Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
23. bře 2012

@mmacko ...a o tom to je... každému se naštěstí líbí něco jiného....
no to víš - úplná houpačka 😀 😀 😀 já to o něm četla taky, ale říká se, že starší ročníky nejsou odpružené (jen trošičku) a že rok 2012 prej je. ale jak moc a co je na tom pravdy netuším - neviděla jsem. měla jsem ten starší.

lucula73
23. bře 2012

@mmacko čauko..a ty aký kočík používaš?ten casual ešte máš? 😀 ,som to tu dlhšie nečítala,tak ani nie som v obraze 😉

janet24
23. bře 2012

Concord odporucam ja ma chilli a som vemi spokojna

karlanov
24. bře 2012

@renisco
@mmacko
moc vám děkuji za podporu, kdybych sem tam nečetla toto forum, tak bych nebyla v obraze a asi bych se nechala odbýt a byla naštvaná
jooo já bych do toho Německa taky napsat nemohla, to manžel - sice jsem ho k tomu musela vybičovat, ale nakonec to sepsal a snad to tam i pochopili 🙂 šikulka

karlanov
24. bře 2012

na tu barvu jsem zvědavá, minulý týden jsme byli v obchodě a já koukala na novou kolekci - zrovna tam měli pepper - já teda spíš zkoumala nový potah a barvu nějak neregistrovala - jsem nevěděla, že bych jí měla omrknout 🙂
tak doufám, že to přijde brzy, dám vědět jak to na mě působí a jestli to Vojtovi nevadí - teď už je dlouho v golfkách, tak snad ocení lepší svezení 😉

renisco
24. bře 2012

@karlanov super - - pak se ozvi 😎 😎 😎 😎 😎

mmacko
25. bře 2012

@lucula73 Luci, teraz pouzivam casual, fusion je odlozeny. Casual je fajn, ale keby som sa rozhodovala znovu, trojkolku nekupim. Ale pomer cena: vykon: kvalita super....hlavne si uzivam to odpruzenie a nafukovacky 😉...ale uz sa tesim na zimu na fusion

@karlanov ta pepper je krasna, super, ze ti tak uznali..ten p. Fiala je hrozny, neviem, preco robi take problemy

manila421
26. bře 2012

Ahojte, mam otazocku. Ked skladate konstrukciu aj vam tak tam zavadzia ten kosik? tak sa tam cudne spuci....to tak ma byt?

renisco
26. bře 2012

@manila421 taky tak. než ho složím, musím košíku pomoct...

karlanov
26. bře 2012

@manila421 nevím, jestli to tak má být, ale nám ten košík taky čas od času překáží a jindy je to zas v pohodě...

vlnka81
26. bře 2012

@renisco tak nakoniec sme v sobotu objednali hartana VIP XL . este mi cez IP radila @mmacko tak snad budem spokojna. Britax B Smart som nikde nevidela ale kazdopadne asi nieje tak pohodlny ako hartan. Ten hartan vyzera ako maly fotelik - tak snad drobec bude chciet aj chodit, nie len sa vyvazat hore dole 🙂

renisco
26. bře 2012

@vlnka81 ježiši, to určitě!! hartan je krásně odpružený, rozhodně prostornější, vymakanější... to se s B smartem vůbec nedá srovnávat... to je chcípák 😀

laloona
26. bře 2012

Maminky prosím o radu : fusion a nebo neo? děkuji 🙂

janet24
26. bře 2012

ja mam fusion a je to najlepsi kocik aky som kedy skusala.kludne sa pytaj ked budes nieco potrebovat rada odpoviem

laloona
26. bře 2012

@janet24 Děkuji, já právě fusion jednou měla,sice starší verzi,ale vrátím se k němu,protože po několikerých je ten nej 🙂 líbí se mi ale i neo,hlavně tím,že jd otočit po i proti směru,ale bojím se těch koleček,jestli ty přední zdolají přejezdy z chodníku apod.

janet24
26. bře 2012

aj ja som chcela kocik aby som na malu videla ale kamaratky ma spucovali ze mala je zvedava na okolie pri prechadzke a nie na mna .A mali pravdu krasne sleduje okolie a mna si ani nevsima obcas sa obzrie ci som pri nej ale inac nic.Tak urcite nevol kocik kde je babo otocene k tebe ukratis ho o krasnu prechadzku.

laloona
26. bře 2012

@janet24 tak my máme holky stejně staré jsem koukala 🙂)) asi se vrátím k fusionu 🙂
prosím tě a co ta neoprenová stříška v zimě? není špatná, nepadá když se do ní opře vítr?

janet24
26. bře 2012

vobec drzi pokope a vobec nepremoka kocik je pohodlny dostatocne dlhy .aj kosik je velky,

renisco
27. bře 2012

@laloona určitě fusion. neo je kolíbka, dítku se to vůbec líbit nemusí - jakoby stále sedí a když leží, má nožky nahoře... a u nea je sedačka podstatně menší než u fusionu...

mmacko
27. bře 2012

@laloona ja tiez radim fusion, neo sa sice da otocit ale inak ma vsetky vyhody na svojej strane fusion. V zime je v pohode, ja som napr plastenku vobec nepouzivala, len som stiahla striesku k madlu a vytihala nanoznik z madla ked snezilo alebo prsalo a stacilo.

karinka2105
27. bře 2012

ahojte,po tomto kociku vlemi tuzim,takze tie co ho mate prosim pvedze pre a protiiii,dakujem 🙂
uvazujem este na gt3,ale onej som moc dobre nepoculaaa

barbora87
27. bře 2012

Babule budem predavat concord fusion cely cierny...pouzivany dokopy mesiac takze ako novy...ak by bol zaujem prpsim ip

karlanov
27. bře 2012

ahojte, tak nám dneska psali z Německa, že ten nový potah opravdu odeslali. to jsou věci, to by měl vědět p. Fiala - no manžel se na něj chystá 🙂

renisco
28. bře 2012

@karlanov no super!!!!

karinka2105
28. bře 2012

ahojte,ziadne recenzie? 😒

tanija133
28. bře 2012

@karinka2105 Fusion je super, dlho som si zvykala, vadilo mi ze sa neda ostacat sedacka, ale od roka nam to uz nevadilo....
Vyhody:Super sa s nim karuje, lahucko, aj jednou rukou, prejdes kazdy teren ,aj ked nema nafukovacky...je velky priestranny, a pritom lahky, zmesti sa aj do maleho auta....aj ten nanoznik v madle je celkom prakticky.....normalny nepotrebujes....
Nevyhody: kratka strieska, neda sa v lahu velmi stiahnut aby babo bolo chranene ked spi napriklad.....a casto sa dere potah pod chrbatikom,alebo pod sedakom...ale vymienaju ho v pohode...mne to nespravilo...lebo mne krpec nespava v kociku....
GT neviem ake je..ale je tiez velke....

karinka2105
28. bře 2012

@tanija133 dakujem ti krasneee

mmacko
29. bře 2012

@karinka2105 ahoj, ja som tiez s fusionom spokojna, nevyhody popisala tanija, az na tu strechu, napr ja som mala 2 fusion sedacky so strechami a ani na jednom nepadala v lahu strecha, cize bola dost dlha.
GT 3 mala znama, ovela tazsie sa karuje a trojkolku nekupuj...osobna skusenost 😉. ja mam okrem fusionu aj casualplay s4 otocny, ten ma vpredu dvojkoleso jedno a aj tak nie je stabilny (myslim tym, ze napr na obrubnik nevyjdes s jednou rukou, musis zapojit obe). segra ma slalom a este horsie, nestabilita....
Moja osobna rada (baby ma tu poznaju 😉 ), fusion alebo ak chces aj otocenie sportaku k sebe a vacsie odpruzenie tak hartan (racer gt, vip - ten ma najspratnejsie podvozok, alebo topline - ten ma preklapaciu rucku, najvacsi podvozok a aj tak sa krasne lahko karuje...vsetky hartany maju rovnake sedacky, len podvozky su ine)

karinka2105
29. bře 2012

@mmacko a ake si mala vraj 2010 je taka stou strieskou padavou

mmacko
29. bře 2012

@karinka2105 ja som mala 2009 a teraz mam 2011 😉...Ale moja srdcovka je v 2012 farba candy fialova, konecne nova farba. bohuzial, uz ju mat nebudem 😉