut aj ten z pezinka...;)dik

lucula73
13. srp 2011

@matpaj a prvý raz si čo reklamovala a ako to opravili?
tu na nete som si dala reklamácie a našlo mi pár linkov,alee nemám chuť sa v tom teraz hrabať....

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 inak mas medzi detickami skoro taky isty vekovy rozdiel ako ja 🙂 ako sa znasaju?lebo u nas je s tym velky problem..... ☹

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama no ved uvidis, aky bude ten kocik, ked tak napis informacne aj tej z Pezinka, ci je to vobec aktualne este. Ako je pravda, ze ten potah je na facku a aj strecha, ak niektorej pada, ale inak je to super kocik, ma asi najpremakanejsie to odnimanie vanicky aj vajca z konstrukcie (len stlacis jeden gombik, vacsina kocikov ma, ze musis 2 stlacit oboma rukami), lahunko sa karuje, o priestore sportaka ani nehovorim. Som zvedava, ako dopadnes.

A nemusis mi hovorit, mame rovnako stare deti a aj moja mi dava zabrat, uz niekedy nevladzem a chcem uz porodit, ale na druhej strane viem, ze to bude este tazsie ked bude aj mala na svete, ale ved nejako to zvladneme...u nas boli obidve naplanovane 😉

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 reklamovala som to trhanie....nasili mi tam taku ciernu potahovku na vrch aj spodok.....ta sa vsak roztrhala uplne a este sa aj zmolkuje, takze s takou uz suhlasit nebudem, hned pri reklamacii poviem, ze chcem povodny potah.......

lucula73
13. srp 2011

@mmacko
@adrianmama ale to nie je ceelkom dobrá rada dať kočík čo najviac do ľahu,on aani nemá ísť do ľahu....ja by som ti poradila kukni ako sú omotané tie pásy okolo rukovate...ak sú dva razy a dáš kočík do ľahu,tak ti strecha nesmie padať 😝
Ja som si všimla práve,lebo sledujem tie inzeráty,keď chcem kočík predať,v poslednej dobe je dosť veľa takých ponúk,že vačšinou je použitá hlboká časť,vajíčko a športová len vyskúšaná alebo nepoužitá vobec...oni ľudia zistia,že stojí za prt 🤐 ,nemala by som to tu písať,lebo ten moj ani nepredám,ale je to tak 😠

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko aj my sme planovali, viac menej, a tiez si to neviem predstavit, ako to v zime budem s malou stihat, pri tom nasom chalanovi, ten ma tolko energie, ze ked vecer zaspi, tak sa z celeho dna spametavam asy tak pol hodku, ....uz mi nechce cez den spavat.....🙂 tak to do maja dajako utiahnem a potom sup, aspon na pol dna do skolky

lucula73
13. srp 2011

@matpaj a nehodila by si foto?ako to vyzeralo?nie dnes,niekedy ak sa ti bude chcieť to odfotiť....
tak to ano,ak sa ti pokazilo už raz reklamované,tak to by som nesuhlasila ani ja s takou opravou..ale mne sa nič nederie zatiaľ....akože na jednej strane je to dobre že to prešili,ono sa to neprederie,ale nevyzerá to efektne 😠

mmacko
13. srp 2011

@lucula73 no su vseliake nazory, kamoska mala dokonca 2 concordy a pri tretom rozmysla, ze si ho zas kupi, takze ten kocik nie je zly, len proste potah je nafigu a strecha pri niektorych. A to, co je vyhoda neskor je v sporataku v polroku nevyhoda, jeho priestrannost, ono ked das do sportaka v zime, tak asi s fusakom to nie je taka katastrofa, v lete neviem, kedze je tam ma "zmensovacia vlozka". Ty si ho vlastne mala odkedy? rovno od polroka?

adrianmama
13. srp 2011

@lucula73 mno ja viem, ze je naprd, ze je velka a neda sa otacat, ale to trva len dake tri mesiace, potom uz dieta aj tak potrebuje vidiet na svet a nie na mamu, toto mi az tak moc nevadi, ja som mala po hlbokom kocik s otocnou sportovou castou, ale po troch mesiacoh pouzivania, som ju uz dala v smere jazdy...az do dvoch rokov...ale vela zavisi aj od diatata, ake je.....akosi sa spolieham na to, ze druhe, ked ma starsieho surodenca, uz nebude tak moc "piplane".....ved uvidim, prinajhorsom budem malu nosit v krosnicke..;)

mmacko
13. srp 2011

@adrianmama no moja nastastie spi raz denne este tak hodku, ale je to tiez sidlo. V zime to bude zaujimave, kedze v zime sa neda byt cely den vonku, ale zas druha uz bude mat 3 mesiace, tak aspon raz do tyzdna zbehneme do avionu aby mala nejake vzruso...to uz bude zvladat aj mladsia 😉

lucula73
13. srp 2011

@matpaj aj u nás je s tým dosť problém,v tom zmysle,že ťažko zladiť dáky program pre obidve deti 😒 .ja som to tak nechcela,ale panbožko to tak zariadil 😀

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 ok,odfotim zajtra za denneho svetla.....ako mne sa to po prvej reklamacke roztrhalo este viac...... 😒 a to za uplne kratky cas....2 tyzdne pocas dovolenky....

matpaj
13. srp 2011

@lucula73 tak u nas je to masaker 😒 ja som povodne uz dalsie babo nechcela, prve som mala v 22 pocas VS a dalo zabrat...potom sa mi naskytla po skole dobra praca tak som nastupila a vsetko slo bokom.....neskor som zacala uvazovat nad tym, ze predsa nechcem aby bola starsia dcera sama a nemala nikoho 😒 tak sme sa dali na druhe....a to nam dava dobre zabrat 😒 vobec nespi ☹ ☹

lucula73
13. srp 2011

@mmacko my sme ho kúpili keď mal malý pol roka,lebo ja som mala kočík ešte po dcere..takže tento sme používali viacmenej na cesty do auta a potom asi od 8 mesiacov som ho používala viac...ale ako som písala,cez zimu sme sa vrátili zas k staremu kočíku,lebo mal nafukovacie kolesá 😉

@adrianmama to že sa nedá otáčať,mne teda nevadilo...malý neplakal,keď som chcela,tak som naňho kukla a bolo...ale nejde do ľahu...len poloľah....
Napr. mne malý spáva odjakživa v kočíku cez deň,ale mám to spustené úplne dolu,strecha total padnutá,nedrží mi...ale my spíme doma,nie vonku,takže mi to nevadí,

renisco
13. srp 2011

měli by se vrátit ke starým materiálům (ale v jiné barvě) a boudě.... ty starší concordy aspoň stály za to....

jinak sem ještě vkládám fotky, jak mám obalenou tu zádovou desku, tak snad se to dřít nebude 😀

renisco
13. srp 2011
adrianmama
13. srp 2011

@lucula73 co myslis pod lahom? moj stary mal cca 15 stupnovy uplny lah, a v pohode mi spinkal...lebo aj ma minimalne iba 30 stupnovy lah, asy to problem je...hmhm

mmacko
13. srp 2011

@lucula73 ono ked to obtocis len raz, tie pasy, tak je skoro lah. Mne mala tiez do vyse roka a pol spavala len v kociku, ale doma na balkone. Potom sa uz naucila na postielku a je to fjan, aj ked ked bola na balkone, mohla som upratovat, takto nemozem napr vysavat. Ale za chvilu bude na balkone druha a tato starsia aj tak spi uz len hodku denne, takze v pohode.
Ja som strasne zvedava, ci mne nebude vadit, ze na malu v polroku neuvidim. Len vooooobec netusim, za aky otocny by som ho vymenila a uz teraz viem, ze by mi za nim bolo luto 😝

....ale sme sa rozpisali 😉

lucula73
13. srp 2011

@matpaj juj,tak to my máme riadneho spachtoša,doteraz spáva dva krát denne..ale už ho skúšam len raz dávať...ľúbi spať 🙂 Ja som chcela druhé hneď,ešte počas prvej materskej,ale sa nám nedarilo....až po dvoch neuspešných IVF sa stal nakoniec zázrak 🙂

mmacko
13. srp 2011

@renisco fiha, ty si sa ako vynasla, super napad 😉

@adrianmama ono ked take pasy obtocis 2 krat okolo konstrukcie a zapnes, ako je to v navode, tak je to fakt len pololah, ked obtocis len raz je to v pohode, ja som mala predtym kocik s lahom a malokedy som dala fakt lah, raz sa mi tak v spanku povracala a keby som nebola nablizku tak by sa mohla aj udusit v lahu, takze ja som vzdy davala taky pololah

matpaj
13. srp 2011

@renisco dobre si to vymyslela 🙂 ale naco by som zasahovala ked mam kocik v zaruke este?nech opravia oni.....

adrianmama
13. srp 2011

@renisco sqvelle, takto som si to nejako predstavovala.....malo by sa to poslat priamo do concordu, nech sa pani vyrobcovia a dizajneri pekne hanbia..;)
ked kupim kocik, co sa asy stane, asy im zacnem vypisovat, ci nepotrebuju obcas poradit..;)ked tak moc setria

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama myslím,že na tej foto,čo kupuješ kočík,je na tej hlavnej fotke kočík v tom pololahu.....ak to aj pojde nižšie,o moc veru nie.... 😠

adrianmama
13. srp 2011

@mmacko hej,presne, na tom som myslela aj ja...preto ten lah vobec neriesim.

renisco
13. srp 2011

@matpaj chápu, ale abych se nervovala s posláním, čekala na vyřízení reklamace, sháněním náhradního kočárku atd... tak jsem to polepila... otázka chvilky

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama ale 6-7 mesačné dieťa sa po tej opierke šmýka dolu....aj moj padal,zdvihla som ho a bolo...
Toto je super kočík pre deiťa od roku a viac....naozaj 😉

adrianmama
13. srp 2011

@lucula73 a to robi aj pri tej zmensovacej vlozke?...ano, musim to vyskusat aby som mohla polemizovat., tak ma to bude cakat na buduce leto....tak co, ak to bude zle, predam a kupim iny....;) no big deal.

sama by som neverila, nez som prvykrat otehotnela, ako je tazke najst kocik, aby dokazal uspokojit naroky dietata a maminy....ale co vidim v okoli, vsetky tieto problemy stale riesime, a kupujeme a predavame...🙂