Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
28. říj 2011

@tanija133 myslíš že ten od emitexu je dlhší ako lodger?lebo aj u lodgera tuším uvádzajú dlžku 110cm....

renisco
28. říj 2011

@tinka_dany
no tak to je teda SUPEEEER!

hele, a co Fiala na to? mi to připadne, že on toho kočáru má plné zuby 😀 😀

tanija133
29. říj 2011

@lucula73 Lodger ma rozmer dokonca az dlzku 115 cm, ale ja som ten Cocoon mala doma, potom som ho vratila, lebo bol strasne obrovsky, ovela vacsie na mne posobil ako Lodger....A nemaz moznost u VAs ho vidiet? Lebo naozaj je tiez pekny a maju aj velky vyber farieb....A je tu aj jeden v bazariku na predaj novy... 😉

lucula73
29. říj 2011

@tanija133 tu ho nikde nemajú,aspoň neviem o tom....ale ten v tom bazáre sa mi veru páči 🙂 ,kurnik,len muža spracovať.....či sa mi to oplatí na jednu zimu 😕 😝
a dík za tip.

mmacko
29. říj 2011

@lucula73 no ten za 55 je super cena, ked sa ti hodi aj farba, ale aj tych 66 uz nie je taky rozdiel ked si mozes vybrat farbu. Vsak este budete vela chodit cez zimu v kociku, ci nie? Kup si ho na meniny, ako ja som si kupila tento emitex akoze na narodky 😉

lucula73
29. říj 2011

@mmacko 😀 😀 ............že na meniny.....
kočík mám ten leaf,takže myslím že by sa mi hodil 🙂 ...a malý nechce behať ,takže sa vozíme,beháme len po záhrade 😝

renisco
29. říj 2011

@tanija133 tak mám hotový ten nánožník... ALE zjistila jsem problém. když mám podnožku narovno (aby nepadaly nožky), tak je super. ovšem pokud se podnožka dá dolů, tak je nánožník krátký 😠 😠
takže tuto zimu pro nás v poho a příští zimu budu muset něco vymyslet. Možná jsem měla vzít ten na ty trojkolky (ten nejdelší, co emitex vyrábí) a tem by byl v poho ... 🤐 🤐 ale zase jsem ho nechtěla tahat po zemi 😀 😀

a mám i ten šitý - ale nevyteplený a přiznám se, že ten emitex se mi tam líbí víc - ale nedokážu říct proč 😀 😀 😀

mmacko
29. říj 2011

no, tu je ten fusak v scoute

@lucula73 dobre som ti to vymyslela, ze? 😉

lucula73
29. říj 2011

@mmacko jej,aká zlatá bambulka 🙂 ,aj ja chcem dievčatko 😢 😀
kurnik,tak ma máta ten fusak,posledná možnosť vyskúšať 😀

lucula73
29. říj 2011

@tanija133 a ty máš aj lodger?ktorý je teda podľa teba vačší?pre mojho maca..... 🙂

mmacko
29. říj 2011

@lucula73 dakujem, ja sa vyzivam v ruzovej 😉
Tanija ma lodger, ten emitex vratila, ze je moc velky 😉
Vsak vyskusaj, na tie meniny, za tych 55 je to fajn 😉

lucula73
29. říj 2011

@mmacko musím muža spracovať,kúpili sme totiž auto a mám prikázané šetriť....ach jaj 😀

mmacko
29. říj 2011

@lucula73 drzim palce 😉

renisco
29. říj 2011

@mmacko SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER

už od pohledu vypadá ten fusak lepší.... sakryš- mám brouka ...

mmacko
29. říj 2011

@renisco dakujem, je fakt super, makulinky ako vaticka...len ten zips, ale zas nic nie je dokonale 😉.
Hod foto tvojho

tanija133
29. říj 2011

@renisco fakt to je pravda, treba skusat nanoznik ked je podnozka v obidvoch polohach....ja som ich tiez skusala vzdy tiez ,ked bola podnozka narovno... tusim ten na tie trojkolky som neskusala...aky je.... 😉
@lucula73 podla mna vacsi je ten Cocoon, je fakt pekny...Moj Misko je v oktobri, teda v
zime bol uplny mininovorodenec a tak som mu kupila teda do vanicky najprv Cocoon, velmi s ami pacil, no ked mi dosiel bol strasne obrovsky, ani do vanickyvsa mi nezmestil, tak som ho hned vratila do predajne a vymenila za Lodger, lebo vlastne medzi tymito dvoma som sa rozhodovala...A potom s Lodgerom som uz bola spokojna, lebo sa mi normalne v pohode zmestil do vanicky....Sprav si radost, za tie peniaze sa naozaj oplati a o rok predas...a naozaj sa ti hodi do toho leafu.. 😉
@mmacko krasny je fusacik... 😉

renisco
29. říj 2011

@mmacko a který chceš vyfotit? Jane, kaarsgaren nebo emitex? 😀 😀

renisco
29. říj 2011

@tanija133 to máš pravdu - mě to nenapadlo, protože já mám podnožku pořád a neustále nahoře. ale ten trojkolový emitexový je skoro jako ten šitý Jane - měla jsem ho na první holku a spokojená jsem byla hodně.

mmacko
29. říj 2011

@renisco no ten emitex na porovnanie 😉 A inak, ja som mala tiez na fusione skoro stale hore nozky, neviem, inak mi to prislo divne 😉

lucula73
29. říj 2011

@tanija133 no na nete som našla,že u nás na predajni by mali mať aj lodger aj ten emitex ,takže pojdem radšej kuknúť ako to vyzerá.,....normálne som nažhavená na ten emitex 😀 😝

tanija133
29. říj 2011

@lucula73 Jasne , musis to vidiet, predtym nez ho kupis....chod kuk... 😉
@renisco pojdem vyskusat ten trojkolkovy 😉

renisco
29. říj 2011

@tanija133 já příští rok asi taky 😀 😀

mmacko
30. říj 2011

@renisco no super fotky, ten kaiser je taky ako som ja predala, ten isty styl. Na fotke naj vyzera ten Jane. A krasna je tvoja bambulka 😉

@lucula73 no daj vediet, ako si dopadla, som zvedava 😉

lucula73
30. říj 2011

@mmacko dám jasné.....len som zabudla že zajtra mám doma aj dceru bo sú prázdnny,aj muža,tak neviem či sa dostanem s drobcom do mesta,bude to nápadné....musím malého vziať,aby som ho mohla do toho strčiť 🙂 😀

renisco
30. říj 2011

@mmacko ten jane je krásný, ale není zas tak teplý jako emitex nebo kaarsgaren (ten nafocený nemám). na ten kaiser mi psalo hodně bab ze slovenska - to u vás není k dostání? 😀

mmacko
30. říj 2011

@renisco myslim, ze ho tu dostat, mne sa velmi paci aj taky ruzovy maskacovy, co sa mi zda, ze je tiez kaiser, len tam nejdu odopnut tie nohy.

@lucula73 dcerka by ta prezradila? 😉. Kde mate ten obchod, vo vtacniku?

renisco
30. říj 2011

@mmacko taky si myslím, že je u vás normál k dostání, jen mě udivilo, že 90% žadatelů bylo ze slovenska....

maskáčový je kaiser a nohy tam odepnout jdou - je to úplně totožné, jen materiál maskáčový

mmacko
30. říj 2011

@renisco aha, to som nevedela, ze aj u kaisera ide odopnut spodok ako u emitexu, alebo myslis odopnut len ten uplny spodok? Tak som to ja mala na tom, co som predala, ze isiel rozopnut ten uplny spodok keby boli spinave topanocky alebo tak.