Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
18. říj 2011

@katrenka111 na dlažebních kostkách jdou slyšet, ale já jsem si už zvykla 😀 😀
tu barvu černo stříbrnou myslíš přímo potah? nebo konstrukci a potah?

zipsy
19. říj 2011

@mmacko Ahoj, este stale ho chcem predat. ale keby mi do toho priatel nekecal, tak si ho necham a mam 2 kociky, pripadne po zime, ked maly vyrastie, tak si necham len concord. Ten druhy /otocny/ kocik je ovela tazsi, naozaj sa teda ovela tazsie "káruje", takze obcas si ponadavam, ale fakt, ze na maleho vidim, je na nezaplatenie 😉

zipsy
19. říj 2011

@tanija133 Ano, druhy kocik som si kupila otocny, a nevraciam sa k fusion-u, len som ho dala este pred predajom vyreklamovat, nech je v poriadku... aj tak ho tam skoro nepredam ☹ ozvalo sa sice dost bab, ale vsetky potom cukli .... 😕

zipsy
19. říj 2011

@lucula73 tu je prave oprany, takze to s tymi dierami vyzera strasne ....

lucula73
19. říj 2011

@zipsy tak máš to oveľa lepšie prešité ako ja..mne len ponašívali pásy na diery 😝
a prečo by sa nepredal?však je opravený?ale úplne chápem....

renisco
19. říj 2011

@zipsy no konečně se vzpamatovali a tu jejich trapnou páskovou opravu zlepšily. i když nechápu, proč to tou černou teda neprošijou celou tu zádovku, když už .... by se jim to i líp šilo...

tanija133
19. říj 2011

@zipsy fiha a preco si mylsis ze cukli? Koli ten oprave? Mas ho este v zaruke? Ukecaj priatela, nepredavaj ho, od jari bude super, ked uz maly naozaj nebude chciet na teba pozerat....Co budes robit potom s tym tazkym hebedom... 😒

zipsy
19. říj 2011

@tanija133 no, nie ze cukli. Ale najprv sa opytaju, ci je inzerat este akutalny, a potom nic. Alebo kazdy chce kupovat nieco zvlast, bud len vanicku, alebo len sportovu cast, a ked im teda vymyslis cenu, tak nic. okrem toho ma hrozne stve, ze niektore baby predavaju 2kombinaciu za 200 euro a podobne nizke sumy, tak potom za 300 nemas sancu predat.
@renisco uz som si bola aj po reklamovany nakupny kosik, ci ako sa to vola, tak mi to tak pekne zasili, ze uz ani neviem kde bol natrhnuty 🙂 paradicka

renisco
19. říj 2011

@zipsy tak to je super- hlavně že uznali a pospravovali 😅 😅 😅

renisco
19. říj 2011

taky jste některá tak prdlá se zimníma fusakama jako já?
měla jsem z loňska emitex (byl lila, a já chtěla vždy růžový....)
tak jsem ho v létě prodala a koupila aesthetic, vzápětí na to kaiser. ale ani jeden mě nenadchnul, tak jsem je hodila do prodeje a koupila ještě Jane a kaarsgaren.... no a včera jsem koupila opět emitex 😀 😀 😀
plus mám doma 2 kusy podzimních emitexů.... no ale nemám žádný pořádný zimní nánožník, protože ten šitý nechci a emitexový jste mi tu žádná neporadila 😀 😀 😀

mmacko
19. říj 2011

@zipsy vyzera to super, ovela lepsie, ako to robili predtym. Ty predavas tu 2 kombi fakt lacno, nechapem, ze sa este nepredal, drzim palce, aj ked aj ja si myslim, ze po zime by si ho ocenila, najma v lete s vacsim babom je to super, ze sa tak lahko karuje a v zime dalsej by sa ti tam male super zmestilo.

@renisco moja, ja mam jeden fusak po krstnatach, ten mam vo vanicke, potom jeden na styl eisbarchen takze dalsi nemozem, ale slintam nad lodgerom 😉

renisco
19. říj 2011

@mmacko přiznám se, že ten jediný mne neláká vůbec - i kdyby stál třeba jen 400,- tak bych do něj nešla 😀 😀 😀

renisco
19. říj 2011

@zipsy já souhlasím s mmacko - sporťák bych rozhodně neprodávala - tak prostorný kočárek budeš jen horko těžko shánět (pokud ovšem nejsi pevně rozhodnutá, že pak už jen obyčejné golfáčky). a klidně bych prodala i zvlášť - ono se to kolikrát líp prodá než v celku... můj názor.

zipsy
19. říj 2011

@renisco ten kocik co mam je rovnako velky. je to obor 🙂 no, zvazujem prave, ze dam do inzeratu aj tento moj novy, a hlavne nech sa jedneho zbavim. trosku som sa unahlila, teraz ked vidim niekde na ulici concord tak mi je aj smutno 😒
@mmacko su tam vzdy minimalne 2 ponuky lacnejsie ... no je to proste drahy kocik, a ten kto na to ma, asi radsej kupi novy 😖

renisco
19. říj 2011

@zipsy a co máš vlastně za kočárek? 😀

kwetinka1
19. říj 2011

@czorky nie je to kolieskami, poznam tieto problemy, aj s kosikom aj s kolieskami, to uz mam odchytane, ale toto je tak problem, ze ono to do tej poistky, co drzi stiahnuty kocik zapadne, ale nedrzi to tam. akokeby to tam nezapadne....neviem ci to dost zrozumitelne pisem

tanija133
19. říj 2011

@renisco Tak ty si inac crazy s tymi fusakmi..... Ja mam iba Lodger, a zasa rozmyslam ze si kupim este druhy, nejakej inej farby....a mam pocit ze toho budem mat vela... 😉 Ten EMitex je dobry? a bude drzat vo fusione? JA som skusala ten nanoznik Emitex so zipcami a nesedi teda dobre....preto rozmyslam nad tym sitym? preco nechces sity?
@mmacko Emitex ma taku napodobneninu Lodgeru , vola s ato Emitex cocoon ale ja o dost lacnejsi a vyzera tiez super.... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

mmacko
20. říj 2011

@zipsy mozno fakt skus ako pisala renisco predat len vanicku a za par mesiacov ten novy, za fusionom ti bude luto, ja som ho mala v inzerate uz asi 2 krat a vzdy som to stiahla, co som sa s nim nevedela rozlucit 😉

@tanija133 tento emitexovy som pozerala, ale vzdy stal okolo 80 eur, co uz radsej lodger, tento link je super cena, ale aj tak nemozem....aj ked by urcite lepsie sedel vo vanicke ako ten moj....co uz 😉

mmacko
20. říj 2011

@tanija133 inak, mne sa pacia aj tieto pinkie fusaky
http://www.pinkie.cz/zatepleny-fusak/

mmacko
20. říj 2011

@renisco
@tanija133 baby, normalne som sa namotala, skusim predat jeden moj fusak a asi si kupim novy ak sa preda, len neviem, ci ten emitexovy, co je ako lodger alebo opickovy 😉..ale isto ruzovy 😉

renisco
20. říj 2011

@mmacko ten si holky koupily a hned ho vracely...
vnitřek je obyč bavlna, takže po pár vyprání vybledne. a je takový tvrdý a nepoddajný. to už bych šla raděj do emitexu. letošní kolekce je měkčí než ty minulé

mmacko
20. říj 2011

@renisco ktory vracali? opickovy ci starsiu kol emitexu?

renisco
20. říj 2011

@mmacko ten opičkový pinkie

zipsy
20. říj 2011

no nekup to 🙂 3990 Euro

mmacko
20. říj 2011

@renisco aha, dobre, dakujem za recenziu, bola som skor naklonena k nemu, kedze s opickovou podlozkou som spokojna. A co si myslis o tom emitexu, co je ako lodger?

@zipsy hehe, to som uz pozerala, ale treba uznat, ze je krasny 😉

renisco
20. říj 2011

@mmacko i o té opičkové vložce se hodně psalo... že je krásná, ale jen do doby, než se vypere. pak už ztratí tvar a vyblednou barvy... jsem koukala na tu látku, přesně malinová s puntíkem, a je to ta samá, ze které jsem si šila vložku do concordu a gesse. po pár vypráních nebude tak krásná - vybledne a trošku zežmolkovatí...

o tom emitexu ti nepovím nic, protože o něm nic nevím 😀

tanija133
20. říj 2011

@mmacko pekne su tie pinkie fusaky ,ale nukupila by som ho bez toho aby so ho nevidela, hrubku a tak....Moni a ten Emitex coccoon by si chcela pre malinku, albo pre vacsiu..? lebo pre novorodenca je straaasne obrovsky...Ja som ho totizto minuly rok kupila a hned som ho vratila, lebo bol neskutocne velky a potom som zobrala miesto neho Lodger....Mne sa paci aj tento neni to bohvie aka kvalita asi ,ale hrozne sa mi paci , ten macko.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9478265 za tie prachy ho mozno aj kupim....bledomodry....

mmacko
20. říj 2011

@renisco no teda, prave ten ruzovy bodkovy sa mi pacil. Ja mam opickovu podlozku ciernu a opicka je bledomodra a uz som ju prala velakrat a je pravda, ze tie farby nie su take syte, ale je super, ja ju mam velmi rada 😉. Preto som aj myslela, ze kupim aj opickovy fusak, ale ked hovoris, ze je nekvalitny...a nevies, je aspon teplucky? Mne sa pacilo, ze je ako emitexovy, ze sa da ten spodok odzipsovat do vanicky aby nebol taky dlhy.

@tanija133 Tani, ten emitex som chcela prave pre malicku aj do vanicky, takze ani ten...dokelu baby, aky si mam kupit? Lodger je moc drahy. Ten mackovy som kedysi pozerala, ale tiez neviem, aka je kvalita.

renisco
20. říj 2011

@mmacko topolino má krásné fusaky....
našla jsem ale jen malinový, kam zmizely netuším-asi jsou vyprodané http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47775772&tab=6

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48111182&ta...

renisco
20. říj 2011

@mmacko a pokud vím, tak ten spodek se odzipsovat nedá - jen celý ten vrchní díl - není to jako emitex, že oddělíš tu spodní část. tady je to v celku, jen oddělíš to zakrytí a máš z toho podložku....