Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

k.lilith
4. srp 2009

manesa: Děkuji. To mě docela mrzí, že se nedá přetočit. Ráda bych si později s mimčem taky povídala. Snad někde seženu i tu fotku. 😉

manesa
4. srp 2009

k.lilith: http://www.i-kram.cz/3-Kocarky-Kombinovane-koca...
zkus mrknout sem, tady je nafocený s korbou Proton, jen ty barvy nejsou z letošní kolekce 😉

k.lilith
4. srp 2009

manesa: Aha, díky. Fakt je krásnej...musím to hodně zvážit, chci si koupit celý travel set a není to úplně nejlevnější 😉 , ale ať hledám jak hledám, nic jiného se mi tak nelíbí. Ještě snad x-lander, ale tam se taky nedá přetáčet. 😔

manesa
4. srp 2009

Já jsem také dlouho váhala, cena je opravdu vysoká, všude v obchodech nám set nabízeli v průměru za 27 000. Nakonec jsme trojkombinaci fusion+proton+ion sehnali za 22 000, tak dobré aspoň nějaké ušetřené penízky 😉

sabinazv
4. srp 2009

ja mam v albume proton vanicku na konstrukcii, ak chcete kuk 😉
a veru som ho tiez predtym nikdy na nete nevidela takto... vzdy len sportak propagovali... 😎

manesa
5. srp 2009

sabinazv: Jé, ty máš ten zelený, taky jsem nad ním uvažovala, no nakonec jsem vybrala chili, tak už jsem nedočkavá, jak bude vypadat!

k.lilith
5. srp 2009

sabinazv: Ráda bych se na tu fotku v albumu podívala, ale jsem tu poprvé, takže nevím jak se to dělá 😅 Ve fotoalbech jsem to nenašla. Hledala jsem to podle autora, ale nic...

k.lilith
5. srp 2009

manesa: obchod, kde by mi ho objednali ho prodávají za 23tis.... mám vybranej chilli 😀

sabinazv
5. srp 2009

k.lilith, klikni sem https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pripadne vzdy mas vedla uzivatela ikonky... a tam kde je ikonka fotaku, tak ten uzivatel ma nejake fotoalbumy, klikni a pozeras fotky 😉

sabinazv
5. srp 2009

manesa, veru mame apple farbu... ine v tej chvili ani nemali...ja som sa rozhodovala na nete medzi apple a polar a nakoniec som rada, ze mame tento...

manesa
5. srp 2009

sabinazv: Apple je určite lepší než polar, ve skutečnosti mně polar přišel takový smutný a mdlý, apple je super! k.lilith: Tak to budeme mít možná stejný! Až přijde, poreferuji, jak vypadá!

bredmax
5. srp 2009

ahojky,jéé sabi ty máš ten apple,do toho chci takyj í ,ta barva mě nadchla a hlavně nevíme co budem mít,takže jsem potřebovala neutral a ten bych řekla,že může jít i na holku i kluka.

sabinazv: máš k tomu i ten fusak? pořád řeším,ejstli ho mám brát či ne a to samý s orig taškou,asi to vyřeším nějakou od emitexu,protože tu přebal podložku ani nevyužiju 😕

concord byl můj první favorit,pak mě zarazila ta bouda,ten matroš,další favorit byl mutsy slider,ale z praktického hlediska vyhrál opět concord 🙂
a cenově je to dost různý,já ho teď našla za necelých 22tis celý set,což je super.

k.lilith: x lander už dělají taky pěkný,ale řekal bych,že je takový "tvrdší" a né tak vymáklý,no taky je znát cennový rozdíl.

sabinazv
5. srp 2009

manesa, ja som nevidela tvoju farbu nazivo... vlastne len apple a tu bezovu som videla...

bredmax, nemam ani fusak ani tasku original... tasku mam od emitexu a fusak mam tiez odtial vyhliadnuty, nechcela som kupovat vopred, ked som nevedela, ako vyrastieme do jesene 🙂 A je to podla mna aj velmi predrazene... origos ... ja si na to zasa nepotrpim, takze emitex staci 😎

inac ta buda neoprenova je uplne v pohode... nemusis mat z toho obavy... ja som s kocikom velmi spokojna... ma zopar drobnosti, co mi vadia, ale to by mal iste kazdy kocik...

bredmax
6. srp 2009

sabi: díky za info 🙂 z tý boudy jsem měla fakt strach,ale už mi několik maminek potvrdilo ,že ok a nějaká moucha se najde na každým kočárku 😀 no já pytel zimní mám po mlaďáskovi,barevně tam i půjde,tak na to taky prdím a na tašku určitě,stačí emitex 😝

katyl
21. srp 2009

babulky, ktora ho mate doma,
napiste mi prosim vnutorne rozmery sportovej casti, hlavne sirka a dlzka loznej plochy
dik moc

janka5861
22. srp 2009

ja mam tento kocik ale iba sportak model 2008 a som spokojna . podarilo sa mi ho zohnat za super cenu novy .... 232 EUR .. tak zatial spokojnost. 😉 ..

marfic
22. srp 2009

super cena, chcela som aj ja, ale nikde sa nedal zohnať za takú cenu, dokonca ani jazdený, nakoniec som zohnala jane nomad za 199eur, je tiež super, oproti tomu čo som mala predtým 😠

katyl
23. srp 2009

baby prosiiiim, zmeraje mi vnutro fusionu, prosiiiim 😉

noricka
23. srp 2009

katyl,my máme športovú čast ešte zabalenú v pivnici,ked budem mat čas,tak ti ju premeriam.

noricka
24. srp 2009

katyl,tak som ti ho premerala: dlžka je cca 107 cm aj s opierkou na nohy a šírka cca 36cm

katyl
24. srp 2009

dakujeeeeeeeeem noricka, si nelenivy poklad 😉 😉 😉

babo7731
29. srp 2009

mam skusenost mam doma concord neo a je perfektny nemam problem mali je v nom spokojny a ak bude matť niekto zaujem mam cisto novu zabalenu vanicku concord scaut a mne je nanic lebo mali ma 8 mesiacou.cena 130 €.potrebujem sa jej zbawit

lusilia
2. zář 2009

Ahojte, ja len chcem napisat, davnejsie sme sa tu bavili o tom, ze ta sportova cast na 2009. Da sa to uchytit tak, ze to cierne, kde je ten prazdny kruzok, sa omota okolo tej tycky a zacvakne sa to na ten spodny cvok....hadam som to napisala zrozumitelne, ale potom to naozaj uz nema ako padat, len zial, je ta opierka este vyzsie 😒

duplicka
2. zář 2009

ahojte, neviete mi niektora pomoct. kupila som si slnencik a ta skrutka sa toci dookola a aj ta cast,ktora s ama dat vyberat je nadlomena. predavajuca ma presviedca, ze je to ok. nechape, ze sa neda slnecnik uchytit na konstrukciu. mohli by ste mi niektora odfotit uchyt z oboch stran na slnecniku prosim🙂 dakuujemm

duplicka
2. zář 2009

prihodila som fotku poskodenia slnecnika, vsak je pokazeny, ved mi aj pada na konstrukcii, ja mam neo a nevedala som sa dockat slnencika a nakoniec ho nemam. ☹

sabinazv
8. zář 2009

ahojte concordacky,

nemam tolko casu, aby som precitala celu diskusiu, ale chcela by som radu, mame CF 2009 a drobec ma teraz 4 mesiace prec... vcera sme zlozili sportak, a nastala otazka ako poriesit zimu... ten nanoznik v madle je tenucky, cize kupit univerzalny? Alebo kupit fusak (mam vyhliadnuty z Emitexu combi 3v1) a nanoznik netreba?
Zdedili sme aj nejaky hruby overal (akoze vetrovka aj s nohami 😅 ), mozno by potom stacil len ten univerzalny nanoznik s dekou... hm? babo rad 🙂

deina
8. zář 2009

Sabina, podla mna staci kupit fusak, ja som tak pouzivala sportak, ze len fusak a pripadne este deku na to, ak bola velmi zima. Ale aj fusak, aj teply nanoznik, to by bolo mojmu malemu uz teplo.

noricka
8. zář 2009

sabinaq,my mame tiež už prehodený športový a na zimu určite kupime univerzálny,ten nám aj radili pri kupe v predajni. Podla mna to je málo ten tenký a aké bývaju v poslednom čase riadne zimy....Kamarátka má tento istý kočík a tiež to riešila univerzálnym nánožnikom. A...,ten originál nánožník sa mi nepáči taký pokrčený ☹ ...

annamary
9. zář 2009

čaute baby ja mám concord neo ale nedodali mi k nemu ani pršiplašt, ani slnečník nemám a ani nákupný košík. Teraz som si nákupný košík chcela doobjednat z kiddies 24 ale zistila som že poštovné je viac ako cena košíka 🙄 Keby ste daktora od nich kočík objednávali, neobjednali by ste mi košík? Cena za košík je 15 a s poštovným chcu 33 😠

danulik
12. zář 2009

kocky,
predavam fusak HUG - nepouzity, farba radon a vajicko ION - pouzivane 1 rok, tiez farba radon, viac info v inzeratoch 😉