Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
10. čer 2012

@veronka tak to nastve ten kocik...to si ho mala mat za velmi dobru cenu....Ono je to tazke s tymi chlapmi, ja by som toho mojho tiez niekedy najradsej vymenila, ale bojim sa ze vsetci su postihnuti ☹ o 10 rokov, to je myslim v pohode, ono to nie je ani tak o veku,ale o povahach a ci sa k sebe hodite, a ci dokazete spolu prekonavat prekazky.... ☹

veronka
10. čer 2012

@orovka som pisala na viacere ale ziadna odozva

veronka
10. čer 2012

@tanija133 ved to, ze sme obaja rovnakej povahy, vodnari, a on sa nemieni prisposobit, ked mi este aj ta jeho mamicka povedala, ze co od neho chcem, sak baby sa maju starat o deti a o domacnost a chlapi maju zarabat...som jej vtedy povedala svoje

orovka
10. čer 2012
orovka
10. čer 2012
orovka
10. čer 2012

@veronka ty chceš len ten bamboo /farbu/?

veronka
10. čer 2012

@orovka nemusi byt, ale modru a zelenu nechcem

renisco
10. čer 2012

@veronka bambo bude hned špinavé - ber něco tmavšího...
já jsem teda na tuto barvu vysazená asi proto, že jsem tuto barvu jednou potkala a ten kočar vypadal fakt hrozně - byl špinavý až hrůza 🙄 🙄 🙄 🙄

tanija133
10. čer 2012

@veronka ono je to tak bohuzial rokmi zauzivane ze zeny sa staraju o deti a muzi zarabaju peniaze...A co si jej povedala na to?

veronka
10. čer 2012

@tanija133 ze maly je aj jeho, a ze maju babam pomahat, ked chcu byt rovnopravny, tak nech sa staraju...do riti, tak ked je doma aby ho ani nezabavil, ked potrebujem nieco spravit? Je normalne, ked mi odpovie, ze ako to stiham ked som s nim cely den sama?

mmacko
11. čer 2012

@orovka to je parada ten cierny novy za 200 e, keby som nemala fusion, tak si tento kupim 😀

veronka
11. čer 2012

@mmacko nie je úplne nový, pisala som tej pani, ale neodpisuje

mmacko
11. čer 2012

@veronka aha, no dufam, ze ti odpisem vyzera to super, len treba realne fotky alebo najlepsie osobne obzretie. Lebo cena super 😉

zizza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronka
11. čer 2012

@mmacko pisala som jej aby mi poslala fotky, ale akosi nic

tilly
11. čer 2012

@orovka
@veronka na ten som pisala, este ho ma, je z pn

veronka
11. čer 2012

@tilly na ten posledny "novy" za 200? Videla si fotky?

tanija133
11. čer 2012

@veronka tak to by aj mna nasralo, keby mi chlap nepomahal...a uzaval nazor ze on nosi prachy....a scvokra ho v tom aj podporuje...Hm, zle...ale napriek tomu mali by ste najst nejaku spolocnu cestu...No drzim palce, takto po nete sa tazko o tom hovori.... 😉

tilly
11. čer 2012

@veronka nie, ale da sa osobne vidiet v PN...

veronka
11. čer 2012

@mmacko
@tilly
@orovka tak tz mi odpisala na ten "novy" a viete co? Ze cena 650 za cely komplet ako ho kupila, ze tak by ho chcela aj predat, ze ak chcem tak mi 100 € spusti. Pytala som sa na tu sumu 200 € co tam ma, ale uz neodpisala.

renisco
11. čer 2012

@veronka hmmmmmm - těch 200 bude asi jen cena za vajíčko... tudíž cena OD...

veronka
11. čer 2012

@tanija133 sak to, ze ona ho v tom este podporuje, ale rozhodla som sa, nech , ze pojdem k nemu a nech si uzije maleho, nech vie ako to je ked place a ked sa s nim treba hrat. Aj tak neviem ci spravim dobre, uz sa vyhraza.

tilly
11. čer 2012

@veronka cooo? fuuu, esteze som sa neprehnala do pn 😀 lebo kebyze mi tam zapoti, ze 650, tak ju zmastim 😀

veronka
11. čer 2012

@tilly ako dlho je pouzivany concord co mas od luculy? To je 2010? Uz som sa mozno aj pytala, ale nepamatam si a hladat sa mi to nechce, ked som na mobile

tilly
11. čer 2012

@veronka ano, je to 2010, kolko je pouzivany je skor otazka na @lucula73 ja ho mam tusim mesiac

orovka
11. čer 2012

@veronka myslím, že lucula73 ho kúpila v lete 2010.

lucula73
11. čer 2012

@veronka ano v juni 2010,a používaný bol asi rok dokopy,ťažko povedať,mala som k nemu druhý kočík,napr. minulý rok v lete som ho od maja do oktobra hádam ani nemala vonbku,mala som baby jogger a ten som si užívala...a predtým rok som mala ešte malého v hlbokom s nafukovacími kolesami.... 😉

tanija133
11. čer 2012

@veronka preco sa vyhraza...? dobre si sa rozhodla, minimalne skusit by si to mala.... 😉

veronka
11. čer 2012

@lucula73 diky, ty presne vieš kedy sem máš prísť 😀

lucula73
11. čer 2012

@veronka 🙂 ,to bola fakt náhoda,teraz som dovarila jahodový džem,to som vtedy len tak odbehla,tá zavislosť od koňa je nenormálna 😀