Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
23. srp 2011

a inak, nasla som pekne podlozky do kocika za bezkonkurencnu cenu....len otazka, ako su na tom s kvalitou. Lebo uz kazdy ma opickovu (aj ked ja by som svoju nevymenila, je to take mile v kociku), tak pre inspiraciu, keby ste niektora nieco take zhanali.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44928789&tab=0

A renisco, to ty si sem kedysi davala to porovnanie vaniciek aj s fotkami? Nepamatas stranu? Nechce sa mi to hladat a niekto sa ma na to pytal. Dakujem

tanija133
23. srp 2011

@mmacko pekne su tie podlozky....ta ruzov apre dievsatko je nadherna....))) a ako je to s prevodom penazi do Ciech? Nenavysi sa to velmi potom?

mmacko
23. srp 2011

@tanija133 no su fakt pekne, keby som nemala 2, tak si urcite kupujem.
No podla mna ak posles na ucet, tak to je jedno, ci na Slovensko alebo inde, ved ludia vela kupuju odvselikadial.
Co som pocitala, tak cena podlozky je 6,5 eura +/-, cize aj keby bolo postovne napr 2 eura, tak je to stale velmi lacne, ked si zoberies, ze pinkie stoja cca 20 eur + postovne. Este je na zvazene ta stranka sashe.sk, tam maju podlozky za cca 12 eur, co je tiez lacnesie ako pinkie, ale raz tolko ako tato. Takze asi tak 😉

renisco
23. srp 2011

Zadní kola s osou velká nafukovací:cena 2ks 1.999.-Kč
Zadní kola NEnafukovací s osou 2 ks cena:680.- Kč
Přední kola NEnafukovací (nafukovací se nevyrábějí)2 ks bez os 240.- Kč
V některých případech je nutné vyměnit i osy kol předních cena os 2 ks 160.- Kč
Na Vaši žádost Vám můžeme kočárek zkontrolovat a promazat.
Výměna předních kol je složitější a v některých případech je nutno použít specializovaný servis.

renisco
23. srp 2011

@mmacko ty podložky jsou hodně krátké. sedí třeba do Xlanderu, Quinny... a tyto dva mají zádovku krátkou.
fíha - myslím že do 80 strany maximálně

blondi2
23. srp 2011

baby poradte. chcem si kupit podlozku do fusion sportaku. sedi tam lepsie s bocnicami alebo bez bocnic? predpokladam, ze asi s bocnicami, ale radsej sa pytam skusenych 🙂 a aka farba by sa mi hodila do cierno cerveneho kocika? pre chlapceka. vychadza mi len cierna, ale to bude nudne. dakujem.

renisco
23. srp 2011

@blondi2 mě osobně se líbí víc bez bočnic

mmacko
23. srp 2011

@renisco fiha, aky prehlad o kolesach, dobre vediet.
Co sa tyka rozmeru podlozky, tak aj moja opickova ma asi tak, okolo 80xnieco cez 30 (a to mne este usila na zaciatku na mieru dlhsiu ako su tie standartne), co som pouzivala do fusionu, takze ten rozmer je ok. Len je otazna kvalita....

@blondi2 no ja mam s bocnicami, tiez som bola v tom, ze lepsie sedi do fusionu, ale podla mna je to jedno,kludne by som si kupila do neho aj bez bocnic, ale urcite do fusionu nekupuj podlozku od Teutonie, ta by ti tam urcite nesedela. Ja by som za tu cenu mozno aj riskla tuto, co som dala link, je tam pekna gulickova, do cervena, co by isla aj pre chlapca 😉

renisco
23. srp 2011

@mmacko http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=368...

takhle vypadá. Lucka tam má ještě jiné v quinny a xlanderu a i rozměr, tak si to můžeš poměřit

mmacko
23. srp 2011

@renisco no vyzera v pohode a za tu cenu....hovorim, keby som nemala uz 2 podlozky, tak si aj ja kupim 😉

mmacko
23. srp 2011

Ja mam tuto pinkie s bocnicami, som si dala usit dlhsiu ako su standard, ale tiez je dlha tych ca 80 cm, nechce sa mi to uz vyberat a merat presne, uz mam sportak odlozeny v pivnici.

@blondi2 dala som ti foto s tou pinkie s bocnicami, aby si mala predstavu, len tie standartne su pri nohach trosku kratsie, chrbatik je rovnaky

shira_
23. srp 2011

no tak vidím, že nie som jediná zúfalá... nový kočár asi kupovať nebudem, lebo aj to, čo máme, využívam pramálo. ja si viem teraz predstaviť byť úplne bez kočíka. manduca je ľahká, zaberie málo miesta, malý mi tam vždy zaručene zaspí, dokážem tam bezproblémov a diskrétne nakojiť ked treba, dostanem sa kdekolvek, mám volné ruky, malý je tam šťastný... dieťa mám decembrové, takže vanička a neoprénová čierna strieška mi vyhovovala, vanička proton je podla mňa super... lenže od nás sa aj tak nedá dostať nijak len autom, malý zaspal vo vajci a to sme zacvakli na povozok a bolo. nebudem predsa spiace dieťa vykladať, bola som rada, že spí. takže v tomto som videla najväčšie využitie. vanička sa mi funkčne páčila lenže vytiahnutá možno 10x, no a ten šporťák? uvidím teda, či dorastieme. teraz ma len rozčuluje. osobne by som dala prednosť premyslenej funkčnosti ako dizajnu. akurát čo si tam naložím nákup a malého dám do manduky. už sme dali aj väčšiu autosedačku, takže mám pod schodami komplet trojkombináciu... uvidíme, možno pre ďalšie dieťa... fakt nemám chuť investovať do ďašieho šporťáku. uvidíme, ako sa to vyvŕbi.

renisco
23. srp 2011

jsem dnes vytahla tu debilní neoprenovou boudu (páč ty tyčky z té šité jsem použila v gessovi) a byla jsem venku 10 minut a šla jsem NAŠTVANÁ domů... DĚS BĚS!!! Bože, jak s tím můžete jezdit. Jediné, kdy nespadne, je polosed. Ani do pololehu se nedostanu s tím, aby ta debnilní bouda nespadla 🙄 🙄 🙄 bože, jdu shánět tyčky, nebo mě trefí

mmacko
23. srp 2011

@renisco moja, to mas fakt asi debilny kus kocika ☹. Ktore teraz kociky vlastne mas?

renisco
23. srp 2011

@mmacko jen gesse buggy a concorda. gesse vision jsem prodala, o víkendu poputuje k paní.

mmacko
23. srp 2011

@renisco ale na tu buggy mas aj tu otocnu nadstavbu, ze? Som citala par prispevkov na fore o gess buggy a dost na neho nadavali, neviem, na pohlad vyzera fajn. A preco vlastne nepredas concorda tiez?

renisco
23. srp 2011

@mmacko no ta otočná nástavba je právě komplet ten vision, takže už ji nemám. a concorda prodat nechci - co budu mít na zimu? a ten prostor je bohužel prioritou, tak proto ho neprodávám...

mmacko
23. srp 2011

@renisco aha, jasne, tak to chapem ;)

adrianmama
23. srp 2011

inak vcera som trosku brazdila ebay s concordami neonmi, a su tam celkom fajn ceny....len natrafit na medzinarodne zasielanie za prijemnu cenu. Uplne za facku su v co.uk, ale aj v .de je ich more... 🙂

mmacko
23. srp 2011

@adrianmama co je to za facku? Ja som uz parkrat pozerala na ebay, ale odtial neviem objednavat a neviem, ci je niekde nove Neo lacnejsie ako 200 eur, ci?

adrianmama
23. srp 2011

@mmacko tak nove neboli, asy tak do dvoch rokov....jeden dal do aukcie s vyvolavackou 2,50 eura v nemecku....a v uk toto, len teta neposiela http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

tak verim, ze do 100, vratane prepravy sa da v poho nieco najst....len to chce cas, nervy a paypal

lucula73
23. srp 2011

@renisco ☹ .a aké tyčky ?som nepochopila....

mmacko
23. srp 2011

@adrianmama no lebo ja kupujem novy za 200 😉.
Ta sedacka je super z linku, ale to este chce 7 dni, to vyrastie este dost, uvidis.

renisco
23. srp 2011

@lucula73 v boudě jsou takové umělé obruče, aby to drželo tvar - v concordu ve střeše byly kovové - držely ten oblouk, no a třeba JANE a nebo i jiné kočárky tam mají takovou "laminátovou" tyč. a jelikož jsem prodlužovala boudu v gessovi, tak jsem jednu potřebovala. no a další jsem potřebovala na clony, takže jsem to všechno pozkracovala a už mi to do té boudy právě nesedí a vůbec nemám tucha, kde se to dá koupit.

renisco
23. srp 2011

@mmacko to pujde určitě nahoru ... vždyť uvidíš, jak dopadne ten nový. a ta lenka z toho MMB se ti ozvala na ten modrý?

lucula73
23. srp 2011

@renisco aha,už chápem 🙂

adrianmama
23. srp 2011

@mmacko hmhm, novy za 200 je super cena, ak je este v zaruke,ale pre nas je aj uz 200 velmi vela....mozno aj ano, uz som zvyknuta z mimibazaru, ale niekedy to vypali aj naopak, preto ta trpezlivost...ale ak to predajkina nie je ochotna riesit postou, nevermind..;(mame este do leta cas, nieco vymyslim,dufam

lucula73
23. srp 2011

@mmacko chcem sa ťa spýtať,keď si prala ten poťah,tak si dala do práčky aj budu,či tú si prala zvlášť?
a tá spona na pásy,čo je medzi nožkami,sa asi nedá dať dolu,či..? 😕 .....či to dať do práčky 😕 ,bude to moc búchať.

mmacko
24. srp 2011

@adrianmama no ten novy za 200 je novy z obchodu 😉, preto som sa aj a rozhodla ho kupit teraz aj ked ho budem potrebovat az za pol roka. Je to sice viac, ako som chcela dat, ale kedze podvozok nebudem pouzivat, tak o rok ho urcite predam len s minimalnou stratou.

@renisco ta modra sedacka je uz predana ☹

@lucula73 ja som prala aj sedacku aj budu spolu tusim aj s tymi pasmi, uz to bolo davno, tak si to presne nepamatam, ale vypralo sa to v pohode a v tomto teple to bude za chvilocku aj suche 😉

lucula73
24. srp 2011

@mmacko len tá pracka je dosť veľká,no tu bude rámusu 😀 ...už to mám zvlečené,len to oprať 😉