Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
8. čer 2012

@lucula73 aha, oki, som zvedava.
@orovka ja mam mladu svokru relativne, ale zas nie az tak, ja som s manzelom uz 12 rokov 😉

veronka
8. čer 2012

@lucula73 aký máš kočík?

lucula73
8. čer 2012

@veronka o 22.14 som to napísala 🙂

veronka
8. čer 2012

@lucula73 ha ha ha, akurát som to čítala 😝 xlr je vacsi ako bjcm?

veronka
8. čer 2012

@orovka ja mám starú svokru, ale môj malý má mladú babku aj dedka, podotýkam z mojej strany 😉 a má aj 2 prababky a 1 pradedka 😉

lucula73
8. čer 2012

@veronka hm,asi ani nie,mala som aj bjcm.....mal dlhšiu opierku chrbtovú,ako má tento xlr...ale zas tento má nad hlavou kopec miesta,malému chýba ešte kus do strechy,tak na výšku je vačší...široký asi ako concord,fakt priestranný..........a hlavne sa mi ľahšie karuje ako bjcm,ten mi šiel dosť ťažko....
Ale na concord nemá.....je mi smutno za ním,aj som normálne uvažovala,že ho vezmem naspať ,ale veľmi málo sa vozíme,tento týždeň som bola s kočíkom raz v meste a raz našich,inak nič 🙂 ,tak mi stačí aj tento xlr 😉

veronka
8. čer 2012

@lucula73 predaj xlr a zober concord 😀 uz ti nespava v kociku?

veronka
8. čer 2012

baby treba mi tu zaruku na ten kocik ci nie? ste mi dali chrobaka do hlavy niektoré 😖 ževraj sa tratí aretačné koliesko?

lucula73
8. čer 2012

@veronka no nespáva pravidelne,ale ak sa niekde túlam,tak mi zaspí občas v kočíku,ale to nie je problém,vlani spával v bjcm a nohy mu úplne viseli dolu a tu som mu ich vyložila na tú predlženú opierku čo je pod nohami...
kuk foto,je to mobilom fotené,čo predtým malý hodil do záchodu,tak je to biedne foto 😀

lucula73
8. čer 2012

@veronka kvoli aretačnému kolečku by som záruku neriešila,skor kvoli tomu poťahu.... 😉

veronka
8. čer 2012

@lucula73 hej, ale myslela som či sa stráca, to koliesko

ja mám zážitok zo stonárne z pôrodnice, išla som na záchod v župane a ako som si išla zdvihnúť gate, tak mi mobil vypadol z vrecka župana a šup rovno do záchoda....skoro som tam porodila, ja v bolestiach, zjedovaná na mobil, ktorý bol samozrejme komplet zaliaty kým som sa preň ohla, samozrejme som si myslela, že padol vedľa záchoda na zem, ale mýlila som sa, takže som ho skoro ešte aj spláchla......no inak som bola nasr......., druhý som nemala, nemala som odkiaľ zavolať domov, tak som predýchavala bolesti a popritom utierala a sušila mobil, nakoniec sa mi ho podarilo zapnúť (asi ma Ježiško vyslyšal),síce nešla 1, ale konečne som sa mohla dovolať, doma si už všetci mysleli, že to mám za sebou, keď som mala mobil nedostupný 😀 teraz sa z toho smejem, ale vtedy mi naozaj nebolo všetko jedno a bol to iba mobil.....odvtedy zo zásady nechodím na záchod s mobilom vo vrecku 🙄

veronka
8. čer 2012

@lucula73 malý je podarený 🙂

sme tu zas samy? dnes som videla naživo prvykrat elite, som sla okolo neho tak pomaly a okukovala, ze ta majitelka co behala za malym sa na mna divala ako keby som jej ho chcela ukradnut 😅

lucula73
8. čer 2012

@veronka to je dobrý zážitok 🙂
no mne vypadol z nohavíc na zem a krpec šikovný ho stihol zdvihnúť a chytro šupnúť do zachodu 🙂 .a ja som ešte aj rukavicu gumenú hladala,aby som ho mohla vytiahnuť,čiže sa máčal dosť dlho,mojho muža skoro porazilo vtedy 😠 😀 ,nešiel,ale kamoš mi ho spojazdnil,tak som rada,lebo ho mám krátko 😉

lucula73
8. čer 2012

@veronka ja keby že idem kupovať kočík pre také ročné dieťa,tak by som elite isto vyskúšala,veľmi sa mi páči,ale to už nehrozí,s deťmi som skončila dve stačia 😉

veronka
8. čer 2012

@lucula73 ze rukavicu, by som sa tam nahladala :D ja by som chcela concord, elite, gt, city mini, brio, gt3, cortinu x3 😀

tanija133
8. čer 2012

@veronka ahojte, aj ja som tu uz, mne krpec zaspava az tak okolo 10- 10,30 vecer, super ze? dobre som si naucila, na nervy som.... 😀 kde doma je tvoj priatel, byvate spolu, ci? Ja som sa zasa neponahlala, rodila som ako 33 rocna.....Uz som to veeeelmi chcela mat babo..... 😉

@lenkaga ja som s Fusionom uz 2 zimy prezila,a ja som maximalne spokojna, kazdy teren som presla.....aj na dednine aj v meste, aj na snehu vsade..... 😉

tanija133
8. čer 2012

@veronka ty brdo, si musela mat dobre nervy s tym telefonom pred porodom.... 😀 😀

lucula73
8. čer 2012

@veronka tak postupne na to.... 😀

veronka
8. čer 2012

@tanija133 konečne 😉 priatel je u seba doma, postavil si dom, a ja mu tam nechcem ísť 😝 radšej som u rodičov 😉

veronka
8. čer 2012

@lucula73 práveže som ho tu u nás videla prvýkrát, tak som ho narýchlo zoskenovala 😀

baby viete ako tu u nás leje a hrmí? počítam, že aj internet mi vyhodí a budem musieť ísť spať 😀

tanija133
8. čer 2012

@veronka ty neches ist na dom a byvat s priatelom? Ja ti verim..ja by som sa najradsej tiez odstahovala k nasim na dom, a bola s nimi radsej...skoda ze su tak daleko...ja byvam v BA a nasi v TN.....ale zasa im sa tam nasackujem kazdu chvilku, aj na tyzden.....doma je tak dobre...No ale , rodina by mala byt spolu, mama tata ,dieta.... 😉

veronka
8. čer 2012

@tanija133 ja viem, že mala, ale musia sa prispôsobiť obaja a nie aby jeden stale ustupoval a tym trpel

neviem ako vychadzas so svokrou, ale ta moja byva hned vedla v dome, takze priatel si postavil domček pri mamičke, a ked som tam, tak je tam varena pecena kazdy den, najradsej by s nami asi spavala v posteli 🙄 preto nechcem ist hore, ziadne sukromie, a priatel nato nic, ze sak je jeho babka, ale ked jej ja nieco poviem, tak tam viac nevkroči 😠

nasi byvaju v byte, tak som tu s nimi, je mi tu lepsie aj z toho dovodu, lebo tu mam pod nosom obchod, skolku, nemocnicu a na dedine skoro nic, a zase priatel robi od rana do vecera, tak by som tam byvala cely den sama, teda ak nepocitam jeho mamku 😔

veronka
8. čer 2012

@tanija133 zohnala si to pero na magneticku tabulku?

renisco
9. čer 2012

včera buřina , tak jsem pc raděj vypla a čučela na TV...
jste toho nakecali koukám 😀 😀

tilly
9. čer 2012

@lucula73 ja mam taku autickovu, z ikeackej latky, ja som ju strasne chcela, tak ju kupila a usila 😵

tilly
9. čer 2012

@veronka ja som chcela mat mlada babo, presne tak som to chcela, ze na stuzkovej by som bola najmladsia a najkrajsia mamina 😅

lucula73
9. čer 2012

@tilly no vidíš,autíčkovú som nikde nevidela 😉
a podarilo sa ti to? 😀 ,najmladšia a najkrajšia mamina?

veselatka
9. čer 2012

@renisco nene, mám Chilli 2010, a fakt není prošitej, kvůli tomu jsem to reklamovala

veronka
9. čer 2012

@lucula73 podla mojich výpočtov sa jej to asi nepodarilo, keďže starší má 6 rokov, takže sa jej narodil v 24 a to mala už dávno po maturitách, jedine, že by perpadala, aby jej to vyšlo, ale na to ona vôbec nevyzerá 😉

lucula73
9. čer 2012

@veronka 😀 😀 ,vidíš som si nevšimla,koľko rokov má starší chlapček 🙂