Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 já tady raděj dojmy psát nebudu. já jsem šílený kritik a vzhledem k tomu, že nemám ráda trojkolky, tak asi nic kloudného nenapíšu 😀 😀 😀 😀 maximálně vložím pár foto...

tanija133
29. kvě 2012

@renisco ja viem ze si kritik , ale aj tak ma zaujima tvoj nazor... 😉 a 4 kolky su neni? , lebo pri BJCM klasike boli aj 4 kolky....

renisco
29. kvě 2012

@tanija133 u těchto jsou jen 3kolky. ale třeba na 4kolce pracují a bude příští rok 😀 😀 ale to už bude pro mě paséééé

mmacko
29. kvě 2012

@renisco
@tanija133 no baby ,dnes som zmenila nazor na nunu, renisco, to by bol mozno kocik do auta, malicky, lahucky, lahko sa karuje, kosik je v pohode, ide skoro do lahu, strecha fajn, jedine chyba podlozka pod nozicky, ale inak fakt fajn kocik, dnes prisiel akurat kamoske

renisco
29. kvě 2012

@mmacko ten už jsem řešila, ale barvy, ve kterých by možná šla, nemají chybou výrobce polohovatelnou podnožku na nožky... sice ji nepotřebuju, ale proč dávat stejné peníze za něco, co nemá... a má vysouvací rukojeť, proto jsem ji zavrhla.

mmacko
29. kvě 2012

@renisco ta polohovatelna podnozka je aj tak nepouzitelna, takze tak a ta vysuvacia rucka, ako to nemam rada ani ja, ale nuna ma tvar rucky taky, ze sa karuje ako polohovatelna, takze na nej mi to nevadi. Kamoska ma farbu emerald pre chlapca a pre babu je jasnacka naj ruzova 😀

renisco
29. kvě 2012

@mmacko tak emerald má už podnožku. vím, že to je jako u BJ nebo Britaxe, ale proč dávat stejné peníze za starou kolekci. a ta ručka mi vadí v tom, že bych ji musela mít hodně dolů a to se pak káruje hůře a je tam mín místa. no uvidím, až dorazí BJ. U nuny bych brala night nebo sand, ale to jsou staré kolekce za peníze nové kolekce. to ať si narvou někam.

mmacko
29. kvě 2012

@renisco no vsak jasne, ale ta emerald je velmi pekna, ja som bola antinunova a dnes sa to otocilo o 180 stupnov 😀

renisco
29. kvě 2012

@mmacko já ji viděla. zaujal mě teda akorát skladností. ale já chci kočar i do sněhu, což bych s nunou nedala.

mmacko
29. kvě 2012

@renisco to je pravda, je velmi nizko polozeny, kamoskin 10 mesacny syn do nej sam vliezol. Do zimy urcite nie je, ale ako golfac do auta a druhy, treti kocik super, len cena by mohla byt polovicna...

renisco
29. kvě 2012

@mmacko jako utíkáč do auta je jasně super. je mi jasné, do čeho za chvíli pujdeš, až pujdou s cenou dolů 😀 😀 😀 😀

mmacko
29. kvě 2012

@renisco nieee, uz nemozem, teraz sa presunul smer nasich financii inde, takze koncim pri fusionovi a mojom ruzovom chiccu 😀 ......aj ked nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀

renisco
29. kvě 2012

@mmacko taky jsem říkala, že s gessem a concordem dokočáruju a stejně jsem musela ten BJ vyzkoušet, když ho všichni tak šíleně chválí... snad se dozvím, co je na něm tak úžasného, až dorazí... jen nevím, jestli nebudu jediná, která ho vrátí zpět 🤐 🤐 🤐

tanija133
29. kvě 2012

@mmacko super, no moze byt dobra, len mna nastastie nelaka zatial, tie nozicky mi vadia a pre moju buchtu je dost plytky....ja som zistil ,ze preferujem priestrannost..ale tiez nehovorim ze nikdy.. 😀

lucula73
29. kvě 2012

@mmacko ahojček,tak to sa mi páči tá odpoveď že druhý tretí kočík...........ako topánky 😀
kurnik baby,nás vychovali v jednom kočíku a čo my tu furt riešime 🙂
Inak moj drobec stále hľadá fusion,je úplne nešťastný,som to nečakala....dnes ale dokonca spal v novom kočíku,nohy mu trochu viseli ale dalo sa......no fusion je fusion,fakt do tých 3 rokov 🙂

tanija133
29. kvě 2012

@lucula73 mne maly ,ked som mala v chodbe Fusion a Mac, tak chcel ist len do Fusionu......a pri Macovi vrestal....tak som Fusion schovala......ale pomaly ho zasa vytahujem a je zasa the best.... 😉 Su to mozno chlapi a su zvyknuti na to svoje co maju radi, a pouzivali najdlhsie a my sa im to snazime zmenit a oni nechcu....MOzno.... 😉

moka
30. kvě 2012

@tanija133 dik za tip, pozriem, kde ju maju v obchode, nech ju aj odskusam.

tilly
30. kvě 2012

baby, keby ste chceli niekto fusion, dajte vediet, nevojde sa do vytahu k mojej babke, co je pre nas problem... 😢

renisco
30. kvě 2012

@tilly co má za výtah, že se tam nevleze? já se s fusionem dostala do každého výtahu, tak by mě ten výtah fakt zajímal... i do toho úplně nejstaršího pidi..

tilly
30. kvě 2012

@renisco to su vytahy v starom meste, take tie prve... take blbe otvaranie to ma...

sofialauren
30. kvě 2012

Ahojte, pridavam a k teme ak mozem,mam concord fusion uz 7 mesiacov a neviem si ho vynachvalit,ci uz vanicku,vajicko alebo sportovu cast,vela cestujem lietadlom,autom je velmi lahky, kompaktibilny,nic by som na nom nemenila. Jednou rukou ho zlozim aj rozlozim,proste super.

veronka
30. kvě 2012

@renisco @tilly @lucula73 @tanija133 baby aký je rozdiel v kolekciách 2010 a 2011? bamboo a sahara?

veronka
30. kvě 2012

@renisco ja sa teraz rozhodujem či mám kúpiť pre malého concord alebo GT. potom daj vedieť a porovnaj

lucula73
30. kvě 2012

@veronka a koľko má tvoj malý?ja neviem,ale podľa mňa by ti stačil gt,nie?ale ak veľa spáva v kočíku,tak možno aj ten concord..... 😉

veronka
30. kvě 2012

@moka kde si kupovala fusion? a za koľko?

tanija133
30. kvě 2012

@veronka co ja viem, tak bamboo a sahara je to iste, 2010 bezovu nazyvaju bamboo, a 2011 bezovu nazyvaju sahara, 2011 vraj strieska nepada, uz drzi dobre a ma akurat ine logo 2011, inac ziadne rozdiely co aspon ja viem...ale baby ti mozno este poradia.... 😉 Neviem ,ci GT alebo Fusion, oba su velke sportove kocare....ale ja osm spokojna velmi s Fusionom... 🙂 Zalezi teraz od vahy, skladnosti, vysky chrbtovej opierky, dlzky opierky pre nozicky, ten vacsi by som brala z tychto 2....parametre GT nepoznam....ALe Fusion je super priestranny... 😉

veronka
30. kvě 2012

@lucula73
@tanija133 tak malý má skoro 26 mesiacov a 18 kg, v kociku aj spava, hlavne na vyletoch, to aj 2-3 hodiny, tak chcela by som co najpriestrannejsi, ale zase nie nejake tazke hebedo...od ktorej kolekcie by ste mi teda doporucili kupit a kde? kde su najlacnejsie?

tilly
30. kvě 2012

@veronka najlacnejsie su v predeti

veronka
30. kvě 2012

@tilly tam je už iba vo farbe apple

veronka
30. kvě 2012

@tilly nemáš tú fotku malého v concorde?