Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

leagereova
15. únor 2012

@mmacko veľmi pekne ďakujeeeeeem🙂

moka
15. únor 2012

@tanija133 Dakujem za vysvetlenie so srdieckami 🙂 Aj na Vianoce som to tam videla, len som nevedela, co to je.
@mmacko Kocik vyzera velmi dobre 🙂
My sme dnes konecne kupili autosedacku. Nakoniec nie pultikovu, hoci znami ju maju a su spokojni. Ja som sa jej trochu bala, ale mozno by si maly zvykol.

tanija133
15. únor 2012

@mmacko Ale pohoda, ja som tiez kupila Brio , mala ho 3 krat vonku a predala....tak to spravis tiez...No a co, stava sa....A nad akym otocnym si zacala uz rozmyslat?

mmacko
15. únor 2012

@tanija133 uvidim aky bude vonku cp a podla toho sa rozhodnem ci ho chvilu necham...uz nic nekupujem, ak predam cp tak ostavam len pri fusione....ze ako pokusas 😉
baby , caka ma dlha noc , malicka ma teplotu a spi len na rukach a mm nie je doma a to sme hore od pol 5 :'(

renisco
16. únor 2012

@mmacko ať je brzo líp....

u nás to samé - malá prokašle celou noc, takže nevyspaná, do toho jsem nachcípaná i já a chlap na víkend nedorazí. do toho příští týden jakési prázdniny, tak je budu mít obě doma a budem lítat po doktorech, protože ta starší taky začíná....

co se toho casu týče... určitě ho nech. sice je menší, ale dokud se tam malá vleze, tak to otočení k sobě uvítáš. třeba ti pak malá sama naznačí, že nechce koukat na tebe, i když v tomto případě jsem chtěla otočný ne kvůli tomu, že na malou nevidím, ale kvůli větru atd....

tanija133
16. únor 2012

@mmacko presne tak, tiez si myslim, aby si si ho nechcala aj pol roka, aby si na malinku videla.....fusion je super, ale na nu zasa neuvidis... 😉 😉 😉 Ako malinka? uz je lepsie?

strihalka
16. únor 2012

Najde se maminka ktera pomuze?
Byla jsem velmi aktivni a z IONu vajka sjem sundala potah, ze ho pred prvnim pouzitim operu....jen ted nevim, jak hodat zpet, ty pasy se mi motaji kadetade a ja jsem ztraena...
Kdybych si to fotila pred sundanim tak budu vedet jen nejak ty foto mi prve chybaju...nenajde se nektera ktera mi poradi?Dakujem

renisco
16. únor 2012
moka
16. únor 2012

@renisco Super to vyzera. To je original, ci si si to vyrobila?

renisco
16. únor 2012

@moka to jsem si udělala sama. je to rychlejší než natahovat kvůli větru pláštěnku. díky tomuto jsem oželela otočnou sedačku... vím, že samochvála smrdí, ale jsem na tu svou boudu fakt pyšná 😀 😀 😀

moka
16. únor 2012

@renisco no ved aj mas byt na co hrda!!! 🙂 Si sikula, fakt 🙂

mmacko
17. únor 2012

@renisco wow parada. Sikovna si.
Este stale som casual nevyskusala, mala je uz lepsie na tom ale pre mna sa ta noc zo stredy na stvrtok stala hroznou...o polnoci ma chytila crevna viroza tak som v noci volala muza domov od svokrovcov..tolko som netyckovala za obe moje tehu dokopy...ale uz je lepsie nastastie
Tvoja mala ako?

adrianmama
17. únor 2012

@renisco velmi sikovne vylepsenie, naozaj, klobuk dole.....potom ak uz nebudete kocik pouzivat, mozno sa s nim ani nebudes chciet rozlucit..;)

renisco
17. únor 2012

@mmacko tohle znám... ☹ ty jsi aspoň mohla zavolat, já to musela přejít sama.... nikomu, komu bych zavolala na pomoc nemám... AŤ JE BRZO LÍP!
kašle, hlavně v noci, takže celé noci nespí, ale tohle nás trápí už od listopadu téměř každou noc. starší docela v poho, ale kašel u ní začíná taky a já mám rýmu jako trám...

renisco
17. únor 2012

@adrianmama přesně - na něj nasadím takovou cenu, že ho nikdo nekoupí, takže ho budu mít do smrti 😀 😀 😀 😀

mmacko
17. únor 2012

@renisco to mas na figu. Snad uz bude teplejsie a tvojim kockam sa polepsi.

bamarama82
17. únor 2012

Ahojte kocky, ja po dlhej dobu tu v teme... tak nas fusion sviniar na opierke predral sa.... a hlavne ze je to vylepseny podsity model 2010... Infarkt mam z neho. ako je mozne ze suchy zips prederie latku na opierke? uznaju reklamaciu? ja som kupila v nemecku maju oni medzinarodnu garanciu a nejaky servis???

mmacko
18. únor 2012

@bamarama82 skus sa popytat v pre deti

bamarama82
18. únor 2012

@mmacko tam mi je uz trapne aj ist lebo furt tam s niecim otravujem 😀 nic nekupim nakoniec a cosi furt zistujem... tak skor asi zavolam do nejakej inej predeti predajne nie tu v TN

mmacko
19. únor 2012

kocky, taaaak, dnes som konecne odskusala casual....no nie je to fusion....za novy by som skoro 500 e nedala. Je fakt uzky, ale ved fusak bude uz len mesiac, potom sa to zvladne na chvilu, ale budem ho mat len tu u nas, v aute bude fusion, ten sa jednoduchsie sklada. Ale jazdne je casual dobry, tichucky oproti hrkaniu fusionu, makksi. A ma lepsiu brzdu, lahsie sa zabrzduje ako na fusione.
....aaaale zistila som zavazny poznanok : ked je v meste vela kocikov, tak je na tom nieco....ked je menej, tak asi nie su az take super....vela fusionov je a je dovod 😉
.....keby som mala niekomu kto caka babo odporucit kocik, tak zuzujem odporucania na fusion a hartan 😉

renisco
19. únor 2012

@mmacko na casu poslední dobou slyším jen zápory... jako kdyby concord trošku odpružily, tak by byl super 😀 😀 si myslím, že ani jiné kola by nebyly problém.... tak proč to nezkusí sakryš 😨

mmacko
19. únor 2012

@renisco presne, mohli by ho odpruzit a asi je aj rozdiel v nafukovackach. No to je uz pre nas jedno 😉.
Casu som chcela vyskusat, tak mam, chvilu pojazdim a pri predaji nebudem stopro stratova.
Ale aspon som sa utvrdilla vtom, ze uz nema zmysel vymyslat 😉

renisco
19. únor 2012

@mmacko přála sis to, vyzkoušela. kdybys to neudělala, tak by tě to pořád stejně hlodalo - znám to...
já myslím, že kolikrát smysl vymýšlet má, ale chce to mít prachy a čas projíždět obchody a mít možnost i osobního okuku. a pokud ne, tak ty peníze 😀 😀

zrzuska
19. únor 2012

@mmacko fiha, dobre to vyzera ten tvoj novy kocik. a to uz robia aj casualy otocne sedacky. super. spokojna si? ci je moc maly? si daco tusim pisala ze uzky.
trochu som mimo som tu dlho nebola 😝
a concord uz mas novy potah?

my zajtra konecne ideme zaniest kocik.uz sa mi trha aj hore hned za zipsom kde je strecha prizipsovana. nehcapem lebo ja tasku na kociku ani nenosim. nechodim teraz nikde kocikom a ked niekam ideme tak to len sem tam a v dedine tasku nenosim. cize to nemam mat z coho osuchane. 🙄

baby skore uzdravenie marodom. my sme tiez boli chori. ameli uz ok, ale maly este sem tam chrci a ja tiez. zase mam nadchu, ide ma porazit uz z tych chorob. vsetci dookola su chori.

zrzuska
19. únor 2012

@mmacko ved a 2011 maju aj taku farbu ako sme mali tu modru nie? ci si chcela inu vyskusat? ja neviem aku by som vybrala

mmacko
19. únor 2012

@zrzuska to bola ze 2009 farba, uz taku nemalu tak som simohla vybrat 😉

azalka5
19. únor 2012

caute
prali ste niektorá poťah na športovej časti? potrebovala by som poradiť ohľadom upevnenia polohovania, viete niektorá ako to tam presne vyzerá ?

renisco
20. únor 2012

@azalka5 moc dobře nechápu dotaz.... jste potah prala - vyšroubovala ty pásy a teď nevíte, jak se dávají zpět?
tam se to dá krásně našroubovat i bez videa či fotek - podle dír od šroubků. ale můžete mrknout třeba youtube, tak jsou opěrky zezadu, nebo písněte, hodíme vám sem fota....
jinak já osobně potah neprala, vždy mi stačil vlhčený ubrousek na prdelku a šlo to tím krásně setřít vše... já mám teda černou barvu, nevím, jak jsou na tom ty šedé atd, jak moc je tam vše vidět i po utření...

azalka5
20. únor 2012

@renisco potrebujem vedieť ako vyzerá ta dierka do ktorej ide šrobik na polohovanie chrbatika. či ide čisto iba do dreva alebo je ta dierka v dreve "vypevnena" kovom. ako to mate Vy ?. dakujem.

renisco
20. únor 2012

@azalka5 VŠECHNY dírky jsou vypevněné kovem, do kterého se šroubek našroubuje. přímo do desky ne, do kovu v desce.