Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

karlanov
16. bře 2012

@renisco
@mmacko
tak jen pro informaci, žádné nové zprávy nemáme, protože jsem byla s malým u doktorky a dostal antibiotika, manžel je dnes taky dostal a já je beru od neděle, takže jsme na hromadě celá rodina a kočárek musí chvillku počkat - doufám, že se tam dostaneme příští týden
jinak souhlasím s názorem, že u nás bude problém hlavně v p. Fialovi, ale vzhledem k tomu, že to v ags vždycky skončí u něj, tak se bohužel nedá nic dělat
ještě mě napadlo - myslíte, že by mělo cenu kontaktovat německý concord?

mmacko
16. bře 2012

@karlanov podla mna to ma cenu, ja by som to urcite skusila napisat priamo do concordu a napisat tam vsetky tie veci:
ze sportovu cast Vam instaloval p. Fiala
ze nie je navod na pouzivanie

renisco
16. bře 2012

@mmacko a ještě bych dopsala - ať za ty peníze to šijou z lepšího materiálu 😀 😀

mmacko
16. bře 2012

@renisco presne, doslova...ze je to super kocik, vypichla aj superlativy, nech im pomastime ego a potom napisala, ze by to mohlo byt z lepsieho materialu, aby sa kazdy druhy kus nedral 😉

renisco
16. bře 2012

@mmacko no ale lhát se nemá 😀 😀 😀 😀 😀

vlnka81
18. bře 2012

ahojte (@mmacko, @renisco a ine maminky :- ) , rozmyslam nad concord fusion. Neo ma odradil pretoze nema "podlozku" na nohy kde by sa bejby ked dorastie oprelo (myslite ze je to naozaj potrebne? bude to moje prve bejby a fakt netusim do akej miery to moze vadit). Potrebovala by som poradit kedze na nete nie je jasne ci sa da fusion otocit tak aby ste videli/aj nevideli na bejby? Da sa fusion dat uplne do lahu? co som videla na you tube tak to bolo len tak na pol ceste k lahu. velmi velmi by ste mi pomohli. Inac rozmyslam nad Britax B smart - ten ma len jednu chybu - drkocu mu kolieska, aspon podla toho co citam na fore ☹

renisco
19. bře 2012

@vlnka81 asi takhle... potřebné to u Neo není, protože až dítko na to stupátko dostane, tak se do toho kočárku nevleze.... Raděj bych koukala na délku podnožky, stupátko až u golfek je potřeba.
Fusion se otočit nedá, ale kdyby dal, tak zase nebude tak úžasně prostorný. úplně do vodorovného lehu nejde, ale ono na jednu stranu to až tak potřeba není, ale na druhou stranu by ještě víc do lehu jít mohl - je na můj vkus pro malé mimčo dost v pololehu. ale až bude dítko větší, tak je to OK.
Britax B smart nedoporučuju v žádném případě. Ani za ty peníze nestojí. Jde sice sedačka otočit,, ale manipulace s kočárkem je děsná. To už concord se mi zdá odpružený víc. Je dost těsný, podnožka je šíleně krátká a sed není taky nic moc exttra - zdá se mi krátký - malá mi z něj sjížděla a nebýt mezinožní pás, vypadne mi z tama.
Co vyzkoušet brio go? Je otočná sedačka, která je navíc i prostorná, je hezky odpružený. Já ho neměla, ale znám spoustu bab, co ho nechtěli, protože se jim nellíbil, ale z hecu jej vyzkoušeli a nedají na něj dopustit.

Nebo ještě gesslein (má plnou škálu podvozků), otočná sedačka, je odpružený...

mmacko
19. bře 2012

@vlnka81 pridam sa k renisco:
mala som aj neo, aj fusion...fusion je moja srdcovka. Je pravda, ze sa neda otocit k mame, ale to je potrebne take 3 mesiace ked vyrastie z vanicky babo, ale da sa zvyknut na to, ze nevidis na babo. Do uplneho lahu nejde, ale ja aj v kociku, kde je uplny lah davam taky pololah, lah mi pride divny, skoro akoby babo padalo dole hlavou.
Ja som popri fusionu mala viac kocikov, aj pred nim a keby som kupovala novu 3 kombi, tak by to zas bol fusion (len s dufanim, ze uz novu kolekciu spravili lepsi potah, kedze starsie kolekcie sa potah predieral zozadu).
B smart nieeee, mne sa tiez pacil, ale ako som ho viac pozerala a ako aj pisala renisco, tak nikdy viac.
Este jediny kocik, nad ktorym by som uvazovala je hartan (vip alebo r1 alebo topline), je tiez preistranny, ale aj otocny a viac odpruzeny ako fusion.

renisco
19. bře 2012

@mmacko já třeba nechtěla otočný kvůli tomu, abych na malou viděla a ona viděla na mě, ale kvůli tomu, že do toho kočárku po směru fouká... nakonec jsem to vyřešila tou pláštěnkou proti větru.
Hartan jsem zapomněla, i když mi připadne téměř jako gesslein 😀 😀

mmacko
19. bře 2012

@renisco pravda, to fukanie je na figu, ale da sa riesit clonou.
Hartan je uplne iny a ovela lepsi ako gesslein podla mna...mala som cest skusit oba a hartan mi pride vymakanejsi, menej sa rozhega, lepsie sa sklada. Skusala som osobne topline a vip a parada, kamoska ma r1 a tiez su spokojni.
Ale je to vec nazoru...ako tvoj gessik sa neda porovnat s klasickym pri tvojich "tunningoch" 😀 , lenze skoro ziadna mamina nie je taka vynaliezava a sikovna

renisco
19. bře 2012

@mmacko spíš bych řekla, že žádná mamina není tak rozmlsaná a nespokojená, aby si musela přešívat celé kočary 😀 😀 😀
jasně - souhlasím - ale já měla na mysli teď hlavně sedačku, že je téměř stejná jako gesslein (konstručně) , podvozky jsou hodně rozdílné

karlanov
20. bře 2012

ahojte, tak jsme dnes byli za p.Fialou, aby nám vysvětlil reklamační protokol
co dodat............kočárek Concord Fusion je dobrý pokud s ním není žádný problém, ale jinak.....neochota, arogance atd.
prodřený potah je naš vina - nesprávné používání - návod není, ale to jsme si měli vyřešit s prodejcem - oni nám nejsou schopni (ochotni) ho dodat (ani kdybychom si ho chtěli zaplatit)
opravu (i kdybychom ji zaplatili) nám neprovedou, protože nejsou švadlena
takže závěr je, že máme prodřený potah, na dalších místech zesláblou látku, ale můžeme si to "nabouchat do kecek"
jediné řešení je pravděpodobně koupě nového potahu - 3.490,- Kč ☹

mmacko
20. bře 2012

@karlanov ty brdo, ten Vas pan Fiala robi pekne zle meno aj concordu...u nas s tym nebol problem ani v predeti ani v brendone, vsade uznali reklamaciu....to je dobry idiot...

renisco
20. bře 2012

@karlanov NO TO SNAD NENÍ MOŽNÉ!!!!
a co řekl na to, že Vám ho sám nasazoval?
teď už jedině napsat do němec do concordu....

karlanov
20. bře 2012

@renisco na to víceméně nic moc neřekl, jen že se to mělo kontrolovat, utahovat a bla, bla, bla

karlanov
20. bře 2012

@renisco
našla jsem kontakt - info@concord.de - myslíš, že to bude ono?

renisco
21. bře 2012

@karlanov http://www.concord.de/de/kontakt
jj - to by mohlo být ono...

mmacko
21. bře 2012

@renisco
@karlanov urcite tam napis, stoji to za to.

vlnka81
21. bře 2012

zeny @mmacko aj @renisco dakujem vam velmi pekne. velmi ste mi pomohli. tak ja som sa od concordu odmotala a teraz som namotana na hatran vip/racer gt 🙂 dokonca je kompatibily s romer autosedackou co nam maximalne vyhovuje. kazdopadne dakujem 1000x 🙂

renisco
21. bře 2012

@vlnka81 tak to je jiné kafíčko - hlavně co se odpružení týče. ve velikosti sedačky ale vždy (zatím teda) vítězí concord 😀 😀 😀

vlnka81
21. bře 2012

@renisco nuz ja mam horko tazko 160cm a manzel 173cm tak dufam ze nebude obor po mojom otcovi a pekne sa zmesti aj do hartana 🙂 aj ked teraz tie deti rastu ako z divych vajec 🙂 ale v porovnani s britaxom je hartan vacsi, vsak? prave pozeram aj brio go...vyzera tiez bajecne este ze sa neda dat do uplneho lahu lebo to by som asi zacala tiez zvazovat a a mojho draheho by uz asi zo mna piclo 😉

renisco
21. bře 2012

@vlnka81 já taky pořád mlela, že chci kočárek do úplného lehu a prdlajs - vůbec jsem to nevyužila... malé se líp spalo s trošku nadzvednutou hlavičkou a taky jsem se bála blinkání, tak to vyvýšení bylo lepší... 😀 😀 😀
a ze začátku se stejně používá hluboká korba nebo taška, která má pevné dno a dítko je tak i tak na rovném... jen může mít trošku úhel, ale pořád je rovně 😀 😀
pro letošní rok má brio krásnou barvu

vlnka81
21. bře 2012

@renisco tak ja uvidim az po nasom prvom ako som vybrala a co bolo zbytocne... 😎 ale vdaka za nazor, mozno si na neho coskoro so suhlasom spomeniem 🙂

mmacko
21. bře 2012

@vlnka81 hartan je super volba, tam su sedacky rovnake u vsetkych druhov, rozdielne su len podvozky.
VIP je najmensi, super do mensich aut
racer gt je klasika
topline ma otocnu rucku
A hartany je naj objednat z nemecka, usetris aj 150 e 😉

vlnka81
22. bře 2012

@mmacko dakujem, si super zlata 🙂 este sa ti ozvem na hartanskom fore - aby som neprehlusila concordsku diskusiu 😉

mmacko
22. bře 2012

@vlnka81 na tom fore nie som, tam len sem tam pozrem poslednu stranu, ked sa chces nieco spytat, tka tu alebo mi posli IP 😉

karlanov
23. bře 2012

tak jsme dnes poslali email + fotky prodřeného kočárku do Německa, během cca 1/2 hodiny přišla odpověď s doplňujícími otázkami a teď to vypadá, že nám pošlou nový potah (snad to vyjde) - sice v barvě chilly - jinou prý ze staré kolekce nemají - původní máme polar, ale snad to Vojtovi vadit nebude 🙂
to jednání je tedy špičkové - to se nedá srovnat s p.Fialou!!!!!

takže doporučení pro ČR - po zkušenostech bych asi vše řešila raději přes concord.de

renisco
23. bře 2012

@karlanov TAK TO VÁŽNĚ OBR GRATULACE!!!! je super, že jste se nenechali odbít....
já bych nikam psát nemohla, páč německy neumím ani ahoj.. 😀 😀 😀

renisco
23. bře 2012

dnes mi dorazila látka na zástěrky do školky....
tak strašně se mi líbí, že jsem si z ní hned musela ušít vložku do kočárku .... zástěrky musí počkat 😀 😀 😀

mmacko
23. bře 2012

@renisco ty si sikula, krasna.. Inak, dnes som videla nazivo ten britax, co mas aj ty, a teda ma velmi neocaril..ziadna slava...a zasmiala som sa, ked som o britaxe b smart citala dnes v casopise, ze je super odpruzeny 😉

@karlanov woooow, to je super, gratulujem. Chili je pekna, vseobecne mne sa velmi pacia cervene kociky aj pre chlapcov.