Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
21. srp 2011

@renisco no urcite nie mensi ako teutonka, ja som ho sice mala len do roka, ale v porovnani s teutonkou lespie odpruzeni a super vybava v cene a technicke vlastnosti na 99% rovnake. Z tychto nemeckych je najpriestrannejsi (ak neberem fusion, co nejde do protismeru) asi hartan, segra ma a fakt sirsi ako ostatne.

mmacko
21. srp 2011

@renisco ked sa mi ozve ta s inzeratom na to neo, myslis teda, ze to mam kupit bez vyskusania? ze to fakt bude sediet?

weja
21. srp 2011

ahojte, tiež mám doma fusion 2010, malý má 5 mesiacov a na hlbokú vaničku nedám dopustiť, som ozaj spokojná, len dúfam, že si potom nejako zvyknem na to, že zrazu na malého nebudem vidieť, keď spojazdníme športovú verziu.... 😕 vy ste s tým problém nemali?

a ešte dotaz - môžete mi tak v skratke zhrnúť, čoho sa vyvarovať, príp. na čo si dať pozor pri montáži tej športovej časti na konštrukciu? viem, že sa to tu riešilo, len nemám toľko času, aby som to hľadala... ďakujem... 😉

mmacko
21. srp 2011

@weja ono ked chces, aby bol maly viac v lahu, tak si neomotaj tie pasy, ktorymi sa polohuje 2 krat ako je na videu, ale len raz. Podla mna netreba tie pasy ani prevliekat cez strechu, ja som to nemala nikdy prevlecene a strecha mi isla aj v pololahu skoro az k madlu, co je fajn proti vetru alebo slnku. A ja som si aj odopla tie 2 suchace, o ktore sa otierala sedacka v lahu, aby sa to nepredieralo. Drzim palce, aby ti strieska nepadala, niektorym v lahu padne akoby o diel dozadu, cize dobre necloni. snad ti to nebude robit.

renisco
21. srp 2011

@mmacko vložím ti sem jedno foto
je to sice rider, ale jinak to samé...

renisco
21. srp 2011
mmacko
21. srp 2011

@renisco waaau, aj ja chcem to kde na to chodis? na Sk take vobec nie je, keby si nieco nasla u vas, ze niekto predava len tu sedacku, daj mi prosim vediet. Som chcela 2008, ale toto vyzera este lepsie

renisco
21. srp 2011

@mmacko chtěla jsem ho, ale šla jsem od něj pryč. těžký, nízko položený, prťavý... to už bych šla raděj do teutonky 😀 😀

renisco
21. srp 2011

@mmacko toto je sedačka z JANE RIDER - rok 2010 - takže DRAHOTA 🤐
http://www.levne-kocarky.eu/product.php?id_prod...

mmacko
21. srp 2011

@renisco myslis hartan? tazky nie je, nizko polozeny len sportak, vanicky uz robia vyssie a sedacku ma sirsiu ako teutonkaa ma aj polohovacie to madielko pred dietatom.
Ja chcem tu sporotovu sedacku z Nea .....zase nebudem spat dokelu 😉

mmacko
21. srp 2011

@renisco vsimla som si, ze je to rider, ale znamena to, ze vsetky tieto sedia....len nejaku zohnat

renisco
21. srp 2011

@mmacko nene, myslím abc design

renisco
21. srp 2011

@mmacko tato se samotná v brzké době určitě prodávat na bazaru nebude. a pokud jo, tak bude hodně vysoko cenově 😀

mmacko
21. srp 2011

@renisco no hej, abc je tazky, prtavy nie je, vanicka vacis ako napr scout aj ta vlozna, sportak nie je najvacsi, ale nie mensi ako teutonka. Len ma vacsi podvozok, ale zas je o polovicu lacnejsi a ma v cene kopu veci, co do teutonky musis dokupovat 😉

mmacko
21. srp 2011

@renisco vsak nie zrovna takuto drahu, asi dam max 100 eur za tu sedacku, len kde ju zohnat ☹

renisco
21. srp 2011

@mmacko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46973140&tab=6

tady. jsou tam 3 zájemci, tak jeslti je volná , nemám tucha

mmacko
21. srp 2011

@renisco nie zle, skusim napisat, nevies, staci ked som registrovana na mmb.sk ci treba sa aj sem registrovat

renisco
21. srp 2011

@mmacko podle nových pravidel se musíš zaregistrovat i na českém...

mmacko
21. srp 2011

@renisco uz som tete napisala, to by mi aj farebne islo 😉 Diky, si zlata, tusim zacnem navstevovat mmb.cz

renisco
21. srp 2011

@mmacko to máš pravdu s tím ABC - má toho hodně v ceně, ale viděla jsem naživo i fotky a šla jsem od něj. ale teď přemýšlím - on má otočnou sedačku, že bych ho vzala na zimu??? 😀 😀 😀

renisco
21. srp 2011

@mmacko jsi se ozvala jako neregistrovaná? tak to potom jo. ono totiž je možnost si dát, že nechceš obchodovat s neregistrovanými, tak nevím, jestli to tak máte i na slovenském MMB.

mmacko
21. srp 2011

@renisco napisala som neregistrovana, vypisala meno a mail.
Ktory myslis abc, ktory typ, ja som mala turbo 6s, teraz by som sla bud to 4 s, alebo keby brutal terenny, tak ten pramy, videla si tu ten inzerat? dam ti link do dalsej spravy a sem ti hodim foto nazivo toho mojho co som mala kedysi. Da sa otocit do oboch smerov a ten pramy zas ma pretacasiu rucku

renisco
21. srp 2011

@mmacko měla jsem na mysli turbo 4... no ale už jsem si vzpomněla, že nemá vlastně kloubovou rukojeť, takže nic

a ten v odkazu se mi nelíbí - to není nic pro mě ten podvozek, musím mít otočné kola, jinak mě trefí šlak

mmacko
21. srp 2011

@renisco uz som si na vas mmb dala aj inzerat, ze kupim sedacku z NEA 😉
No hej, ked s otacavymi, tak 4 s, ale je pravda, ze nevyhoda je ta rucka, to je jedina vec, co mi aj vadi na segrinom hartane, ale kedze ona chcela najspratnejsi podvozok, tak ma VIP, ak by mali vacsie auto, tak vybereme napr R1, ten ma klbovu rucku.

renisco
21. srp 2011

@mmacko holky ted hodně zajímá tento.... http://www.britax-roemer.de/kinderwagen/kinderw...

už jsem si inzerát prohlídla... a to chceš včetně pošty a převodu peněz? nebo jen za vaničku + to ostatní?

lucula73
21. srp 2011

@renisco ten britax mi pripomína 4kolesový jogger 🙂

renisco
21. srp 2011

@mmacko u nás se vyprodávají staré kolekce - koukej
http://www.babiez.cz/kocarek-neo-krypton-detail...
http://www.babiez.cz/kocarek-neo-neon-detail-VZ...

oba modré byly okamžitě fuč, tyhle dva mají ještě skladem. ale podmínky zasílání (zda i slovensko) nevím -nečetla jsem.

renisco
21. srp 2011

@lucula73 jj - je to skoro to samé - holt kopírovat se musí 😀 😀 akorát ta síťka nahoře v té boudě je nedořešená - ale to mají všechny britaxy snad

lucula73
21. srp 2011

@renisco pozerala som ten kočiarik,lebo že má prísť na trh ešte tento rok,teda ja som chcela len športový..ale asi bude aj dosť drahý