Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
8. čer 2012

@lucula73 mám chlapca
@tilly F4 má šírku 58 cm

veronka
8. čer 2012

hehe, už na druhej strane som prvá 😀 idem s malým von, večer som tu 😉

veronka
8. čer 2012

baby, mimochodom, z profilovky nie je poznať, že mám chlapca? 😀

veronka
8. čer 2012

žeby som zapísala sama celú stranu?

to je nuda, čo? 😀 😀 😀 😎

mmacko
8. čer 2012

@veronka hehe, dalsia zlata concordacka....super, tesim sa 😉
No na fotke mas babo, ale to moze byt aj aj 😉. Daj si do profilovych info udaj o malom, nech vieme 😉

veronka
8. čer 2012

@mmacko veď mám, ale asi zamknuté 🙂

veronka
8. čer 2012

inak mám 21, pre tie čo neviete 😀

mmacko
8. čer 2012

@veronka noo, parada, uz vsetko vidime....ty sa mas, ja mam trosku viac rockov 😉

tanija133
8. čer 2012

@veronka tak ty si aka mladucka, a uz ake velke dieta mas....

veronka
8. čer 2012

@mmacko
@tanija133 no bola som trošku šikovnejšia, aj keď to je nadlho, ale nemáte mi čo závidieť, teda až na toho môjho čertíka 😀

veronka
8. čer 2012

@tanija133
@mmacko baby, môj malý mi našepkával už na písomných maturách 😀 a keď som bola na ústnych, tak to už mal 5 mesiacov 😉

mmacko
8. čer 2012

@veronka hehe, no moj manzel "chodil" so svojou mamou este aj do 4. rocnika strednej, pocas maturit mal uz rok 😉.....ale ma to vyhody, ja si nepamatam 40 tku mojej maminy, ale svokry ano 😉

veronka
8. čer 2012

@mmacko môj malý tiež chodil so mnou do 4. na OA a poctivo prvý polrok, druhý už bol ťažší, to som chodila iba na písomky a na skúšky, ale dalo sa....aj na stužkovej som ho mala zo sebou 😀

ale nám je veselo 😀 len nás tu je akosi málo 🙄

mmacko
8. čer 2012

@veronka tvoj chodil v brusku, moj manzel uz v kociku 😀

veronka
8. čer 2012

@tanija133 @moka @lucula73 @tilly @renisco @orovka baby kde ste všetky??? 😠 či si plníte manželské povinnosti? treba, treba, veď je pred výplatou 😀 😀 😀

orovka
8. čer 2012

@veronka
@mmacko čaute, čaute ja som tu......ja mám manžela v robote 😀 😀 😀

veronka
8. čer 2012

nepôjdete zajtra na Donovaly niektorá? http://www.habakuky.eu/planovanepodujatia.xhtml

orovka
8. čer 2012

@mmacko ty máš jakú mladú svokru. 😉

mmacko
8. čer 2012

@veronka my nie, mame oslavu, moja starsia oslavuje 3 roky 😝

veronka
8. čer 2012

@orovka tak teba to čaká zajtra 😀 môj priateľ je doma a ja som tiež doma, ale budem sa mu tam musieť nasťahovať, až tam nemá také ticho po večeroch 😀 viete, že mne ústa strašne idú keď som celý deň sama s malým a potom keď príde priateľ z roboty alebo mamina? mamina ma vie pochopiť, keďže bola 10 rokov na materskej, ale priateľ to nevie pochopiť, že sa potrebujem vyrozprávať a povedať, čo sme za ten deň zažili, čo sa udialo 🙄
predstavte si, že ste v jeho koži, v robote mu celý deň hučí vŕtačka, miešačka, zbíjačka, príde domov a tam mu zas za ušami hučí priateľka 😀 ani sa mu nečudujem, že sa nenáhli domov z roboty, ani že vždy radšej zaspí pri malom, keď ho uspáva 😎

lenkaga
8. čer 2012

ahojte, pouzivali ste tento kociar niektora aj v zime? ako je to na snehu, ide sa s nim dobre? dakujem.

orovka
8. čer 2012

@lenkaga Ja som nemala problém cez zimu, ale je pravda, že snehu veľa nebolo. 🙂

lucula73
8. čer 2012

@tilly akú si si dala šiť?aj mn euž prišla od hviezdy podložka 🙂

lucula73
8. čer 2012

@lenkaga prvú zimu som ho vobec nepoužívala,mala som ešte iný kočík na na fukovacích kolesách a druhú zimu snehu u nás moc nebolo....kebyže má nafukovačky,taak to isto pojde lepšie,ale dalo sa 😉

veronka
8. čer 2012

@orovka
@mmacko prší u vás? tu dosť a pravdepodobne príde poriadna búrka 😠

mmacko
8. čer 2012

@lenkaga ja som pouzivala v zime a v pohode. Ked su zaveje, neprejde ziadny a inak prejdes v pohode?
@veronka uz zacina liat, snad sa v noci vyprsi a zajtra nebude.
@lucula73 aku podlozku? Hod potom foto

orovka
8. čer 2012

Tu neprší a dúfam,že ani nebude.
@veronka

orovka
8. čer 2012

@lucula73 aký máš teraz kočík?

lenkaga
8. čer 2012

@orovka @lucula73 @mmacko Dakujem vam pekne za nazory 😉

lucula73
8. čer 2012

tak u nás búrka ,aspoň riadne hrmí a tuším už aj leje 😠

@orovka mám maclaren XLR,chcela som golfky,tak som vzala najvačšie na trhu,pre toho mojho obríka 😀
@mmacko zajtra skúsim odfotiť,dala som si ušiť,lebo tá origoš ku kočíku stojí za veľké h.... 😝 ,tak sa príšerne šmýkala,že to som ešte nevidela.....