Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
6. bře 2012

@manila421 vajíčko se dává VŽDY v proti směru, nikdy se nesmí umístit po směru

manila421
6. bře 2012

@renisco uz sme si to nacitali, dakujem.som netusila ze sa to tak dava

renisco
6. bře 2012

@manila421 já ho u první taky dala po směru.... po fakt dlouhé době jsem dala malou do vajíčka a šup ke kámošce do auta (letěli jsme na pohotovost). já si zaboha nemohla vzpomenout, jak se to tam poutá a proč mi ty pásy nesedí...

renisco
7. bře 2012

jsem chtěla nechat udělat servis concordu, než mu vyprší záruka, ale bylo mi řečeno, že si stejně budu muset uhradit veškerou poštu a pokud bych to poslala na prodejnu, kde jsem ho koupila, tak by to musela přijmout jako reklamaci - jenomže když tomu kočárku nic není, tak stejně není co reklamovat... pak leda připlatit až ho budu prodávat za pozáruční servis...

zuziatko
7. bře 2012

@mmacko ako si bola spokojná so sedačkou Neo na Fusione ??
Lebo čakáme druhé. Tak rozmýšľam, že si nechám fusion športový. Neviem si zatiaľ nejako vybrať iný kočík. A s týmto som max spokojná.

Baby mne v auguste vyprší záruka. Zatiaľ nemám deravý poťah. Ale mohol by sa 😀 😀 😀 prederaviť. Vám všetkým dali nové poťahy ??

adrianmama
7. bře 2012

@renisco chcela by som sa spytat, ako je to so strieskami na vajicko ion. ja mam taku textilnu na tri cvocky, ale videla som, ze maju aj neoprenove uz iba na dva.Vedela by si mo povedat, z ktoreho roku je ta moja kolekcia? dakujem

mmacko
7. bře 2012

@zuziatko no neo sedel na fusion fajn, len som neo uz predala, lebo mne osobne vadilo to korytkove polohovanie.
Ale je fakt, ze inak je fusion najlepsie kocik, podla mna sa da v konecnom dosledku aj to neotocenie prezit.

mmacko
7. bře 2012

@zuziatko a gratulujem k babetku

zuziatko
7. bře 2012

@mmacko ďakujem 😵 😵 . a ako to bolo s tými polohami nea ?? už si nepamätám do akej sa nedal dať .....

mmacko
7. bře 2012

@zuziatko ono to islo kvazi do 2 poloh, ta tretia bola moooc lezata. Ako ked si to podlozis (pod podlozku das deku, uterak alebo nieco), tak je to dost rovina, ale neviem....zas mozno teraz, uz ked je vacsia by to bolo fajn, lebo v normalnom lezatom kociku ak dam do pololahu, tak sa smyka....napr v tomto je fusion super, tam sa nesmyka a asi by sa nesmykala ani v neu...uz nezistim 😉

zuziatko
7. bře 2012

@mmacko ďakujem. a išlo to tak aj v smere a proti smer ?? to mooc lezate znamena ze to padalo dole hlavou ??

renisco
8. bře 2012

@adrianmama co vím, tak 2009 měla ještě stínítko, 2010 už měla boudičku na cvoky a nedala se použít jako stínítko. jakou máš barvu? podle toho se dá zjistit víc.

mmacko
8. bře 2012

@zuziatko v smere jazdy som to ani neskusala, ja som to neo kupovala, aby som davala proti smeru jazdy. No ta velmi lezata je ta prva fotka, vyzera to v pohode, ale ked som tam naklikla malu, tak taka akurat bola ta stredna poloha, co je druha foto. Ono to vlastne nejde do uplneho sedu, len takeho skoro sedu - tretia fotka.
Ono to bolo uplne super, mozno keby som nebola kocikava maniacka a mala nebola zimna, ale vyzdrzala by vo vanicke do 6-7 mesiacov, tak je to dokonale, len moja mala uz v 4. mesiacoch bola natesno vo vanicke vo fusaku a overaly, tak som ju do sportaku dala v 4,5 mesiacoch

zuziatko
8. bře 2012

@mmacko jééj super. ďakujem za fotky. tak mám trošku obraz o tom 🙂
A ešte sa chcem opýtať či už sú na fusion nafukovacie kolesá ?? Prípadne ak nie či sa dajú kúpiť nové?? A kde ? A ešte či sa dá kúpiť nový poťah na kočík??

mmacko
8. bře 2012

@zuziatko no kolesa su, ale stoja okolo 80 e - nove nafukovacky, co je velmi vela ☹. Potah neviem, este som nepocula, ze by niekto kupoval novy, aj ked tu som uz videla na bazari, ze niekto predaval novy potah, ale neviem, odkial ho pani mala...ale zas keby si si toto vsetko kupovala nove...radsej predaj svoj stary fusion a kup si novy...vyjde to aj podobne, nie?

zuziatko
8. bře 2012

@mmacko no ja iba zatiaľ zisťujem. Lebo mám cherry tak pre dievčatko super. Pre chlapčeka by som potom iný poťah chcela. Tak uvidíme 🙂 🙂

A kde mám si zistiť prípadne ceny ?? AGS sport ??

Ďakujem za odpovede.

mmacko
8. bře 2012

@zuziatko asi hej, tam. Ja som tiez rozmyslala nad vymenou celeho fusiona, ale ked mne vymenili potah, tak ten mam novy, len tie kolesa ma mataju, ale to prezijem...80 e je vela. Novy sportak sa da aj za 350 e kupit ...je to na uvazenie....Netusim, kolko by mohol stat novy potah a ci sa vobec da kupit

renisco
8. bře 2012

@zuziatko ano, v AGS sport - tam mají i náhradní potahy, ale výběr barev velmi omezený. Cena byla nějakých 3500,- Kč. Kolik chtějí teď netuším.

zuziatko
8. bře 2012

@renisco ďakujem. skúsim tam zavolat a budem sa informovat.

adrianmama
8. bře 2012

@renisco ja mam ciernu, strieborna konstrukcia, len vo vnutri vajca a korbicky je kusok bezovej latky vsitej..dik

adrianmama
8. bře 2012

@mmacko @zuziatko ja som si kupila to korytko z nea, tak ti neskor poviem ako sme to vyuzili my.predpokladam ze to budeme vyuzivat coskoro, mala je uz teraz velmi velka, aj ked sa mi bude v poho zmestit do vanicky, myslim , ze uz nebude chciet tak vela spavat a bude skor zvedava na svet. tak dufam, ze napriek tomu, ze npojde do uplneho sedu, zuzitkuejme ho. a na jesen uz pojdeme na ostro do sportoveho fusiona...;) inak ja som kupila tuna na bazare nafukovacie kolieska od jane za 50...boli skoro nove, iba chybali klobuciky na ventilkoch, ale za 20 centoch som to skompletizovala. sice kostrukcia je o cosi tazsia, ako s penovymi kolieskami, ale uz som tak vycvicena s dvoma detmi, ze mi to skoro uz vobec nepride....inak kolieska boli v zime uplne sqvele, nevrzgali a sli tichucko. takze ja len.odporucam nafukovacky.

renisco
8. bře 2012

@adrianmama nejlepší by byla fotka 😀

mmacko
9. bře 2012

@adrianmama presne, nafukovacky su sice akoby "tazsie", ale ovela maksie a idu uplne ticho, ja teraz jazdim na tom casuale a tiez ma nafukovacky.
Ja som tiez chcela kupit aj so jane od jednej pani, ale nechce predat ☹.
Tak super, potom hod foto tvojho nea/fusiona 😉. Ake neo si kupila, aku farbu? Mozno bola chyba, ze ja som mala 2008 a to je ovela viac hlboke ako od kolekcie 2009, tie maju tu zmensovaciu vlozku lepsiu.

adrianmama
9. bře 2012

@mmacko ja som kupila to iste , co si mala ty, z mmb z ciech....takze fotit moc nemusim, len mam inu podlozku...;) moja mala je uz teraz obrovska, ked ma necele tri mesiace uz ma nieco cez 6 kg, ledva sa mi uz zmesti do vajca v zimnom overaliku, tak sa tesim na oteplenie, nech nam vajco este posluzi....preto sa neobavam velkosti korytka od nea....na jesen ho budem isto predavat, som zvedava, ci to korytko aj predam....ozaj, pri skladani konstrukcie nemas problemy s kosikom? ja ho musim vzdy trochu zatlacit dovnutra, aby som mohla konstrukciu zakliknut

renisco
10. bře 2012

@adrianmama s tím košíkem vím, že je problém u více mamin - takže nejsi jediná

moka
10. bře 2012

Potvrdzujem, ja tiež musím košík zatlačiť, aby som mohla kočík zložiť.. Teraz v zime to ide ešte ťažšie, keďže tam mám aj šitý nánožník.

sesilia
10. bře 2012

ja som sa informovala a novy potah stoji 240 EUR. To za to kupite aj jazdeny kocik🙂

sesilia
10. bře 2012

Ja som kupovala kocik v obchode "predeti", teraz som kocik uz druhy krat za polroka reklamovala,opat predraty potah a opat mi ho presili. Bola som dost nastvana a je len otazka casu,ked sa potah opat niekde prederie. Prva reklamacia bola klasika na chrbtovej opierke dole,druha reklamacia bola predratie potahu na sedacej casti zospodu a teraz sa mi zacina drat aj hore na chrbtovej opierke. Predavacka mi povedala, ze to sa mi musi predrat 3x na tom istom mieste, co je podla mna blbost, aby bola reklamacia uznana a dali mi novy potah. Najblizsie tam uz mienim urobit divadlo,ak mi nevratia novy potah alebo nevratia plnu sumu za kocik.

Mate niekto skusenosti s reklamaciou kocika v obchode "predeti"?

manila421
12. bře 2012

Ahojte, co myslite bude to sediet do mojej Concord vanicky? http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/ba...

renisco
12. bře 2012

@manila421 rozměrově určitě, ale jestli budou sedět ty výřezy na pásy - toť otázka 😀